Sezono naujiena – bilietas traukiniui iš Vilniaus į Palangą

Palangos tiltas, 2017-04-06
Peržiūrėta
446
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Diena.lt nuotr.
Diena.lt nuotr.

Ligita SINUŠIENĖ

Šią vasarą turistai iš Vilniaus traukinyje pirks bilietą tiesiai iki Palangos. Geležinkelio linija iki kurorto nebus nutiesta, bet toks bilietas tikrai pradės egzistuos. Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ į savo paslaugų paketą įtrauks ir keleivių pervežimą autobusu iš Kretingos geležinkelio stoties iki pajūrio.

Persės tiesiai į autobusą

„Lietuvos geležinkelių“ Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys „Palangos tiltui“ pristatė šį sezoną keleivių laukiančią naujovę“: „Nuo šių metų gegužės 26 d. iki rugpjūčio 27 d. iš Vilniaus į Kretingą ir Klaipėdą penktadieniais bei šeštadieniais planuojame skirti papildomą traukinį Vilnius–Kretinga–Klaipėda su autobusų jungtimis Kretingos geležinkelio stotyje į Palangą, o Klaipėdos geležinkelio stotyje – į Nidą. Atgal sekmadieniais vyks traukinys Klaipėda–Vilnius su autobusų jungtimi iš Nidos į Klaipėdą ir iš Palangos į Kretingą“.
Tai yra, kaip aiškino L. Baužys, Vilniaus geležinkelio stotyje keleivis iš karto pirks bilietą iki Palangos, o ne iki Kretingos, kaip iki šiol. Į bilieto kainą iš karto bus įtraukta ir kelionė autobusu. Atvykus į Kretingą tiesiai geležinkelio stotyje lauks autobusas, į kurį keleiviams tereiks persėsti ir patogiai keliauti tiesiai į kurortą.
„Papildomo traukinio skyrimo tikslas – sukurti patogų ir patrauklų susisiekimą keliauti šeimoms iš Vilniaus į Nidą ir Palangą vasaros sezono metu savaitgaliais“, - pabrėžė keleivių vežimo direkcijos direktorius.

 

Skaitykite laikraštyje „Palangos tiltas"

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kasdien maršrutu Palanga–Klaipėda ir priešinga kryptimi kurorto vežėjos UAB „Vlasava“ autobusais važinėjantys žmonės įsigyja bilietus, galiojančius mėnesį. Taip ir patogiau, ir pigiau, – sako keleiviai, o ir įmonės vadovai. Tačiau privalu prisiminti, jog šis bilietas galioja tik didiesiems autobusams, o ne maršrutiniams taksi, kurių taip pat...


Verslas pagaliau gali išsilaisvinti nuo laidinių telefonų ir išsaugoti klientams žinomą numerį – technologijų lyderė „Tele2“ paskelbė, kad pradėjo teikti fiksuotojo ryšio paslaugas. Tai reiškia, kad įmonės, perkėlusios numerį į „Tele2“ tinklą, galės naudotis visais įprastos telefonijos sprendimais tiesiog išmaniuosiuose...


Ligita SINUŠIENĖ Šią vasarą turistai iš Vilniaus traukinyje pirks bilietą tiesiai iki Palangos. Geležinkelio linija iki kurorto nebus nutiesta, bet toks bilietas tikrai pradės egzistuos. Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ į savo paslaugų paketą įtrauks ir keleivių pervežimą autobusu iš Kretingos geležinkelio stoties iki pajūrio. Persės...


Namuose Palangoje netikėtai atradau 1963 metų liepą išduotą, o 1961 -aisiais buvusio Užvenčio rajono spaustuvės išleistą Šaukėnų vidurinės mokyklos išduotąjį Mokinio bilietą Nr. 12.


Pagal ES struktūrinių fondų programą Vilniuje yra vykdomas projektas „Virtuali aklųjų biblioteka (VAB)”, kurio tikslas – išsaugoti ir populiarinti lietuvių kultūrą, gerinant elektroninių leidinių prieinamumą žmonėms su regos negalia. Tačiau, pasak Palangos viešosios bibliotekos direktoriaus Kęstučio Rudžio, Palangos viešojoje bibliotekoje jau du metus veikia kompiuteris, skirtas akliesiems.


Palangos mieste rengiamos didžiosios šventės padeda kurortui „neužgesti“ ne sezono metu ir palaikyti vasaros sezono šurmulį. Taip pat ir šį savaitgalį vykusi šventė „Palangos stalas 2010“ pritraukė daug žmonių, kurie „suko galvas“, kaip pasistatyti automobilį, kaip nepatekti į didelę spūstį. Toks žmonių antplūdis naudingas ne tik smulkiesiems verslininkams, bet ir miesto savivaldybei. „Mes...


„Šventoji 2010“ - vasaros sezono atidarymas


Jubiliejinio sezono atidarymo akimirkos

Aldo ŽOLIO ir Aisto Mendeikos nuotraukos, 2010 05 20 | Rubrika: Miestas

Jubiliejinio sezono atidarymo akimirkos   Aldo ŽOLIO ir Aisto Mendeikos nuotraukos


Vasaros sezono Palangoje atidarymo programa

Palanga 2010, 2010 05 12 | Rubrika: Kultūra

40-oji vasaros sezono atidarymo šventė.


Įvardintos sezono atidarymo šventės klaidos

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 23 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto savivaldybės meras Vytautas Stalmokas pakvietė Savivaldybės bei kitų atsakingų institucijų vadovus aptarti praėjusios sezono atidarymo šventės renginius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius