Šventojoje – baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“

Palangos tiltas, 2023-08-16
Peržiūrėta
1646
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojoje – baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“

Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. Šiemet renginys vyks Šventosios jūrų uoste.

Festivalis ne šiaip įvardijamas ne tik kaip baikerių paplūdimio, bet ir muzikos renginys, tad pastarosios tikrai nepritrūks. Organizatoriai linksmai leisti laiką kvies jau nuo ketvirtadienio – nuo 20 val. koncertuos grupės „Bitter Roots“, „Begėdžiai“ ir „X-Band“.

Penktadienį nuo 19.30 val. koncertuos Clara Giambino (Prancūzija), „JETT STAR“, „Studija“, „AC/DC SHOW“. Vakarą vainikuos lazerių projektai tamsoje.

Šeštadienį nuo 15 val. vyks motociklų paradas, o nuo 17 val. prasidės įvairios rungtys, 19.30 val. – apdovanojimai. Nuo 20.30 val. koncertuos grupės „Poliarizuoti stiklai“, „Special Group“, pasirodys „Hot! Pole Dance Klaipėda“ šokėjos ant stulpo, po jų – Arina & Veto Bank ir vėl lazerių projektai tamsoje. Renginio vedėjas – Rytis Mazūras.

Kiekvienais metais festivalio dalyvių laukia išskirtinių atlikėjų koncertai, maistas ir barai, milžiniška prekybininkų mugė, motociklų paradas maršrutu Šventoji–Palanga–Šventoji, aktyvaus sporto ir ištvermės rungtys, apdovanojimai ir daugybė pramogų.

Organizatorių inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau 9-tus metus iš eilės Šventosios kurorte rengiamas tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“ skelbia šių metų renginio datą ir programą. 


Didžiausiame šalies kurorte Palangoje spalio 23-29 dienomis vyks XXII šiuolaikinės krikščioniškos muzikos ir menų festivalis SIELOS 2023.


Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. 


Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. Šiemet renginys vyks Šventosios jūrų uoste.


Rugpjūčio 18 – 21 dienomis kurorte šurmuliuos Tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2022”.


Jau šeštasis, tarptautinis, tikrai didžiausias Baltijos šalyse nemokamas paplūdimio baikerių festivalis „Beach Bike Fest 2021“  po atviru dangumi Šventojoje jau užveda variklius, bei, kaip ir kiekvienais metais, žada sudrebinti visą moto bendruomenę.


Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.


Šventojoje birželio 8-11 dienomis riaumojo antrasis paplūdimio baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“. Preliminariais skaičiavimais į Šventąją atvyko apie pusantro tūkstančio baikerių.


Birželio 8-11 dienomis Šventojoje vyksta antrasis Paplūdimio baikerių festivalis. Kad netrūktų pramogų, organizatoriai – Palangos miesto savivaldybė bei asociacija Palangos miesto „Saulės“ klubas – parengė turiningą bei renginių turtingą programą. Festivalio renginiai vyks centrinėje Šventosios aikštėje, visi jie – nemokami.


Birželio 8-11 d. įvyksiančioje šventėje Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, tikimasi sulaukti kelių tūkstančių baikerių iš beveik 20 šalių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius