Sezono atidarymas: danguje – tūkstančio balandžių fejerverkas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-04-25
Peržiūrėta
308
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį trečiadienį meras Vytautas Stalmokas  susitikime su spaudos atstovais informavo, kad savivaldybės internetinėje svetainėje paskelbta vasaros sezono atidarymo šventės „Palanga 2009“ programa.

 

Akcentas – tūkstantis balandžių

Miesto vadovo nuomone, šiųmetė šventė turėtų pritraukti nemažai žmonių. Buvo pageidaujama surengti karnavalinę eiseną, tačiau šios idėjos teko atsisakyti. „Sumanymo visiškai neatsisakome, gal kitąmet jis bus įgyvendintas. Programoje renginių numatyta nemažai, tad atvykusiems į Palangą nebus kada nuobodžiauti. Bus parodos, koncertai, laivų paradas, žirgų lenktynės, linijiniai šokiai. Vienas iš pagrindinių šventės akcentų – jūros tilto prieigose tūkstantis vaikų į dangų paleis tūkstantį balandžių. Šis įspūdingas reginys skirtas Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti ir jo metu bus siekiama šalies rekordo“, - apie dar neregėtą sumanymą pasakojo V.Stalmokas.

 

Patraukli Palanga

Be to, pasak miesto vadovo, prasidėjęs pavasaris vilioja į Palangą ir kitų renginių organizatorius. Gegužės 1 dieną kurortas taps bėgikų miestu. Kauno medicinos universiteto Psichofiziologijos ir reabilitacijos institutas organizuoja bėgimą „Pasirūpink sveikata“. Taip pat gegužę planuojama nemažai sveikatinimo renginių, iš kurių vieno metu laukiama apie 5 tūkst. dalyvių. Meras sakė manąs, jog būtina išlaikyti tradicijas, kad kurortas taptų sportuojančiųjų miestu.

Apsilankę Palangoje serialo „Moterys meluoja geriau“ kūrėjai panoro statyti serialo tęsinį kurorte. Jų, anot V.Stalmoko, pageidavimas – surengti viešąją akciją, kurios metu Palanga būtų pateikiama kaip romantiška ir patraukli vieta. Su kūrėjais susitarta, jog jiems bus teikiama visokeriopa pagalba.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

   „Oho, kokia galybė žmonių!”, „Žmonių – kaip karščiausią vasaros dieną“, „Rekordinis lankytojų skaičius“, „Visai kaip Kinijoje“, – tokius ir panašius apibūdinimus buvo galima girdėti praėjusį šeštadienį pagrindinėje kurorto promenadoje, kurioje, sausakimšoje kaip stintų statinėje...


Artėjant Palangos atidarymo šventei visi restoranai, barai bei viešbučiai ruošiasi, gražinasi aplinką, tobulina valgiaraštį. „Palangos tiltas“ pasiteiravo kai kurių Palangos verslininkų, kokių naujovių gali tikėtis atvykę svečiai bei vietiniai gyventojai, ko jie tikisi iš Palangos atidarymo šventės.


Palangos mieste rengiamos didžiosios šventės padeda kurortui „neužgesti“ ne sezono metu ir palaikyti vasaros sezono šurmulį. Taip pat ir šį savaitgalį vykusi šventė „Palangos stalas 2010“ pritraukė daug žmonių, kurie „suko galvas“, kaip pasistatyti automobilį, kaip nepatekti į didelę spūstį. Toks žmonių antplūdis naudingas ne tik smulkiesiems verslininkams, bet ir miesto savivaldybei. „Mes...


„Šventoji 2010“ - vasaros sezono atidarymas


Jubiliejinio sezono atidarymo akimirkos

Aldo ŽOLIO ir Aisto Mendeikos nuotraukos, 2010 05 20 | Rubrika: Miestas

Jubiliejinio sezono atidarymo akimirkos   Aldo ŽOLIO ir Aisto Mendeikos nuotraukos


Vasaros sezono Palangoje atidarymo programa

Palanga 2010, 2010 05 12 | Rubrika: Kultūra

40-oji vasaros sezono atidarymo šventė.


Įvardintos sezono atidarymo šventės klaidos

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 23 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto savivaldybės meras Vytautas Stalmokas pakvietė Savivaldybės bei kitų atsakingų institucijų vadovus aptarti praėjusios sezono atidarymo šventės renginius.


Vasaros sezono Palangoje atidarymo programa

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 05 15 | Rubrika: Miestas


Praėjusį trečiadienį meras Vytautas Stalmokas  susitikime su spaudos atstovais informavo, kad savivaldybės internetinėje svetainėje paskelbta vasaros sezono atidarymo šventės „Palanga 2009“ programa.


Praėjusį pirmadienį miesto Savivaldybėje aptarti artėjančio vasaros sezono atidarymo renginio „Kurorto šventė 2009“ programos metmenys. Miesto vadovo Vytauto Stalmoko inicijuotame pasitarime dalyvavo kurorto valdžios atstovai, Kultūros skyriaus ir Kultūros centro specialistai, atsakingi už šventės rengimą, bei visuomeninių organizacijų, vietos radijo ir spaudos atstovai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius