Sniego statiniai lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“

V.JAŠINSKIENĖ, 2013-02-11
Peržiūrėta
2535
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sniego statiniai lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“

Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?
Balto ir puraus sniego patalui užklojus kiemus, Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtojos ir ugdytiniai nutarė pasidžiaugti žiemos dovanojamomis pramogomis: sniego mūšiais, sniego kamuolių ridenimu, tvirtovėmis, rogučių varžybomis, žvėrelių, vabalėlių, jūros dugno skulptūromis. Vaikai įsitikino, kad žiemą sniegas gali būti ne tik baltas. Jūros dugnas pasipuošė įvairiaspalvėmis žuvytėmis, jūros žvaigždėmis, nuostabia žalia jūros augmenija. Savo kelionę sniegu suruošė boružės ir drugeliai, kiemo pakraštyje viską stebėjo gulintis ant sniego katinas Rainius, tarsi didžiuodamasis koks jis spalvingas ir nepaprastas. „Drugelių“ grupės vaikai nutarė ant sniego nupiešti savo svajonių mašiną. Statiniais iš sniego galėjo pasidžiaugti visa darželio bendruomenė ir tėveliai. Gražiausiais statiniais galės džiaugtis visi apsilankę lopšelyje–darželyje ,,Gintarėlis” suruoštoje fotografijų parodoje ,,Mano statiniai iš sniego”.


Auklėtoja metodininkė
Vanda Tarvydienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Saulėtas kovo 7-osios dienos rytas, Palangos lopšelyje-draželyje ,,Ąžuoliukas“ buvo neeilinis...Virė pasiruošimo šurmulys, buvo juntamas jaudulys, nes laukėme atvykstančių svečių.


2024 metų vasario 7 d. lopšelyje-darželyje „Nykštukas‘‘ vyko Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų metodinė diena - „Ugdymo proceso organizavimas netradicinėse erdvėse‘‘. 


Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. 


 Vaikų sveikatos ugdymas  Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“  yra prioritetinė veiklos sritis.Tuo tikslu lopšelio-darželio mokytojos Inga Rupšienė, Marytė Mikėnienė ir Alma Matelienė  kartu su bendruomene, kitų ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojais, įgyvendina saviraiškos, prevencinės, sveikatos ir sporto projektą „Vaikystė gamtoje“. Projektas pradėtas vykdyti...


Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Vienas reikšmingiausių būdų susipažinti su naujovėmis, plėsti asmenines, profesines ir dalykines kompetencijas yra dalijimasis metodine ir praktine darbo patirtimi. Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ nuo 1982 metų žengia sveikos gyvensenos keliu, todėl ypatingas dėmesys skiriamas vaikų sveikatos stiprinimui ir saugojimui. Mokykloje sudarytos sąlygos vaiko...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Vaikučiai birželio pabaigoje šventė įsimintinas Jonines darželio pievoje. O liepos 12 d. rytą,visi visi, maži ir dideli, sugužėjo į kiemą kartu su auklėtojomis dalyvauti spektaklyje-pramogoje „Katės Murkės pasaka“.


Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius