Socialdemokratas Antanas Vinkus – Seimo narys

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-10-24
Peržiūrėta
703
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antanas Vinkus- Seimo narys Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje
Antanas Vinkus- Seimo narys Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje

Jau oficialu: socialdemokratas Antanas Vinkus sekmadienį per antrąjį rinkimų į Seimą turą laimėjo prieš savo varžovą Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Vaidotą Bacevičių ir dirbs Seime.
Už A. Vinkų balsavo 53,66 procento nuo balsavime dalyvavusių rinkėjų, o už V. Bacevičių – 42,79 procento.
Jau pirmieji duomenys iš pirmųjų balsavimo apylinkių Kretingoje V. Bacevičiui nieko gero nežadėjo – A. Vinkaus persvara buvo didelė, nors visose Palangos apylinkėse konservatorius turėjo apie 30-200 balsų persvarą.
Sekmadienio vakarą, apie 9.30 val., dar nesulaukus balsavimo rezultatų iš 5 iš 17 rinkimų apylinkių Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, socialdemokrato A. Vinkaus persvara prieš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatą V. Bacevičių buvo apie 1200 balsų.
„Iš esmės kalbant, jau viskas aišku – rinkimų nelaimėjome. Belieka džiaugtis, kad visose Palangos apylinkėse, išskyrus Šventąją (Jūros apylinkė) 30-50 balsų persvara laimėjo V. Bacevičius“, – „Palangos tiltui“ sakė TS-LKD Palangos skyriaus narys Gediminas Valinevičius.
9.30 val. dar nebuvo sulaukti balsavimo duomenys iš dviejų Palangos apylinkių, bet rezultatai jose jau negalėjo pakeisti rinkimų baigties.
A. Vinkus už pergalę turi būti dėkingas kretingiškiams, kurie už jį balsavo ryškia persvara.
Pavyzdžiui, Kretingos apylinkėje (duomenys iš jos pirmiausia buvo paskelbti Vyriausios rinkimų komisijos tinklapy www.vrk.lt) už A. Vinkų balsavo 67,51 procento (arba, nepatvirtintais duomenimis, 452 rinkėjai) nuo dalyvavusiųjų antrajame rinkimų ture, tuo tarpu už V. Bacevičių – tik 30,24 procento (200 rinkėjų). Iš viso šioje apylinkėje buvo rasti 652  balsavimo biuleteniai. Šioje apylinkėje dalyvavo 38,87 procento teisę balsuoti turinčių rinkėjų.
Šventojoje (Jūros apylinkė) nežymia persvara taip pat laimėjo A. Vinkus, kuris gavo 255 balsus, o V. Bacevičius – 233. Kitose Palangos apylinkėse balsų persvarą turėjo konservatorius. Pavyzdžiui, Kauno apylinkėje V. Bacevičius gavo 263 balsus, o A. Vinkus – 239. Saulės apylinkėje pirmasis gavo 895 balsus, antrasis – 683. Vilniaus apylinkėje V. Bacevičius sulaukė 250 palangiškių palaikymo, A. Vinkus – 187. Aikštės apylinkėje už konservatorių balsavo 503 palangiškiai, už A. Vinkų – 389.
Bet rinkimų apylinkių Kretingoje buvo daugiau ir jose A. Vinkaus persvara buvo tokia pat ar didesnė nei V. Bacevičiaus Palangoje.
„Taip, neabejoju, kad mūsų kandidatas laimės. Teliko sulaukti rezultatų iš paskutinių penkių ar šešių apylinkių, mes laimime virš 1000 balsų. Labai dėkingi esame kretingiškiams, kurių balsais buvo „uždengti“ prastesni A. Vinkaus rezultatai Palangoje“, – „Palangos tiltui“ pirmadienį, 22 valandą sakė LSDP Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas.
Jis A. Vinkaus pergalę vakar vadino „didele ir labai svarbia“.
A. Vinkaus štabas ir palaikymo komanda pergalę pažymėjo Vydmantuose, „Virkštininkų dvaro užeigoje“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Š.m. gruodžio 8 d. po netikėtai ištikusios sunkios ligos į amžinybės prieglobstį pasitraukė aktyvus Palangos kraštovaizdžio bičiulių klubo narys Euzebijus Žvirgždinas.


Šią niūrią žiemos savaitę praskaidrino komedijos verti įvykiai, kurių epicentre atsidūrė vietoje nenustygstantis Palangos Seimo narys Antanas Vinkus ir ...legendinio filmo „12 kėdžių” personažas tėvas Fiodoras. Kuo gi abu tapo panašūs?  


Pasitinkant didžiąsias metų šventes Seimo narys Antanas Vinkus kartu su savo padėjėja, Palangos miesto tarybos nare Elena Kuznecova aplankė Palangos socialines įstaigas. Ypatingai džiugiai nusiteikęs Seimo narys vyko į Palangos miesto ligoninę. Šiai įstaigai įvykdė savo seniai duotą pažadą – dovanota ligoninės Slaugos skyriui funkcinė medicininė lova, kuri palengvins...


Praėjusį penktadienį, gruodžio 8 dieną, Antanas Vinkus, Seimo narys Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, dalyvavo viešbutyje „Vanagupė“ vykusiame tradiciniame Palangos moterų klubo LIONS paramos-labdaros vakare „Svajok baltai“, kurį LIONS organizavo kartu su Palangos „Rotary“ klubu. Renginio metu vyko meno kūrinių aukcionas, loterija. Surinktas...


Penktadienį ir šeštadienį Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkus lankėsi Palangoje ir Kretingoje, tęsė vizitus įmonėse, bendravo su gyventojais, jiems rūpimais klausimais. Antanas Vinkus, Palangos m. tarybos nariai, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas, pasveikino gyventojus ir miesto svečius, „Gintaro kelio“ žygeivius, Palangos ir Šventosios...


Praėjusį ketvirtadienį, kovo 2 dieną, Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkaus lankėsi Palangoje. Įvyko vizitas galanterijos gaminių įmonėje UAB „Noda“. Seimo narys susitiko su įmonės darbuotojais, domėjosi gaminama produkcija, įmonės ryšiais su kitomis Europos valstybėmis. Aptarė įmonės problemas ir jų sprendimo galimybes.


Socialdemokratas Antanas Vinkus – Seimo narys

Linas JEGELEVIČIUS, 2016 10 24 | Rubrika: Miestas

Jau oficialu: socialdemokratas Antanas Vinkus sekmadienį per antrąjį rinkimų į Seimą turą laimėjo prieš savo varžovą Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Vaidotą Bacevičių ir dirbs Seime.


Palangos miesto Tarybos narys Gediminas Valinevičius kurorte pasigenda daugiau žalių plotų. „Ne pavienių medžių, o atskirų žalių rekreacinių zonų, kuriose būtų galima ir knygas skaityti, ir kamuolį pagainioti“, – sakė Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriui atstovaujantis politikas.


Trečiadienio pavakare, prieš Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos susirinkimą, mero kabinete staiga mirė ilgametis savivaldybės tarybos narys 45 metų Giedrius Šatkauskas.


Seimo narys Pranas Žeimys: būtina kalbėtis

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 17 | Rubrika: Miestas

Kaip „Palangos tiltui“ telefonu apibūdino Vilniuje įvykusią protesto akciją Seimo narys, valdančiajai daugumai astovaujantis Pranas Žeimys, mitingo, kurį organizavo šalies profsąjungos, pradžia buvo tvarkinga ir pakankamai taiki.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius