Senosios stoties teritorija pasikeis

Palangos tiltas, 2017-11-09
Peržiūrėta
814
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Senosios stoties teritorija pasikeis

Buvusi senosios autobusų stoties teritorija Palangoje po metų turėtų pasikeisti neatpažįstamai: ją norima kapitališkai rekonstruoti ir paversti nauju turistų traukos centru. Anot Palangos valdžios, jau yra gautas statybų leidimas, ir dabar viskas priklausys nuo finansų, mat projektas įvertintas apie 730 tūkst. eurų. „Tai būtų mūsų savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšos. Aikštė – nepigi, nes esame numatę joje sumontuoti specialią įrangą, kuri leistų erdvę panaudoti dirbtinio ledo čiuožyklai po atviru dangumi. Ten pat veiktų ir Kalėdų miestelis, o šiltuoju metų laiku galėtų glaustis tautodailininkai, prekiaujantys gintaru, įvairiais suvenyrais“, – „Lietuvos žinioms“ pasakojo kurorto meras Šarūnas Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Palangiškis merui Vaitkui 2017-11-12 12:48 (IP: 84.46.250.193)
Pritariu Palangos valdžiai dėl šios aikštės rekonstrukcijos. Ir labai laukiu. Bet kyla klausimų dėl automobilių parkavimo Palangos centre. Penktadienį (2017-11-10) ši aikštė (buvusi autobusų stotis) buvo sausakimša nuo automobilių. Primenu, kad ne sezono metu. Noriu p.Vaitkaus paklausti, kaip spręsite automobilių parkavimo problemą, kai bus rekonstruota minėta aikštė? P.Vaitkau, kur galės parkuoti automobilius norintys pasiekti Bažnyčią, Turizmo informacijos centrą, Palangos paštą, Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą, Swebank skyrių (vieną iš dviejų likusių Palangoje banko skyrių), Maximą (klausimas, kaip buvo suderintas Maximos Vytauto g. parduotuvės projektas, jei pirkėjams nėra parkavimo aikštelių?). Kur automobilius galės parkuoti daugybės parduotuvėlių ir kavinukių, įsikūrusių miesto centre darbuotojai ir lankytojai????? p.Vaitkau, primenu, kad automobilių parkavimą reglamentuoja „STATYBOS TECHNINIS REGLAMENTAS STR 2.06.04:2014“. Kur automobilius galės palikti Jūsų reklamuojamos ledo čiuožyklos lankytojai, tautodailininkai ir visi aukščiau minėti Palangos miesto gyventojai ir svečiai? P.S. Jūsų atsakymas, kad miestelėnai ir svečiai galės palikti automobilius Palangos turgaus teritorijoje ir aikštelėje Rąžės gatvėje netinka. Tai nėra sprendimo būdas. Laukiu ne tik gražios aikštės vizualizacijos, bet ir konkrečių visuomenei aktualių paaiškinimų.

Taip pat skaitykite

Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius išvien su Susisiekimo ministerijos ir bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais galutinai sutarė, kad Kretingoje, Palangos gatvėje, prie geležinkelio stoties, bus statoma požeminė perėja.


Vytauto gatvėje, pagrindinėje Palangos miesto arterijoje, burzgia galinga technika, dalyje jos yra nuimta sena asfalto danga, šulinių liukai ir lietaus grotelės. „Naujuosius metus Palangos Vytauto gatvė pasitiks neatpažįstamai pasikeitusi“, – sakė Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnysis patarėjas Giedrius...


Buvusi senosios autobusų stoties teritorija Palangoje po metų turėtų pasikeisti neatpažįstamai: ją norima kapitališkai rekonstruoti ir paversti nauju turistų traukos centru. Anot Palangos valdžios, jau yra gautas statybų leidimas, ir dabar viskas priklausys nuo finansų, mat projektas įvertintas apie 730 tūkst. eurų.


Bet kurios autobusų stoties paskirtis – aiški, bet antrąjį gimtadienį švenčianti Palangos autobusų stotis išskirtinė – ji kai kuriems miestelėnams tapo ir susitikimų vieta.


Naujosios Palangos autobusų stoties statyba jau tapo visai artima – kaip numato įstatymai, vakar jos projektuotojai iš UAB „City projects“ labai negausiai į Tarybos posėdžių salę susirinkusiems kurorto visuomenės ir žiniasklaidos atstovams pristatė stambaus Palangos infrastruktūros objekto techninį projektą.


Palangos senosios kapinės tvarkomos puikiai

Sandra ŠENKER, 2013 06 20 | Rubrika: Miestas

,,Palangos tilto“ redakcija gavo anoniminį skundą, jog prastai tvarkomos senosios Palangos kapinės.


Susipažinus su UAB „City Projects“ pateikta naujos autobusų stoties ir prekybos centro greta Klaipėdos plento koncepcija ir statinių vizualizacija, susidaro įspūdis, kad lieka neįvertintas su tokių svarbių objektų kompleksu susijęs pėsčiųjų bei įvairaus transporto išorinio ir vidinio eismo organizavimas, nors su planuojamais statyti objektais tai labai aktualu, nes tai...


Praėjusį ketvirtadienį miesto Taryba patvirtino žemės sklypo, esančio Vytauto g. 155, detaliojo plano koncepciją. „Palangos lino“ direktorius Algirdas Jonaitis džiaugiasi gavęs detaliojo plano patvirtinimą: „Su šiuo projektu vargstame nuo 2006 metų. Žinoma, kad džiaugiamės tarybos sprendimu, tačiau kada prasidės „Palangos lino“ plėtros darbai, prognozuoti...


Prasidės Autobusų stoties rekonstrukcija

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 04 | Rubrika: Miestas

Kurorto valdžiai nusprendus, kad būtina rekonstruoti Palangos autobusų stotį bei stoties pastate įsikūrusį Turizmo informacijos centrą, skelbtą konkursą darbams atlikti laimėjo UAB „Adakris“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius