Svaiginantis sekmadienis Palangoje: keturi vyrai įkliuvo su kvaišalais

Palangos tiltas, 2024-06-10
Peržiūrėta
531
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Policija Palangoje. FOTO: DELFI / RITA GEČIŪNAITĖ
Policija Palangoje. FOTO: DELFI / RITA GEČIŪNAITĖ

Kurorto policija pradėjo keturis ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Klaipėdos apskrities policija praneša, kad birželio 9 d., apie 4 val. 40 min. Palangoje, Vytauto g., patikrinę vyrą, pareigūnai rado plastikinį maišelį su baltos spalvos milteliais.

Ten pat įkliuvo ir 1996 m. gimęs vyras. Jo mobiliojo telefono dėkle rasti du plastikiniai maišeliai su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine medžiaga.

Trečias vyras taip pat įkliuvo Vytauto gatvėje. Apie 22 val. patikrinę atlikus 2002 m. gimusį jaunuolį, policininkai rado keturias neaiškios kilmės tabletes. Įtarta, kad tai – narkotinės medžiagos. 

Ketvirtas įtariamasis pričiuptas jau po vidurnakčio. Apie 0 val. 20 min. Palangoje, Senojo Turgaus g., viešoje vietoje, atlikę 1999 m. gimusio vyro dalinę apžiūrą, pareigūnai rado suktinę su augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.

Visais atvejais policija pradėtas ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

 

Norėdami gauti pagalbos kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar artimiausią Priklausomybės ligų centrą.

Bendrojo pagalbos centro numeris – 112. Specializuotos pagalbos centrų sąrašas ir kontaktai pagal savivaldybes: „Pagalbos moterims linija“ 8 800 66366, „Vilties linija“ 116 123, „Linija Doverija“ (pagalba paaugliams ir jaunimui teikiama rusų kalba) 8 800 77277, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba 8 800 10 800.

Jaunius Matonis 

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

“Domino” teatro spektaklis “2 vyrai. 1 tiesa”


Kurorto policija pradėjo keturis ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.


Kauno ir Palangos policijos pareigūnai aiškinasi du tarpusavyje nesusijusius incidentus, kuomet buvo sužaloti du vyrai.


Klaipėdos apskrityje pareigūnai sučiupo du vyrus su narkotikais. Dar vienas vyriškis įkliuvo, kuomet jo namuose buvo aptikta naminukė.


Palangoje, Varėnoje ir Kaune pareigūnams įkliuvo 3 vyrai.


Karo pabėgėlę iš Ukrainos Palangoje apvogę vyrai apgailestauja dėl savo poelgio ir žada nukentėjusiajai skubiai grąžinti pavogtus beveik 2 tūkst. eurų.


Jau šį šeštadienį Palangoje įvyks naujos politinės jėgos – Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ – steigiamasis suvažiavimas. Tapti būsimos partijos pirmininku(–e) pretenduos keturi jos steigėjai – Seimo nariai Saulius Skvernelis ir Vytautas Bakas, Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė bei Marijampolės moksleivių kūrybos centro vadovė Beata Valungevičienė.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Nuo šių metų kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį gyventojai turi galimybę apsilankyti muziejuose nemokamai. Vasario 27 d. sekmadienis parodė, jog tokia galimybė neliko nepastebėta, – į muziejus užsuko ne vienas šimtas gyventojų. Pavyzdžiui, Palangos gintaro muziejų aplankė beveik 900 žmonių, kaip itin gausią vasaros dieną.


Vagišiai įkliuvo į pasalą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 01 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusį savaitgalį į Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų surengtą pasalą įkliuvo grupė palangiškių paauglių, mėginusių įsilaužti į maisto prekių parduotuvę Smilčių gatvėje. Ilgapirščiai šioje parduotuvėje nagus kasėsi net keturis kartus. Paskutinysis buvo nesėkmingas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius