Pareigūnai palangiškio namuose aptiko naminukę, o dar du vyrai sučiupti su kvaišalais

Palangos tiltas, 2022-09-07
Peržiūrėta
1418
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

Klaipėdos apskrityje pareigūnai sučiupo du vyrus su narkotikais. Dar vienas vyriškis įkliuvo, kuomet jo namuose buvo aptikta naminukė.

Rugsėjo 6 d. apie 14 val. 10 min. Skuodo rajone, Notėnų kaime, buvo sustabdytas automobilis „Ford Galaxy“, kurį vairavo 1988 m. gimęs vyras.

Kaip praneša Klaipėdos apskrities VPK, peleninėje buvo rasta ir paimta suktinė su augalinės kilmės, specifinio kvapo, galimai narkotine medžiaga. 

Įtariamojo kuprinėje aptiktas ir paketėlis, kurio viduje buvo augalinės kilmės, žalsvos spalvos medžiagos. 

Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. 

Tą pačią dieną apie 21 val. 40 min. Klaipėdoje, Laukininkų gatvėje, sustabdyto automobilio „VW Golf“ keleivio kuprinėje buvo rastos ir paimtos dvi maltuvės, galimai skirtos narkotinėms medžiagoms smulkinti.

Vienoje iš maltuvių buvo ir žalios spalvos, aitraus kvapo, augalinės kilmės medžiagos. 

1991 m. gimusiam vyrui pareigūnai įteikė šaukimą atvykti į apklausą. 

Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Taip pat antradienį apie 12 val. 12 min. Palangoje, Pavasario gatvėje, 1959 m. gimusio vyro namuose buvo rasta ir paimta apie 10 l. skysčio, skleidžiančio specifinį naminės degtinės kvapą. 

Vyras sulaikytas ir nuvežtas į Palangos miesto PK. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kauno ir Palangos policijos pareigūnai aiškinasi du tarpusavyje nesusijusius incidentus, kuomet buvo sužaloti du vyrai.


Kovo 24 d. (penktadieniį) 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje – naujos I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ pristatymas. 


Klaipėdos apskrityje pareigūnai sučiupo du vyrus su narkotikais. Dar vienas vyriškis įkliuvo, kuomet jo namuose buvo aptikta naminukė.


Palangoje, Varėnoje ir Kaune pareigūnams įkliuvo 3 vyrai.


Karo pabėgėlę iš Ukrainos Palangoje apvogę vyrai apgailestauja dėl savo poelgio ir žada nukentėjusiajai skubiai grąžinti pavogtus beveik 2 tūkst. eurų.


Iki balandžio 30 dienos Palangos savivaldybės administracijos antrojo ir trečiojo aukšto fojė veiks žinomo palangiškio dailininko, poeto ir kolekcininko Vytauto Kuso paroda „Spalvų virpesiai“.


Nuolaidos palangiškio kortelės turėtojams spalį


Daugiabučių namų gyventojai, kurių laiptinės nėra periodiškai valomos šlapiuoju būdu, turėtų sunerimti. Atlikę mikrobiologinius ir parazitologinius tyrimus specialistai nešvariose Klaipėdos daugiabučių namų laiptinėse aptiko žmogaus sveikatai itin pavojingų užkratų – parazitų ir bakterijų. Neabejojama, kad situacija yra panaši ir kitų miestų daugiabučių...


Mašinvagiams sučiupti prireikė geriau paruoštų pareigūnų pajėgų

„Palangos tilto“ informacija, 2011 03 29 | Rubrika: Miestas

Pastarosiomis dienomis Palangoje itin aktyviai buvo vagiami automobiliai. Per šiuos metus mieste pavogta 12 automobilių, kai praėjusiais metais per visus metus buvo dingę 13. Šią savaitę pareigūnai ėmėsi iniciatyvos ir sujungę jėgas sulaukė teigiamų rezultatų – sulaikyti du vagystėmis įtariami asmenys.


Miške prie Panevėžio – palangiškio lavonas

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 07 09 | Rubrika: Kriminalai

Viename iš šalia Panevėžio miesto esančių miško masyvų,  Panevėžio apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) pareigūnai atkasė nužudytų 26 metų amžiaus jaunuolių kūnus. Paaiškėjo, kad tai – neseniai dingusio panevėžiečio Mindaugo  Diržinausko ir palangiškio Tado Lukaičio kūnai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius