Teniso turnyre pergalėmis džiaugėsi ir palangiškiai

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-07-27
Peržiūrėta
1380
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį pasibaigė visą savaitę trukęs tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Daugiau nei 200 dalyvių suviliojęs turnyras tapo švente ne tik jame dalyvavusiems, bet ir jį stebėjusiems. Pasibaigus kasmetinėms varžyboms liko puikūs prisiminimai, apdovanojimai, paskatinsiantys sugrįžti ir kitais metais bei žinoma, gausus būrys bendraminčių. Be apdovanojimų neliko ir šeimininkai.

 

Įvairaus amžiaus dalyviai

Šiemet įspūdingų akimirkų padovanojo net 209 dalyviai iš aštuonių šalių. Kaip pajuokavo organizatorius Petras Kravtas, daug susirinko ir žemaičių. Savo atkaklumu jie taip pat pasiekė daug puikių rezultatų. Dėl dalyvių gausos varžybos intensyviai vyko visą savaitę Respublikinėje mokomojoje teniso bazėje, tad daug malonumo suteikė atkaklaus tikslo siekimo stebėjimas, patiriant laimėjimus ir pralaimėjimus drauge su žaidėjais. Šiųmetiniame turnyre susidarė aštuonios įvairaus amžiaus vyrų grupės bei keturios moterų, o dvejetų – penkios, tad nugalėti buvo sunku, tačiau varžybos dėl to ir buvo įdomios. Vyriausieji žaidėjai siekė 70 metų ir daugiau, o jauniausiųjų grupėje – 35 ir vyresni. Šiemet vyriausiasis žaidėjas buvo 81 metų. Puikių rezultatų teko išvysti kiekvienoje grupėje.

 

Palangiškių pergalės

Itin įspūdingai pasirodė palangiškis Gintaras Kairys, kuris 55+ vyrų grupėje iškovojo pirmąją vietą, toje pačioje grupėje savuosius sugebėjimus pademonstravo ir Antanas Šapas, jis pelnė ketvirtąją vietą. Moterų grupėje 45+ trečiąja vieta džiaugėsi palangiškė Eilina Zilnienė, kuri dvejetų grupėje drauge su Elmyra Juchnevičiene taip pat iškovojo trečiąją vietą. Įspūdingai pasirodė dvejetų 35+ amžiaus grupėje Živilė Antropikienė ir Valdonė Povilionienė – šios palangiškės nugalėjo visas priešininkes ir pasikabino nugalėtojų laurus.

 

Su šventėmis ir apdovanojimais

Kaip organizatoriai teigė, teko kovoti ir su kaitra, ir su lietumi, tačiau niekas nesugadino nuotaikos ir turnyras praėjo sklandžiai. Tiek atvykusieji, tiek šeimininkai nenusivylė šiųmetinėmis varžybomis, vainikuotomis smagiomis šventėmis ir galiausiai apdovanojimais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 8–9 dienomis Palangoje šurmuliavo jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Vilniaus apskrityje antradienį buvo patvirtinti 2 koronaviruso atvejai. Nacionalinis visuomenės  sveikatos centras sieja juos su rugpjūčio mėnesį Palangoje vykusiomis veteranų krepšinio varžybomis. Vertinama, kad šiuo metu yra susiję 3 atvejai.


Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Futbolo veteranų turnyras

Sporto centro inf., 2013 11 04 | Rubrika: Sportas

Palangos miesto stadione antrus metus iš eilės vyko futbolo veteranų turnyras Romualdo Broniaus Klimavičiaus atminimo taurei laimėti.


Šių metų, vasario 25  dieną, Palangos senojoje gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras mokyklos 90-mečiui paminėti. Varžybas organizavo šios mokyklos IIIb gimnazinės klasės moksleiviai T. Aleksandras ir M. Šimkus. Savo jėgas išbandyti ir linksmai praleisti laiką galėjo visi senosios gimnazijos moksleiviai. Žaidime dalyvavo net  14 komandų, kurių kiekvieną...


Praėjusį šeštadienį visoje Lietuvoje vyko švarinimosi akcija „Darom 2011“, kurios metu plušėjo visi neabejingi gamtai, aplinkai, kurioje visi drauge gyvenam. Ši akcija sėkmingai įgyvendinama jau ne vienerius metus ir kaskart susilaukiama vis didesnio būrio žmonių. Šiemet buvo skatinama ne vien susitvarkyti, bet tuo pačiu ir rūšiuoti atliekas.


Praėjusį savaitgalį pasibaigė visą savaitę trukęs tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Daugiau nei 200 dalyvių suviliojęs turnyras tapo švente ne tik jame dalyvavusiems, bet ir jį stebėjusiems. Pasibaigus kasmetinėms varžyboms liko puikūs prisiminimai, apdovanojimai, paskatinsiantys sugrįžti ir kitais metais bei žinoma, gausus būrys bendraminčių. Be apdovanojimų...


Praėjusį savaitgalį Palangoje prasidėjo tradicinis tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Iš įvairių šalių atvykę tenisininkai uoliai įrodinėja savo jėgas ir jau ruošiasi finalinėms rungtynėms. Vakar vyko stipriausiųjų pusfinaliai.


Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius