Šventojoje paminėtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo jubiliejus

Palangos tiltas, 2015-03-12
Peržiūrėta
2212
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojoje paminėtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo jubiliejus

Į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ojo jubiliejaus renginius kovo vienuoliktąją įsijungė ir Šventoji.
Jubiliejinės iškilmės prasidėjo klebono Vidmanto Griciaus aukotomis Šv. Mišiomis Švč. Mergelės Marijos Jūrų žvaigždės bažnyčioje.
Po Šv. Mišių aukos šventojiškiai susibūrė šventoriuje. Čia juos su dvidešimt penktosiomis jubiliejinėmis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinėmis sveikino Šventosios seniūno pavaduotojas Eugenijus Čilinskas ir Šventosios seniūnijos bendruomenės pirmininkas Domininkas Jurevičius.
Po sveikinimo žodžių iš susirinkusiųjų rankų į dangų pakilo dvidešimt penki balti balandžiai.
Palydėję taikos simboliais vadinamų paukščių skrydį, Šventosios bendruomenės nariai padėjo gėlių ir uždegė atminimo žvakeles prie Savanorių akmens šalia Liepojos plento.
Popiet Šventosios pagrindinės mokyklos salėje miestelio gyventojams spektaklį „Žiemos rūpesčiai“ pagal K. Donelaičio poemą „Metai“ padovanojo Palangos „Grubiojo“ teatro aktoriai.

„Palangos tilto“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 11-oji yra ir visuomet išliks nenumaldomo tautos ryžto, susitelkimo bei kilnių idėjų simbolis.  Tebūna Kovo 11-oji džiugi ir viltinga, skatinanti džiaugtis mūsų šalies pasiekimais bei didžiuotis savo Valstybe.  Te kiekvienam iš mūsų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena suteikia optimizmo bei naujų jėgų kurti savo miesto ir šalies gerovę. Su meile kurkime ateities...


Kovo 11-osios išvakarėse kūrybingieji Palangos senosios gimnazijos mokiniai su jais ruošusiais mokytojais pakvietė atšvęsti kiekvienam lietuviui svarbios valstybinės šventės – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos.


Palanga Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną minės jaunatvišku ritmu – į pasirengimą artėjančiai šventei įsitraukė ne tik Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvas, bet ir miesto ugdymo įstaigos.


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, pasitikome ypatingą šventę – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Dieną, kuri mums kasmet primena, kokią didelę vertybę – galimybę gyventi laisvoje šalyje, kalbėti gimtąja kalba ir patiems kurti mūsų šalies ateitį – turime. 


Kovo 11-ąją palangiškiai ir miesto svečiai kviečiami dalyvauti skirtingose miesto erdvėse vyksiančiuose renginiuose kur bendruomeniškai švęsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. 


Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Kovo 11-ąją pagerbtas Kovo 11-osios Akto signataro, buvusio Palangos miesto mero Algimanto Vinco Ulbos atminimas. Visų palangiškių vardu Palangos meras Šarūnas Vaitkus padėjo ant signataro kapo gėlių.


Jau šį šeštadienį Palangoje 28-tąjį kartą vėl visi kviečiami švęsti Jurgines. Šiųmetinė šventė bus išskirtinė tuo, jog kartu bus minimas Palangos kultūros ir jaunimo centro ansamblio „Mėguva“ 30-metis.


Rugpjūčio 19 d. 12 val., „Pasaulinės švyturių dienos“ metu, bus minimas Šventosios švyturio 70 metų jubiliejus. Šventės svečiams bus suteikiama unikali galimybė aplankyti Šventosios švyturį, ne tik patekti į jo vidų, bet ir išvysti puikiai atsiveriančią Šventosios panoramą.


Į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ojo jubiliejaus renginius kovo vienuoliktąją įsijungė ir Šventoji.


Palanga šventė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį

"Palangos tilto" informacija, 2015 03 12 | Rubrika: Miestas

Palangoje bei Šventojoje trečiadienį iškilmingai paminėtos dvidešimt penktosios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius