Tarybos narė Svetlana Grigorian: „Kodėl Ekstremalių situacijų komisijos posėdžiai uždari, o informacija dozuota?“

Palangos tiltas, 2020-03-24
Peržiūrėta
1263
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė, socialdemokratė Svetlana Grigorian stebisi, kad Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos (ESK) posėdžiai yra itin slapti. „Man niekas nepaaiškino Savivaldybėje, kodėl jie tokie yra. Kokie Savivaldybės potvarkiai ar įstatyminiai aktai tai numato? Man susidaro įspūdis, kad pasakoma tik dalis tiesos ir tik tai, ką Savivaldybė laiko reikalinga pasakyti,“ – „Palangos tiltui“ sakė S. Grigorian.
„Šiandien turime neeilinę situaciją: informacijos apie Komisijos priimtus sprendimus nėra nei oficialiame savivaldybės puslapyje, nėra spaudoje, o viešojoje erdvėje informacija dozuotai dalinasi net ne ESK pirmininkė A.Kilijonienė, o kiti asmenys. Labai kviečiu laikytis skaidrumo standartų ir informuoti gyventojus apie visus posėdyje tvirtinamus sprendimus,“ – sakė S. Grigorian.
Ypač politikei rūpi daugiabučių laiptinių dezinfekavimas.
„Gyventojai yra suinteresuoti, kad jų aplinka, daugiabučių laiptinės būtų dezinfekuotos. Deja, Komisija davusi nurodymą namų administratoriams, nepasirūpino, kad jie turėtų dezinfekcinių priemonių šiai prievolei atlikti. Sulaukusi daug klausimų kaip Tarybos narė iš administratorių, norėjau pati sudalyvauti vakar vykusiame ESK posėdyje ir iš pirmų lūpų išgirsti apie priimtus Komisijos sprendimus bei išaiškinimus šiuo klausimu ir kitais klausimais. Deja, į mano paklausimą dėl galimybių sudalyvauti posėdyje buvo atsakyta, kad Komisijos posėdžiai yra uždari. Suprantu, kad šiuo laikotarpiu susibūrimai – ne pati geriausia mintis, tačiau jeigu jau Savivaldybė skelbia, kad posėdžiai yra uždari, tuomet labai raginu posėdžius vykdyti skaidriai ir transliuoti juos socialiniuose tinkluose, per savivaldybės tinklapį, kaip tai daroma su Savivaldybės Tarybos posėdžiais,“ – sakė S. Grigorian.

Jūsų komentaras:

Paklausimas 2020-03-24 14:58 (IP: 90.137.70.96)
Ar tiesa, kad RU placdarme, buvusiame Raudonajame Lenino kampelyje, įslaptintame po "Antano Mončio namų" iškaba TS LKP iki korono viruso karantino pabaigos organizuoja grabų parodą?

Netrukdyk 2020-03-24 10:54 (IP: 86.100.157.160)
koncervams puotauti

Taip pat skaitykite

Automobilio spynelės keitimas - procesas, su kuriuo susiduriame retai, tačiau kartais nė nesuvokiame, kad tai padaryti reikėtų jau greitu metu. Tam, kad išvengtume nemalonių incidentų, apsaugotume save ir aplinkinius, privalome žinoti ženklus, kada transporto priemonėje reikia keisti spyną. Kokios tai situacijos?


Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Svetlana Grigorian nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. Tokį sprendimą vienbalsiai priėmė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį, rugsėjo 16 dieną, pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos narės Svetlanos Grigorian elgesio. Bus aiškinamasi, ar valstybės politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.


Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė, socialdemokratė Svetlana Grigorian stebisi, kad Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos (ESK) posėdžiai yra itin slapti.


Visa reikalinga informacija Palangoje apie koronavirusą. Svarbūs kontaktai, kuriuos reikia žinoti.


Sekmadienį, kovo 15 d., posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija aptarė, kokių priemonių būtina imtis bei kaip organizuoti darbą nuo pirmadienio, kovo 16 d., kuomet šalyje bus įvestas karantinas. Posėdyje svarstyti klausimai dėl gyventojų judėjimo per sieną ir šalies viduje, dėl viešojo ir privataus sektoriaus veiklos, dėl švietimo...


Lapkričio 18–21 d. Seime vyko Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos posėdžiai, kuriems pirmininkavo parlamentaras Antanas Vinkus, kuris yra komisijos pirmininkas Seime.


Miestui pradėta kenkti stabdant tarybos darbą

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 03 20 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Ar palangiškių išrinkti politikai dar benori būti miesto tarybos nariais? Ar tarybos posėdžiai jiems nevirto nepakeliama našta? Tokie klausimai iškilo praėjusį ketvirtadienį, kai į iš anksto paskelbtą tarybos posėdį iš 21 tarybos nario tesusirinko vos 10 politikų.


Posėdžiausiančios Palangos miesto savivaldybės tarybos darbotvarkėje numatyta keisti kai kuriuos veiklos reglamento punktus. Nors Taryba šių metų gegužę patvirtino naują veiklos reglamentą, kuris apsprendžia politikų veiklą, tačiau iki šiol nedirba Etikos ir procedūrų komisija. Priežastis – niekaip neišrenkamas komisijos pirmininkas.


Tarybos narė prašovė pro šalį

Aistas MENDEIKA, 2009 10 31 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Sondra Kulikauskienė ryžosi apskųsti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) šių metų gegužės 11 dienos sprendimą, kuriame teigiama, jog ji nevykdė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatos vengti interesų konflikto, ir... prašovė pro šalį. Spalio 19-ąją Vilniaus apygardos administracinis teismas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius