Trys situacijos, kuomet automobilio spynelę reikia keisti

Palangos tiltas, 2021-12-10
Peržiūrėta
2269
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Trys situacijos, kuomet automobilio spynelę reikia keisti

Automobilio spynelės keitimas - procesas, su kuriuo susiduriame retai, tačiau kartais nė nesuvokiame, kad tai padaryti reikėtų jau greitu metu. Tam, kad išvengtume nemalonių incidentų, apsaugotume save ir aplinkinius, privalome žinoti ženklus, kada transporto priemonėje reikia keisti spyną. Kokios tai situacijos?

Automobilio spynelė yra pažeista

Natūralu, kad kiekvieną dieną automobiliu važinėdami suvokiame, jog transporto priemonė dėvisi ir daugiau dėmesio reikia skirti jos įvairiapusiam tvarkymui. Jei pastebime, kad raktas spynoje nebesisuka taip lengvai kaip anksčiau, vadinasi, ši gali būti smarkiai pažeista. Tuomet susisiekti su mechaniku reikėtų paskubėti. Kuo greičiau susitvarkysite ir išspręsite problemą, tuo ramiau jausitės. Nepamirškite, kai paliekame pažeistą spynelę, tikimybė, jog neužilgo joje gali užstrigti raktelis, yra tikrai didelė. Tuomet problema bus daug didesnė - nervinsitės, jog kažkur nespėjate, reikės staiga kviesti specialistus, o automobiliu iš karto negalėsite naudotis. Žinoma, raminanti mintis turėtų būti ta, kad spynų meistrai dirba efektyviai ir reaguoja gana greitai. Bet kokiu atveju, jau geriau būti pasiruošusiems ir išvengti bereikalingo streso ir spynelę pasikeisti iš anksto.

Neseniai įsigijote automobilį

Tai keistesnė situacija, tačiau jos realizavimas gali būti vienas puikiausių sprendimų, abejojantiems naujo automobilio pardavėjo patikimumu. Automobilio spyneles keitimas neseniai įsigijus automobilį pravartus todėl, kad taip užtikrinate savo pilną saugumą. Tai labai aktualu perkant jau naudotą automobilį, kai nesate užtikrinti, ar Jūsų turime raktai yra vieninteliai egzemplioriai. Juk dabartinėje rinkoje pardavinėjantys transporto priemones žmonės neretai meluoja, tad papildomai apsisaugoti yra natūralu. Aišku, pagrindo, kad kažkas Jus seks ir bandys automobilį pavogti tik jį pardavus, nelabai yra, tačiau atsargumas gėdos tikrai nedaro. Supratimas, kad Jūs esate vieninteliai, kurie turi galimybę pasiekti savo transporto priemonę, yra be galo raminantis.

Automobilio raktelis dingo

Viena yra, kai pati spynelė yra pažeista, o visai kas kita, kai kažkokiu būdu prarandame raktelius nuo automobilio. Tokių situacijų yra labai daug. Pirma ir dažniausia - patys pametame raktelius. Tuomet, jei neturime atsarginio rakto, nieko negalime padaryti, reikia kviesti spynų meistrus, kurie prašo įrodyti, kad transporto priemonė yra Jūsų nuosavybė ir tada atlieka savo darbą. Kitas retesnis incidentas - kai yra pavogiamas raktas. Tuomet spynelę keisti būtina dėl saugumo sumetimų. Juk niekas nenori nukentėti nei emociškai, nei finansiškai. Galų gale, pasitaiko ir tokių dilemų, kai vairuotojas raktą palieka automobilio viduje, o sistema užsirakina. Tokiu atveju, nedelskite ir kvieskite profesionalus, dirbančius visą parą ir pasiryžusius padėti. Kitos išeities neturint antro raktelio nelabai rasite. Jei bandysite spyną laužti, nieko gero nepasieksite, automobilį vis tiek reikės tvarkyti.


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė prisideda prie Europos judumo savaitės renginių ir rugsėjo 22 d. organizuoja renginį „Diena be automobilio“. 


Radiacinės saugos centras informavo, kad dėl karinių veiksmų Zaporožės atominės elektrinės teritorijoje radiacinis fonas Lietuvoje nepakitęs, o meteorologinės sąlygos palankios – vėjas pučia nuo Lietuvos. Gyventojams kalio jodido tablečių vartoti nereikia. Situacija toliau stebima.


Automobilio spynelės keitimas - procesas, su kuriuo susiduriame retai, tačiau kartais nė nesuvokiame, kad tai padaryti reikėtų jau greitu metu. Tam, kad išvengtume nemalonių incidentų, apsaugotume save ir aplinkinius, privalome žinoti ženklus, kada transporto priemonėje reikia keisti spyną. Kokios tai situacijos?


Palangoje esanti Bangų g. stebina ne vieną pėsčiąjį ar dviratininką – čia stovi net trys skirtingi ženklai, žymintys pėsčiųjų ir dviračių eismą. 


Gegužės 5 d., apie 12.57 val., Palangoje, Paukščių take, automobilis „Ford“, kurį vairavo 1979 m. gimęs vyras, pirminiais duomenimis, atsitrenkė į stovėjusį automobilį „Toyota“. Į ligoninę nuvežtas automobilio „Ford“ vairuotojas ir trys 2004 m. gimusios keleivės. Aplinkybės tikslinamos.


Palikę vieną Lietuvos didmiesčių – Kauną, bendraamžiai 28-erių Ineta ir Darius Intai nusprendė įsikurti Kretingoje. Ineta, kilusi iš Panevėžio, Darius – iš Skuodo, po studijų kurį laiką gyveno ir dirbo Kaune. „Visada svajojome gyventi arčiau jūros, bet sprendimą vis vilkindavome. Tačiau, kai vieną dieną pradėjome kalbėti apie galimybę tą savo svajonę...


Dėl koronaviruso ekonominių padarinių neabejotinai ženklių pajamų negausianti Palanga kol kas neišlaidaus - šiandien, balandžio 30-ąją, posėdžiavusi miesto Taryba nepritarė padidinto pravažumo (visureigio) automobilio pirkimui lizingo būdu. Jį buvo planuoti pirkti iš miesto biudžeto lėšų.


Sekmadienio popietę Palangoje pavogti prabangaus automobilio žibintai.


Vakar įvyko Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis. Jame dalyvavo 19 kurorto politikų, nebuvo tik Edmundo Krasausko ir Broniaus Vaitkaus. Rinkliavų skyriaus vedėja Loreta Žulkuvienė vėl pristatė sprendimo projektą dėl prekybos alkoholiu švenčių metu. „Projekte pakeitimų, palyginti su praėjusiu posėdžiu, nėra, tik komitetams buvo išaiškinta labiau kas...


Praėjusį sekmadienį buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Šia proga šalies miestuose buvo rengiamos akcijos, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą automobilių įtaką gamtai ir žmonių sveikatai, taip pat didelį avarijų skaičių keliuose. Bet ar dieną be automobilio minėjo mūsų politikai, kuriems derėtų rodyti asmeninį pavyzdį propaguojant sveiką gyvenseną? Ar...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas