Su Tarptautine Darbo diena, mielieji!

Palangos tiltas, 2020-05-03
Peržiūrėta
397
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mielieji,

 Tarptautinės darbo dienos šventė – tai ne vien graži šventinė pavasario diena. Pirmiausia ji suteikia viso pasaulio žmonėms progą išreikšti solidarumą, primena, kad kiekvienas darbuotojas turi savo teises.

Mus užklupusių pandemijos ir ekonominių iššūkių kontekste dirbančiųjų teisės aktualios kaip niekad. Jau dabar girdime siūlymus keisti Darbo kodeksą taip, kad dirbantieji turėtų mažiau garantijų. Šįkart dar garsiau socialdemokratai kartu su profesinėmis sąjungomis primena, kad Lietuva nebegrįš į praėjusius laikus. Dirbantis žmogus nusipelno būti vertinamas ir tuo metu, kai džiaugiamės ekonominės gerovės vaisiais, ir tada, kai stoja sunkmetis. Juk ne kieno nors kito, o dirbančiųjų dėka įveikiamos krizės.

Ši diena yra proga pagalvoti, kaip kuriame valstybę visi kartu ir išvien. Esame vienoje valtyje ir turime laikytis solidariai, gerbdami vieni kitų teises bei palaikydami vieni kitus.

Ačiū visiems savo darbu prisidedantiems prie mūsų valstybės gerovės kūrimo!

Nuoširdžiai,
Palangos ir Šventosios socialdemokratai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tarptautinės darbo dienos šventė – tai ne vien graži šventinė pavasario diena. Pirmiausia ji suteikia viso pasaulio žmonėms progą išreikšti solidarumą, primena, kad kiekvienas darbuotojas turi savo teises.


Esu įsitikinusi, kad šiuo interviu labai didžiuosiuosi po kokių penkiolikos metų, kai Goda Motiejaitytė bus žinoma visoje Europoje, o gal net ir pasaulyje šokėja. Prieš kelis mėnesius tada dar dešimtmetės Godos vardas skambėjo Prancūzijos Kanuose. Mergaitė iš Palangos prestižiniame tarptautiniame konkurse „Councours International de danse Cannes...


Saugumo jausmas kiekvienam žmogui yra vienas iš svarbiausių poreikių. Jo siekiame šeimose, mokyklose, darbo vietose ir, žinoma, gatvėse. Palangoje paminėta Saugaus eismo diena renginiais ir priemonėmis. Eismo dalyviai buvo raginami visada būti kultūringais, atidžiais ir sąmoningais kelyje.


Su Naujaisiais, 2017-aisiais, mielieji!

Linas JEGELEVIČIUS, 2016 12 29 | Rubrika: Pajūrio žurnalas

Kokios jūsų nuotaikos, mielieji?    


Klaipėdos teritorinė darbo birža įgyvendina ESF projektą „Vyresnio amžiaus bedarbių rėmimas“, skirtą padėti 55 metų ir vyresniems darbo ieškantiems asmenims kelti kvalifikaciją, įgyti naujų profesinių gebėjimų ar patobulinti jau turimus.


Iš įvairių Lietuvos kampelių į Palangą suplūdusiems jaunuoliams, trokštantiems šiek tiek užsidirbti laikinoje šalies vasaros sostinėje, stovėjimas už prekystalio ar pedalų mynimas ne vienam tapo rimtu išbandymu. Sezoninis darbas nepatyrusius darbuotojus vargino ne tik fiziškai – teko išklausyti ir nepatenkintų Palangos svečių bambėjimus...


Nuo 2014 metų sausio 2 dienos Lietuvos darbo biržos įgyvendinamame ESF projekte „Išlik darbo rinkoje“ dalyvavo 118 asmenų, registruotų Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje.


Jūros diena, Baltų vienybės diena, šventojiškių sueiga


Vakar popietę Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje buvo atidarytas papildomas Jaunimo darbo centras (JDC), aptarnausiantis darbo ieškančius ir profesinę karjerą planuojančius jaunus asmenis iki 29 metų amžiaus bei darbdavius, siekiančius įdarbinti jaunimą. Į naujomis spalvomis suspindusią Palangos darbo biržos pirmojo aukšto erdvę, kur įsikūrė JDC...


„Olimpinė diena“ prie Naglio kalno

Dalia Rakauskienė, mokytoja, 2009 05 23 | Rubrika: Miestas

Gegužės 20-ąją prie Naglio kalno vyko Palangos Senosios gimnazijos moksleivių sveikatingumo projekto „Sveikos gyvensenos keliu“ sporto diena – „Olimpinė diena“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius