Šventojoje nugriaudėjo antrasis paplūdimo baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“

Palangos tiltas, 2017-06-12
Peržiūrėta
2346
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojoje nugriaudėjo antrasis paplūdimo baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“

Šventojoje birželio 8-11 dienomis riaumojo antrasis paplūdimio baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“. Preliminariais skaičiavimais į Šventąją atvyko apie pusantro tūkstančio baikerių.
Baikeriai suvažiavo ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio: Vokietijos, Danijos, Olandijos, Anglijos, Airijos, Latvijos, Estijos, Skandinavijos šalių, buvo galima sutikti net legendinio „HellsAngels“ klubo atstovų iš JAV.
Pirmieji „plieniniai žirgai“ Šventosios gatvėse pasirodė jau ketvirtadienį, birželio 8 d., ir galingieji motociklai netruko tapti bene didžiausia šiemetinio birželio atrakcija Šventojoje. Tai nestebina – vien jau galimybė vienoje vietoje išvysti tiek įspūdingų motociklų yra verta dėmesio. Įspūdį smalsuoliams daro ne tik plieniniai žirgai, bet ir patys specifine apranga pasidabinę patys baikeriai.
Festivalio dalyvių amžius buvo labai įvairus. Kaip sako patys baikeriai, norint suprasti, kodėl netgi sulaukusieji solidaus amžiaus (beje, tarp baikerių – vis daugiau dailiosios lyties atstovių) sėda ant motociklo, reikia tai išbandyti pačiam. Tuomet daugiau klausimų nebekils, o ir noro nulipti nuo motociklo nebejausite.
Paplūdimio baikerių festivalis Šventojoje – nemokamas renginys, kuriam finansinę paramą suteikė Palangos miesto savivaldybė.
Festivalio organizatoriusVaidas Šimaitis, kuris yra baikerių klubo „Saulė“ prezidentas, sakė, jog idėja surengti šį renginį kilo viešint Austrijoje vykstančiame nemokamame baikerių festivalyje, kuriame net buvo užfiksuotas Gineso rekordas, kai į vieną koloną išsirikiavo 70 tūkstančių motociklininkų, o kasmet renginys privilioja apie 250 tūkst. baikerių.
„Visi kiti baikerių renginiai yra mokami. Todėl nusprendėme Lietuvoje taip pat organizuoti vieną nemokamą, bet patį didžiausią baikerių suvažiavimą pajūryje. Šventąją pasirinkome todėl, kad joje apsistoti gali visi: tiek mažas pajamas turintys, tiek turtingi svečiai. Paprastai birželio pradžioje dar sezonas neprasidėjęs, tad baikerių suvažiavimas džiugina ir kurorto verslininkus“, – sakė V. Šimaitis.
Keturias dienas trukusiame festivalyje buvo gausu pramogų. Baikeriai ne tik demonstravo savo plieninius žirgus ir rinko labiausiai perdarytą, ekstravagantiškiausią motociklą, gražiausią bagerį, gražiausią boberį, gražiausiai nudažytą motociklą bei daugiausiai žiūrovų simpatijų pelniusį.
Motociklininkai surengė įspūdingą paradą iš Šventosios į Palangą ir atgal. Norintiesiems buvo surengta ekskursija į motociklų muziejų Telšiuose. Baikeriai varžėsi paplūdimio tinklinio, futbolo varžybose, traukė virvę, vyko galiūnų varžybos.
Festivalio scenoje vyko gyvos muzikos koncertai, kuriuose pasirodė Šarūnas Kizla& Aurimas Kazlauskas su grupe „MannedSpacecraft”, „Oldlabel“, „Fire it up“, „Overdriveinstinct“, „Štabas“, „RoadKill“, „IronWings“, „69 danguje“. Labiausiai laukiama festivalio viešnia – bliuzo pradininkė iš Čikagos GranaLouise& „TroubleMaker” surengė įspūdingą pasirodymą šeštadienio vakarą.
„Džiaugiamės, kad festivalis auga. Kitąmet ketiname jį dar labiau išplėsti, pastatyti dvi scenas. Nuoširdžiai tikimės, kad Šventoji taps Lietuvos baikerių sostine ir baikeriai išgarsins Lietuvos pajūrį pasaulyje“, – vylėsi V. Šimaitis.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2024 metų liepos 10-13 dienomis Šventosios miestelis vėl taps didžiąja scena. Gatvės teatrų festivalis, kuris nuo 2022 metų kasmet ieško naujų pojūčių ir galimybių, šiais metais žada būti dar ypatingesnis. 


Jau 9-tus metus iš eilės Šventosios kurorte rengiamas tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“ skelbia šių metų renginio datą ir programą. 


Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. 


Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. Šiemet renginys vyks Šventosios jūrų uoste.


Rugpjūčio 18 – 21 dienomis kurorte šurmuliuos Tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2022”.


Jau šeštasis, tarptautinis, tikrai didžiausias Baltijos šalyse nemokamas paplūdimio baikerių festivalis „Beach Bike Fest 2021“  po atviru dangumi Šventojoje jau užveda variklius, bei, kaip ir kiekvienais metais, žada sudrebinti visą moto bendruomenę.


Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.


Šventojoje birželio 8-11 dienomis riaumojo antrasis paplūdimio baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“. Preliminariais skaičiavimais į Šventąją atvyko apie pusantro tūkstančio baikerių.


Birželio 8-11 dienomis Šventojoje vyksta antrasis Paplūdimio baikerių festivalis. Kad netrūktų pramogų, organizatoriai – Palangos miesto savivaldybė bei asociacija Palangos miesto „Saulės“ klubas – parengė turiningą bei renginių turtingą programą. Festivalio renginiai vyks centrinėje Šventosios aikštėje, visi jie – nemokami.


Birželio 8-11 d. įvyksiančioje šventėje Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, tikimasi sulaukti kelių tūkstančių baikerių iš beveik 20 šalių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius