Trys Palangos baseino rinkodaros „delfinės“ – Eglė, Kamilė ir Ieva: "Matome visokių žmonių. Dabar atrodo svarbiausia - kad jų VISADA baseine būtų"

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-12-02
Peržiūrėta
1799
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Trys Palangos baseino rinkodaros „delfinės“ – Eglė, Kamilė ir Ieva: "Matome visokių žmonių. Dabar atrodo svarbiausia - kad jų VISADA baseine būtų"

Gražuolis Palangos baseinas trumpam dėl karantino nutilo, truputį atsinaujina. Tačiau praėjus „kovido“ slogučiui, jis vėl neabejotinai pakvies palangiškius ir kurorto svečius mėgautis jo bei pirčių malonumais ir teikiama nauda sveikatai. Toli gražu ne visi žino, kad jo rinkodara ir komunikacija – kitaip tariant, patrauklumu – rūpinasi trys jaunos moterys, apie kurias BĮ „Palangos investicijų valdymas“ vadovai atsiliepia tik teigiamai: „Jos – šaunios!”. Tad susipažinime su Egle Rupulevičiene, Kamile Bastyte ir Ieva Rudyte.
– Ar įsidarbindamos BĮ „Palangos investicijų valdymas“, vadovavotės taisykle „svarbu dirbti“? Ar buvo jums svarbūs ir kiti darbo įstaigoje kriterijai? Kokie?
Eglė: Po vaiko priežiūros atostogų turėjau grįžti į savo ankstesnį darbą logistikos įmonėje, tačiau netikėtai pamačiau BĮ „Palangos investicijų valdymas“ darbo skelbimą, kuriame mane sudomino būtent siūlomo darbo funkcijos – rinkodara. Tad kandidatavau tiesiog vedama smalsumo (šypsosi).
Kamilė: Palangos baseinas naujas, šiuolaikiškas, akį traukiantis objektas, o su juo susipažinau galbūt truputį netikėtai... BĮ „Palangos investicijų valdymui“ organizuojant renginį „Gintarinė snaigė 2019“, jame savanoriavau ir taip susipažinau su įstaigos komanda. Įsitikinau, kokie aktyvūs, iniciatyvūs ir kūrybingi žmonės jame dirba, todėl ir panorau tapti šios komandos dalimi.
Ieva: Man prieš priimant sprendimą dirbti BĮ „Palangos investicijų valdyme“, svarbiausia buvo galimybė kurti ir dalyvauti įvairiuose projektuose. Taip pat labai svarbus buvo ir kitas kriterijus – įstaigos mikroklimatas. Norėjosi darbe jaustis laisvai, pasitikėti kolegomis ir turėti draugišką atmosferą.
–Kiek jau laiko dirbate baseine ir už ką esate atsakinga?
Eglė: Dirbu truputį daugiau nei metus. Su kolegėmis Ieva ir Kamile esame atsakingos už informacijos viešinimą, renginių organizavimą, bendradarbiavimą su verslo klientais ir partneriais, taip pat atliekame daug kitų funkcijų, susijusių su teisiniais dalykais, viešaisiais pirkimais, sistemų priežiūra ir veikos procesų koordinavimu bei optimizavimu. Mūsų įstaigos veikla neapsiriboja vien tik baseino veikla – turime ir nemažai kitų projektų, renginių bei administruojamų objektų, tad mūsų darbas yra dinamiškas, įdomus bei kupinas naujų iššūkių.
Kamilė: Pradėjau dirbti šių metų vasarį. Esu atsakinga už paraiškų rašymą, teikimą, jų eigos priežiūrą, viešuosius pirkimus. Mano veikla Palangos baseine tai tik viena veiklos sritis su kuria susiduriu dirbdama BĮ „Palangos investicijų valdyme“.
Tikrai džiaugiuosi turėjusi galimybę prisidėti prie projekto „Aqua vaikai“, o vasarą jau sėkmingai įgyvendinome vieną jo dalį – „Aqua vasara“. Rudens atostogų metų kvietėme vaikus mokytis plaukti ir pramogauti ir vėl. Prasidėjęs karantinas, deja, sustabdė mūsų planus. Tikimės jam pasibaigus galėsime įgyvendinti visas idėjas ir projektus, kuriuos esame suplanavę ir jais džiuginti palangiškius ir mūsų svečius.
Ieva: BĮ ,,Palangos investicijų valdyme" įsidarbinau prieš pusantrų metų. Šiuo metu esu atsakinga už įstaigos socialinių tinklų komunikaciją, renginių organizavimą ir įgyvendinimą. Taip pat su komanda organizavome ,,Aqua vasara" vaikų stovyklą, buvau atsakinga už programos sudarymą ir stovyklos įgyvendinimą.
– Kai visą dieną čiurlena ar teška vanduo, o oras tirštas tarsi atogrąžose, kaip jaučiatės namuose po darbo? Kaip dažnai pati mėgaujatės baseino malonumais?
Eglė: Dirbant mėgstamą darbą ir savijauta yra puiki (šypsosi). O namie manęs laukia šeima, tad grįžusi stengiuosi visą savo dėmesį skirti jai. Stengiuosi baseine apsilankyti kaip įmanoma dažniau, nes tuomet galima įvertinti teikiamas paslaugas iš kliento perspektyvos.
Kamilė: Su kolege Ieva turime tradiciją bent kartą per mėnesį kartu nueiti pasimėgauti Palangos baseino ir pirčių teikiamais malonumais. Nors tai yra puikus būdas pailsinti kūną ir mintis, deja, dėl esamos „kovid“ situacijos šią tradiciją tenka atidėti. Tikiu, kad – laikinai.
Ieva: Baseine iki karantino apsilankydavau nors kartą per savaitę. Mėgstu lankytis baseino mankštose ir pirties programose. Manau norint suteikti kokybiškas paslaugas baseino lankytojams, privalu jas visas išbandyti pačiai (šypsosi).
– Ar teko susidirti su nemaloniais, itin įnoringais klientais?
Eglė: Tikrai taip, neslėpsiu – būna ir nemalonių situacijų, kai tenka susidurti su lankytojais, prieštaraujančiais baseino vidaus tvarkos taisyklėms, nepagarbiai bendraujančiais su personalu. Tačiau paslaugų sektoriuje tai yra neišvengiama, tad į visas šias situacijas žiūrime pozityviai ir dalykiškai.
Kamilė: Žmonių yra visokių – ir linksmų, ir piktų, kartais tiesiog pavargusių. Su klientais man tiesiogiai bendrauti tenka mažai. Apskritai kalbant, Palangoje žmonės – malonūs, bendraujantys, kol kas nemalonios situacijos mane tiesiog aplenkė (šypsosi).
Ieva: Žinoma pasitaiko visokių atvejų. Juk visi esame žmonės su savo skirtingomis emocijomis, patirtimis. Svarbiausia, kad įveikę koronaviruso pandemiją, ateityje jokio karantino nebūtų, o žmonės vyktų pas mus gauti gerų emocijų ir sveikatos.


Fotonuotraukoje: viršuje - Kamilė Bastytė, apačioje - Ieva Rudytė ir Eglė Rupulevičienė

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Saulėtą gruodžio 10-ąją, šeštadienį, apie du šimtus prie Palangos baseino susirinkusių palangiškių antrą kartą per 2022-uosius tvirtai pasakė, kad savo baseino privatininkui neatiduos, nors to reikalauja Konkurencijos Taryba.


Kasmet vertindami didžiųjų miestų eglutes Delfi skaitytojai vertina ir mažųjų miestų puošmenas. Šiais metais buvo išrinkta mieliausia Kalėdų eglė, o rinkimuose dalyvavo virš 40 tūkst. skaitytojų. Deja, Palangos eglutė liko tarp paskutiniųjų...1-ąją, garbingąją vietą, užėmė Pasvalio miesto eglė. Ši eglė sulaukė 9 proc. balsų. Specialiai šios eglutės...


Gražuolis Palangos baseinas trumpam dėl karantino nutilo, truputį atsinaujina. Tačiau praėjus „kovido“ slogučiui, jis vėl neabejotinai pakvies palangiškius ir kurorto svečius mėgautis jo bei pirčių malonumais ir teikiama nauda sveikatai. Toli gražu ne visi žino, kad jo rinkodara ir komunikacija – kitaip tariant, patrauklumu – rūpinasi trys jaunos moterys, apie...


Palangos baseino statybos prasidės jau netrukus – tokią žinią šią savaitę kurorto meras Š. Vaitkus parvežė iš Vilniaus. Istorija kartojasi: kaip ir dėl Kurhauzo bei Koncertų salės finansavimo, Palanga vis dėlto sugebėjo įtikinti Vyriausybę, kad ir baseinas yra ne tik kurorto bendruomenei, plaukti besimokantiems kurorto vaikams, sportininkams, visai Lietuvai...


Šeštadienį, gruodžio 3 d., Palangoje pasklis kalėdinė nuotaika – 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglė. Pasibaigus šiam žaismingam renginiui, Palangos ir Šventosios gyventojai kviečiami į Koncertų salėje vyksiantį nemokamą grupės „Tele bim-bam“ koncertą.


Baseinas Palangoje bus, bet jo teks dar palaukti. Miesto savivaldybė dar praėjusiais metais pirko baseino statybos techninį projektą, bet pateikti siūlymai savivaldybininkus glumino dėl itin skirtingų baseino dydžių, tūrių, energetinių sąnaudų ir sąmatų, todėl buvo nuspręsta iš naujo skelbti konkursą tokiai paslaugai pirkti. Valdžios atstovai vieningai tvirtina, kad jaudintis nėra...


Palangos Kalėdų eglė, vietos gyventojus ir svečius stebinanti savo išskirtine forma, išrinkta viena iš gražiausių šalies šventinių žaliaskarių – naujienų portalo „Delfi“ surengtoje apklausoje kurorto eglė tarp visų šalies žaliaskarių užėmė antrąją vietą.


Palangos centrinėje aikštėje antradienį pradėta montuoti Kalėdų eglė, savo neįprastumu nustebinsianti ne tik palangiškius, bet ir kurorto svečius. Šis darbas užtruko tris dienas, o visu grožiu žaliaskarė nušvis rytoj, šeštadienį (lapkričio 29 d.), 17 val.


Didžiausias Lietuvos kurortas Palanga šventinėmis spalvomis nušvis jau penktadienį, lapkričio 30 d. Pavakare, 17 val., centrinėje aikštėje bus įžiebta miesto eglė, tuo pačiu metu ryškiaspalvėmis lemputėmis bei švytinčiomis dekoracijomis sužibės visas Kalėdų šviesos miestas - Palanga.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas