Sutaupykite laiko ir pinigų – rinkitės mobilųjį parašą

***, 2018-11-16
Peržiūrėta
118
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Užregistruoti automobilį, atlikti bankinį pavedimą ar deklaruoti gyvenamąją vietą – šiuolaikinės technologijos leidžia tai padaryti tiesiog telefonu. Pamirškite eiles bankuose ar kitose įstaigose – mobiliuoju parašu oficialius dokumentus patvirtinti galima ir neišeinant iš namų.
„Mobilusis parašas yra labai patogus įrankis – naudojantis juo, dėl vieno dokumento nebereikia niekur vykti, gaišti laiko ir eikvoti degalų. Viskam, kam anksčiau reikėjo parašo ranka, dabar užtenka kelių mygtuko paspaudimų telefonu“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.
Anot V. Burnickienės, ši paslauga veikia visur, kur yra mobilusis ryšys, o jos vartotojams nebereikia atsiminti daug skirtingų slaptažodžių, naudotis kodų kortelėmis ar generatoriais.
Mobilusis parašas – saugesnis už įprastą
Mobilusis parašas yra toks pat oficialus kaip ir įprastas.Todėl užsisakę šią paslaugą, sau patogiu metu galėsite greitai atlikti bankinius pavedimus, patikrinti sąskaitos likutį, pasirašyti įvairias sutartis, registruoti išmokų, nedarbingumo, motinystės bei kitus dokumentus.
Mobilusis parašas turi ir daugiau privalumų – šis įrankis yra saugesnis nei įprastas popierinis. Savininko elektroninė tapatybė yra apsaugota specialiu vienu arba net dviem sPIN kodais. Pastaruoju atveju pirmasis kodas yra skirtas prisijungti prie elektroninės svetainės, antrasis – pasirašyti. Kiekvieno prisijungimo metu šiuos kodus patikrina bankininkystės ar sertifikuotų registrų centrų sistemos.
„Tele2“ klientai už mobilųjį parašą moka mažiausiai
Technologijų lyderės „Tele2“ klientai mobiliojo parašo paslauga šiuo metu gali naudotis tik už 40 ct per mėnesį. Lyginant su kitų šalies operatorių pasiūlymais, šiandien tai – mažiausia mobiliojo parašo mėnesinė įmoka.
Be to, pasirašant naują sutartį su bet kuriuo „Tele2“ neribotų pokalbių ir SMS planą nuo 100 MB, mobiliojo parašo paslauga pirmąjį pusmetį galima naudotis nemokamai.
Greitai ir lengvai
Pasirašyti mobiliojo parašo sutartį galima atvykus į bet kurį „Tele2“ saloną. Viskas, ko reikia – su savimi turėti pasą arba ID kortelę ir SIM kortelę. Mobilusis parašas aktyvinamas seną SIM kortelę pakeitus į naują, turinčią elektroninio parašo saugumą užtikrinančius sertifikatus.
Po naujos kortelės išdavimo paslauga bus įjungta maždaug per 15-20 min. Iš karto po to galėsite prisijungti prie mobiliojo banko, atlikti mokėjimus ar kitas jums aktualias elektronines operacijas.
Beje, kartu su nauja SIM kortele, telefone atsiras speciali funkcija, leidžianti pakeisti suteiktus sPIN1 ir sPIN2 kodus į tokius, kuriuos atsiminsite geriausiai.
Be to, šia paslauga galėsite naudotis ir ne Lietuvoje – užsienyje kiekviena mobiliojo parašo operacija papildomai apmokestinama kaip SMS žinutė pagal tarptinklinio ryšio tarifus. Įprastai viena operacija sunaudoja vos dvi SMS žinutes.
Išduotos SIM kortelės su mobiliojo parašo paslauga galioja 5 metus.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasidėjus pavasariui, „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų populiariesiems „Samsung“ ir „iPhone“ telefonams įsigyti. Nuolaidos siekia net iki 45 proc., o jomis pasinaudoti galima visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Pavasarį dažnai norisi atsinaujinti, todėl savo klientams paruošėme puikių...


Užregistruoti automobilį, atlikti bankinį pavedimą ar deklaruoti gyvenamąją vietą – šiuolaikinės technologijos leidžia tai padaryti tiesiog telefonu. Pamirškite eiles bankuose ar kitose įstaigose – mobiliuoju parašu oficialius dokumentus patvirtinti galima ir neišeinant iš namų.


Teismas Palangą pavėžėjo laiko mašina  5

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2017 07 13 | Rubrika: Savaitės komentaras

Įvyko tai, kas iš esmės turėjo atsitikti dar prieš 18 metų – kadaise Palangą valdžiusių grafų Tiškevičių tiesioginiam palikuoniui Alfredui kurorte atgaunant paveldėtą turtą, visas kurhauzas turėjo likti savivaldybės rankose.


Šventosios pagrindinėje mokykloje vykęs Advento – Kalėdų renginys „Viskas ratu“ buvo skirtas rato kaip simbolio reikšmingumo žmogaus gyvenime, ypač tautos šventėse, tradicijose, apmąstymui. Šventė prasidėjo žemaitiška daina „Augo obelėlė“, kur sugretinami žmogaus ir obels likimai: vaikystė – pavasaris, jaunystė –...


Kiek laiko savivaldybėje brandinami planai?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 10 09 | Rubrika: Savaitės komentaras

Apie kokią darbo grupę šnekama? Ar tik ne apie tą, kuri vicemero iniciatyva buvo suburta dar praėjusių metų pabaigoje? Vieną kartą susirinkę ir tik orą sudrebinę specialistai išsiskirstė, sugebėję nutarti, kad įvažiavimas parai lengvajam automobiliui turėtų siekti 10 litų. Tuo garsiosios grupės darbas ir baigėsi.


„ Tai, kad Šventojoje buriasi aktyvi bendruomenė – sveikintinas dalykas. Norisi tikėti, kad tai nėra tik priešrinkiminis „darinys“, kad pakilusi banga, atsimušusi į kokias nors kliūtis, nenuslūgs. Ir tikimės, kad su laiku mums pavyks rasti bendrą kalbą, nes visų tikslas – vienas: kad Šventoji gražėtų ir klestėtų“, – po...


Ketvirtadienį kurorto politikai žengė didelį žingsnį link to, kad pagaliau Palangoje atsirastų modernus visus metus veikiantis sanatorinis kompleksas vietoj apleistųjų vadinamųjų purvo gydyklų Vytauto g. 170 - patvirtintas šio sklypo detalusis planas. Tačiau kiek laiko gali praeiti iki tos dienos, kai iškils ir poilsiautojus galės priimti naujas solidus kurorto, norinčio...


Kur tekėjo pajininkų suneštų pinigų upelis?  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 01 12 | Rubrika: Savaitės komentaras

Mitas, kad pačių pajininkų valdoma kredito unija yra pati saugiausia pinigų saugojimo forma – subliuško. Palangos kredito unijoje milžiniškų paskolų asocialiems asmenims išdavimo nesugebėjo sustabdyti nei įkurta stebėtojų taryba, nei paskolų komitetas, nei unijos valdyba. Stebėtojų liko nepastebėta, net tai, kad skolinant daugiau nei pusę milijono litų...


Žvejai didžiausia švente laiko gerą kibimą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Lapkričio 23-oji minima kaip Šv.Klemenso, Žvejų globėjo diena. Kas saugo šiuolaikinius žvejus, o kas jiems – didžiausia šventė ir asmeninė pergalė? Nors ir įvairių taisyklių varžomi, jie niekuomet neatsisako didžiausio pomėgio, gyvenimo būdo ir drąsiai, kaip patys sako, eina į jūrą nepaisydami juos galinčių pasitikti kliūčių. Žinoma, būna ir tokių dienų, kuomet į jūrą žvelgti tenka tik nuo...


Palangiškės vargai dėl „vaiko pinigų“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 24 | Rubrika: Miestas

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi palangiškė ir skundėsi, jog Socialinės rūpybos skyriuje jai nepavykę išsiaiškinti situacijos dėl taip vadinamos „vaiko pinigų“ išmokos gavimo. Moters teigimu, ji kreipėsi į skyrių su prašymu dėl tų nelemtų 52 litų. Anot jos, skyriaus specialistė paaiškino, kad pinigai bus skirti ne nuo rugsėjo mėnesio, kaip nurodyta prašyme, o taip, kaip numato įstatymas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius