Užtikrinti saugumą ir viešąją tvarką Palangoje pareigūnams padeda policijos rėmėjai iš visos Lietuvos

Palangos tiltas, 2022-08-02
Peržiūrėta
3028
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Užtikrinti saugumą ir viešąją tvarką Palangoje pareigūnams padeda policijos rėmėjai iš visos Lietuvos

Visą vasarą, kai į Palangą pailsėti plūsta žmonės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienio šalių, poilsiautojų saugumui ir viešajai tvarkai užtikrinti pasitelkiamos gausios policijos pajėgos – talkinti vietos kolegoms atvyksta pareigūnai iš visos Lietuvos. Negana to, kiekvieną savaitę padirbėti kurorte iš visos šalies atvyksta ir aktyviausi policijos rėmėjai. Savanoriškai policijai talkinantys, specialius kursus baigę asmenys, vykdo eismo saugumo kontrolę, stebi ir analizuoja vaizdo stebėjimo kamerų fiksuojamus vaizdus, prižiūri tvarką ir rūpinasi poilsiautojų saugumu paplūdimiuose, riedžiais ir triračiais patruliuoja pėstiesiems skirtose kurorto vietose.  Šią vasarą tokiu būdu J. Basanavičiaus gatvėje patruliuodavę policijos rėmėjai sulaukė daug padėkų iš mažųjų poilsiautojų tėvelių – minioje mažieji pasimeta labai greitai, o šalia esantys ir gretai reaguojantys policijos rėmėjai pasimetėlius surasdavo itin operatyviai.

Policijos rėmėjai fiksuoja pažeidimus ir informaciją apie juos perduoda policijos pareigūnams. Pavyzdžiui – liepos mėnesio pabaigoje, kurorto  Žvejų g., policijos rėmėjų pastangomis buvo nustatytas neblaivus vairuotojas. Pribėgusi moteris jiems pasakė, kad neblaivus vyras įsėdo į automobilį ir ketina vairuoti. Policijos rėmėjai reagavo nedelsiant ir nurodytą automobilį greitai sustabdė. Atvykę pareigūnai „Volkswagen“ automobilį vairavusiam, 1991 m. gimusiam vyrui nustatė 1,77 prom. neblaivumą. Vairuotojas buvo sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281(1) str. 1 d.

Iniciatyvius, aktyvius ir fiziškai ištvermingus asmenis, norinčius neatlygintinai padėti policijai, pareigūnai kviečia tapti policijos rėmėjais ir ragina kreiptis el. paštu: [email protected]

Šiuo metu Klaipėdos apskrityje policijos pareigūnams talkina 76 policijos rėmėjai, kurie per 2022 m. pirmą pusmetį bendrai visuomenės labui dirbo beveik 2000 val.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Komunikacijos poskyris

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketverius metus policijos sistemoje tarnaujantis Mantas Elzbergas sako, kad tapti policininku nebuvo vaikystės svajonė – po mokyklos buvo nutaręs siekti kitos profesijos. 


Lapkričio 28 d. (antradienį) 17 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje Palangos policijos pareigūnai kviečia bendruomenę susitikti prie kavos/arbatos puodelio ir pasikalbėti


Visą vasarą, kai į Palangą pailsėti plūsta žmonės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienio šalių, poilsiautojų saugumui ir viešajai tvarkai užtikrinti pasitelkiamos gausios policijos pajėgos – talkinti vietos kolegoms atvyksta pareigūnai iš visos Lietuvos.


Palangoje viešąją tvarką palaiko ir raitoji policija

"Palangos tilto" redakcija, 2021 06 23 | Rubrika: Miestas

Viešąją tvarką Palangoje šią vasarą padės užtikrinti ir raitoji policija - žirgais bus patruliuojama ten, kur sudėtinga privažiuoti.


Velykų žinia - aiški: likite namuose, tik taip greičiau įveiksime koronaviruso pandemiją. Pasak Palangos policijos komisariato vadovo Algirdo Budgino, kurorto pareigūnai yra pasirengę užtikrinti šio sprendimo vykdymą. Esant poreikiui, pagalbą suteiks ir pasieniečiai, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, policijos rėmėjai, Karo policija.


Palangos policija džiagiasi sulaukusi iš užsienio grįžusių žmonių padėkos Palangos oro uoste dirbusiems policijos pareigūnams, kuriems vadovavo Palangos m. PK Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šiandien, tarp 11 ir 12 valandos, į kavinę "Armėniški šašlykai" (J. Basanavičiaus g. 27, Palanga) atvykus FNTT pareigūnams, kavinės savininkas Darius Miklovas, kuris yra ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentas, pareigūnams pasipriešino. Sutramdyti D. Miklovą pavyko jį paguldžius ant promenados grindinio ir...


Saugumui Palangos gatvėse užtikrinti – stebėjimo kameros  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 11 08 | Rubrika: Miestas

Palangoje pradėjo veikti 15 didelės raiškos vaizdo stebėjimo kamerų, kurių perduodamas vaizdas visą parą stebimas policijos komisariato patalpose įrengtame Kontrolės centre. „Tai bus didelė pagalba ir paspirtis policijos pareigūnams, siekiantiems užtikrinti saugumą mieste“, - sakė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Bronius Martinkus.


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius