Sezoną atidarė Vakarų Lietuvos motorolerių fanai

„Palangos tilto“ informacija, 2009-05-22
Peržiūrėta
1304
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gegužės 16 dieną Kretingoje susirinko beveik trisdešimt motorolerių ir motociklų mėgėjų. Atidaryti sezono atvažiavo bendraminčiai iš Klaipėdos, Palangos, Gargždų bei Plungės. Mažatūrių variklių gausmas paskelbė sezono pradžią.

 

Tikrino savo jėgas įvairiose rungtyse

Apsukę ratą Kretingos gatvėmis, kolona patraukė į Palangą, link pamėgtos vietos, kurioje jau tradiciškai moto sporto fanai renkasi kasmet. Aikštelėje prie Palangos hipodromo varžėsi ir naujokai ir labiau patyrę. Visi norintys pademonstruoti savo turimą techniką, bei vairavimo įgūdžius galėjo dalyvauti išvilkimo („drago“), figūrinio važiavimo (slalomo) rungtyse bei pademonstruoti savo triukus. Nugalėtojai išsidalino simbolinius prizus .Atlikę keletą triukų, pasidalinę mintimis ir pabendravę visi pajudėjo link klubo „7angaras“. Ten motomanai žaidė įvairius žaidimus, varžėsi virvės traukimo, padangos metimo ir rankų lenkimo rungtyse.

 

Vairavo drausmingai, dėvėjo šalmus

„Visuomenėje sklandantys gandai apie tai, kad motorolerių vairuotojai yra nedrausmingi „gatvių chuliganai“, nepasitvirtino. Tai, kas buvo matyti praėjusį savaitgalį, mus nustebino“, - sakė klubo “7angaras“ nariai. Susirinkęs jaunimas nevartojo svaigalų, buvo organizuoti ir drausmingi. Kolona važiavo pagal visas kelių eismo taisykles, visi vairuotojai dėvėjo šalmus, klausėsi nurodymų. Savo veržlumą ir energiją motomanai naudoja tobulėjimui ir turiningam laiko leidimui. Anot renginio organizatorių, jie negali prisiimti atsakomybės už absoliučiai visus, važinėjančius motoroleriais, tačiau tokios šventės įrodo, kad jaunimas tiesiog vertina bendraminčių draugiją, yra drausmingas, kultūringas.

 

Sezonas – pusę metų

„Motoroleris yra miesto (kartais sporto) transporto priemonė: judri, manevringa ir gan sunkiai pastebima išsiblaškiusiems vairuotojams. Todėl kviečiame visus eismo dalyvius būti dėmesingais ir tolerantiškais vieni kitiems, taip išvengsime nelaimių“, - susirūpinimą išreiškė šventės organizatorius Tomas Slivskis.

Dalyvių atsiliepimai apie renginį buvo itin teigiami ir šilti, visiems patiko išskirtinis sezono atidarymas, organizuotumas ir jau tradicija tampantis bendraminčių susibūrimas su atrakcijomis kasmet bent po du kartus. „Siekiame tobulėti, mokomės vieni iš kitų, dalijamės patirtimi“ - sakė vienas iš šventės organizatorių, Ignas Tiškus, įdėjęs nemažai pastangų, jog visi liktų patenkinti, saugūs.

Laisvė judėti – be to negali gyventi motorolerių ir motociklų mėgėjai, jau oficialiai atidarę savo sezoną. Jis truks pusę metų – iki paskutinio spalio savaitgalio.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 13 straipsnio 1 dalimi bei Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297, 61 punktu, taip pat atsižvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos orų prognozes, Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus...


Gegužės 19 d. Palangos dviračių takas buvo virtęs dviračių greičio ruožu, pušynas, ties spalvingąja vaikų žaidimų aikštele – dviračių kroso trasa, slalomo taku. Taip prasidėjo Palangos senosios gimnazijos moksleivių tęstinis tradicinis sveikatingumo projektas „Motorizuoti ir nepavojingi“ – dviračių diena. Kad ir ne tokia gausi susirinkusiųjų komanda...


Praėjusį savaitgalį Palanga atidarė kurortinį sezoną, kuris oficialiai tęsis iki rugsėjo 15-osios, bet reikliausi kurorto vertintojai, ko gero, pagrįstai bambėjo, kad sezono atidarymas nebuvęs toks, kokio tikėtasi.


Miesto reprezentacinė krepšinio komanda „Palanga“ baigė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) 2014–2015 metų sezoną. Iškovota ketvirta vieta pakliuvus į finalinį ketvertą – garbingas pasiekimas. Klubas įvykdė prieš sezoną keltą užduotį – pakliūti tarp keturių geriausiųjų NKL komandų. Klubo „Palanga“ direktorius Arūnas...


Palanga tris dienas šventė kurortinio sezono pradžią

"Palangos tilto" informacija, 2014 05 19 | Rubrika: Miestas

„Myliu Palangą!” – tris dienas nuo penktadienio vidurdienio iki vėlyvo sekmadienio vakaro šis šūkis skambėjo pačių įvairiausių renginių gausa miestiečius ir svečius džiuginusioje Palangoje, kuri savaitgalį visus sukvietė į tradicinę kurorto šventę, ženklinančią aktyviojo vasaros sezono pradžią. Šurmuliavo nuo penktadienio Jau nuo...


Palangą sudrebins amerikietiškų automobilių variklių gausmas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 08 02 | Rubrika: Miestas

Palangą rugpjūčio 10-11 dienomis sudrebins unikalių amerikietiškų automobilių ir motociklų variklių griausmas – kurorte vyks didžiausia Lietuvoje amerikietiškų transporto priemonių mėgėjų šventė „American Spirit“.


„Tūkstančio stalų“ šventė, šeštadienį vykusi Palangoje, paskelbė oficialią kurorto sezono pabaigą ir rudens renginių maratono pradžią. Ši šventė yra skiriama ir tarptautinei turizmo dienai, kuri yra minima rugsėjo  27 -ąją.


Didžiausių metų švenčių laukimo pradžią Palanga paskelbė įžiebdama ne vieną šventinę eglę miesto centre, o net keliolika kalėdinių eglučių kurorto šerdyje – J. Basanavičiaus gatvėje.


Sunkmetis? Krizė? Kurorto svečiai apie ekonomines negandas Palangoje linkę laikinai pamiršti, juolab, kad nelengvus laikus išgyvenantis verslas prisitaikė prie naujų ekonominių sąlygų. Akivaizdu, kad viešbučiai, restoranai ir kavinės, kurios ryškiu raudonu brūkšniu perbraukė ankstesnių metų kainas ir vilioja svečius didelėmis nuolaidomis, susilaukia daugiausiai lankytojų. Tačiau mažesnė...


Sezoną atidarė Vakarų Lietuvos motorolerių fanai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 22 | Rubrika: Sveikata

Gegužės 16 dieną Kretingoje susirinko beveik trisdešimt motorolerių ir motociklų mėgėjų. Atidaryti sezono atvažiavo bendraminčiai iš Klaipėdos, Palangos, Gargždų bei Plungės. Mažatūrių variklių gausmas paskelbė sezono pradžią.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius