Suoliuko nėra, nes jei jis būtų, ant jo miegotų benamiai

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011-08-11
Peržiūrėta
893
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Suoliuko nėra, nes jei jis būtų, ant jo miegotų benamiai

 

Tokį atsakymą išgirdome iš UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, kuomet paklausėme, kodėl prie miesto turgavietės esančioje autobusų stotelėje nėra suoliuko.

 

 

 

Galbūt niekas nebūtų pastebėjęs, jog jo ten nėra, jeigu ne viena palangiškė. Į redakciją paskambinusi Domicelė Karaliūnienė skundėsi, jog suoliukas senam žmogui minėtoje vietoje yra labai reikalingas. „Ne tik senukams, bet ir visiems miestiečiams, apsipirkus turgavietėje, ar atėjus į autobusų stotelę, norisi prisėsti, sunkius nešulius pasidėti“, - sakė moteris.

 

 

Bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus K. Skieraus teigimu, suoliuko nėra dėl to, jog žmonės jo nepageidavo.

 

„Jeigu bus toks pageidavimas, suoliuką pastatysime. Su specialistais išsiaiškinsime, kodėl toje vietoje iki šiol jis nepastatytas. O galbūt, tam yra svari priežastis – toje vietoje ištiesti inžineriniai tinklai“, - sakė K. Skierus. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien, šeštadienį, žinia iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro buvo bloga miesto komunalinio įmonei, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ – patvirtinta, kad vienas jos darbuotojas užsikrėtė koronavirusu.


Palangos komunalinis ūkis pradėjo dezinfekuoti ir viešąsias miesto erdves, suoliukus, autobusų stoteles, atliekų konteinerius, autobusų stotį ir kitas viešąsias vietas.


Kaip informavo "Palangos tiltą" UAB "Palangos komunalinis ūkis" direktorius Gediminas Valinevičius, komunalininkai artimiausiu metu pastatys naujas autobusų stoteles miesto centre prie pagrindinės miesto aikštės ir prie Palangos baseino.


Praėjusį sekmadienį tragiškoje avarijoje Širvintų rajone žuvo buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio 34 metų sūnus.


Kodėl nėra tualetų prie senųjų kapinių?

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 23 | Rubrika: Skundų dėžutė

Užėjusi į PT redakciją, ponia Zita pasiskundė, kad prie senųjų miesto kapinių nėra jokio tualeto. „Yra tik rodyklė, nurodanti naudotis tualetu laidojimo namuose, bet tai – nepatogu, ypač senjorams,“ – sakė palangiškė.


Į redakciją užsukęs mūsų skaitytojas pasidalino savo patirtimi, kai su savo svečiais nuvykęs į Šventąją, pamatė, jog prispyrus reikalui nėra kur bėgti – jokio tualeto. „Man atrodo, kad tokį paprastą dalyką tikrai būtų nesunku įrengti, o žmonėms tai – didžiulis privalumas“, – svarstė palangiškis Vytautas. Tačiau specialistai tikina, jog...


Nori suoliuko Žvejų gatvėje, bet ten jis nenumatytas

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 28 | Rubrika: Skundų dėžutė

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi garbaus amžiaus moteris su prašymu.  


Kiekvienais metais atšalus orams Palangos policijos pareigūnai mažiausiai kartą per savaitę aplanko apleistus pastatus – ir gyvenamuosius namus, ir buvusias poilsines ar gydyklas, ir sandėliukus bei garažus, – kuriuose prieglobstį ir nakvynę randa Palangos benamiai. Praėjusio ketvirtadienio rytą kartu su Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnais...


Daugiau nei pusę metų Kunigiškių ir Užkanavės gatvių gyventojai atakuoja Savivaldybę su prašymais, kad į šias gatves dažniau važiuotų antrojo maršruto autobusai. Tačiau kol kas žmonių prašymų neišgirstama.


Tokį atsakymą išgirdome iš UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, kuomet paklausėme, kodėl prie miesto turgavietės esančioje autobusų stotelėje nėra suoliuko. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius