V. Katunskytės buvęs žentas papasakojo, ką ji veikė mirties dieną, kodėl nebuvo kremuota ir išdavė planus Palangoje

Palangos tiltas, 2023-01-23
Peržiūrėta
1106
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

Penktadienį Šiauliuose atsisveikinta su trečiadienį Anapilin iškeliavusia 67-erių Lietuvos estrados primadona Vitalija Katunskyte. Į laidojimo namus „Tylos namai“ gerbėjai ir artimieji rinkosi nešini baltų gėlių žiedais, o salėje skambėjo V.Katunskytės dainos.

Ištarti paskutinį „sudie“ atvyko ir buvęs Vitalijos žentas Kęstutis Blažys (54 m.). Net ir po skyrybų su dukra Monika, Vitalija su juo palaikė puikius santykius. Jis rūpinosi Vitalijos koncertais, pardavinėjo bilietus.

„Sunku, labai sunku. Patyliukais fone paleidome Vitalijos dainas. Ji guli kaip karalienė“, – sakė Kęstutis. 

Vitalijos kūnas nebuvo kremuotas. Artimieji žinojo, kad V.Katunskytė nebuvo pareiškusi valios dėl kremavimo.

„Ji vis sakydavo: „Nu nebūsiu aš vėdaru. Aš esu katalikė, nenoriu būti sudeginta, noriu būti šalia mamos palaidota“. Su ja bendravau aštuoniolika metų, diena iš dienos, kas valandą, kas minutę... Šiais metais mes su ja padarėme visus kalėdinius koncertus. Labai daug suplanuotų koncertų, didelis turas iki pat Palangos. Palangoje buvo beveik sudėliotas grafikas. Ir gavosi taip, kad Palanga šiais metais negirdės „Robi Robi“ ar „Pažydusių sodų“, – apgailestavo jis.

Tačiau Kęstutis prasitarė, kad Vitalijos gerbėjai neturėtų nusiminti. Iš Londono grįžo Vitalijos dukra Monika. 

„Aš su ja kalbėjau. Vietoj mamos Palangoje bus Monika“, – prasitarė jis. 

Kęstutis sakė, kad Vitalijos mirties priežastis – sustreikavusi širdis. Tą lemtingą dieną Kęstutis kalbėjosi su V.Katunskyte ir atrodė, kad atlikėja jautėsi puikiai.

„Kiekvieną rytą ji man paskambindavo ir klausdavo: „Ženteli, ką veiki“, o aš atsakydavau: „Lervos diena“. Mes taip vadindavome dienas, kai nieko neveiki, žiūri televizorių. Tą dieną, kai ji mirė, ryte man paskambino ir buvo toks pat pokalbis. Pasakė man, kad nieko neveikia, guli, žiūri televizorių, kavytės ketino išgerti.

Pasiteiravau apie sveikatą, o ji mane patikino: „Oj, viskas gerai, puiki savijauta“. Vėliau Vitalija turėjo nuotoliniu būdu pasveikinti jubiliejaus proga. 

Mano vaikas nuėjo ir... rado ją. Širdelė... Laikomės iš paskutiniųjų. Man sunku, aš įpratęs, kad viską sutvarkydavau, o dabar va taip“, – sunkiai žodžius rinko Kęstutis. 

2021-aisiais, duodama interviu „Lietuvos rytui“, V.Katunskytė negailėjo gražių žodžių buvusiam žentui.

„Nors su mano dukra Monika, kuriai 36-eri, jis išsiskyręs, mudu esame puikūs bičiuliai, nuostabiai sutariame, jis organizuoja mano koncertus. Mums nėra ko pyktis. Be to, mano vaikaitis taip pat Kęstutis, jam šešiolika, gyvena su juo Šiauliuose, kol Monika dirba Didžiojoje Britanijoje“, – kalbėjo Vitalija.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į LRT.lt kreipėsi sukrėsta palangiškė, kurios mama, keliaudama iš darbo namo vėlų rugpjūčio 14 dienos vakarą, žuvo nukritusi nuo „Rimi“ nuomojamų pagalbinių patalpų laiptų Palangoje.


Penktadienį Šiauliuose atsisveikinta su trečiadienį Anapilin iškeliavusia 67-erių Lietuvos estrados primadona Vitalija Katunskyte. Į laidojimo namus „Tylos namai“ gerbėjai ir artimieji rinkosi nešini baltų gėlių žiedais, o salėje skambėjo V.Katunskytės dainos.


Palangos centre apstu kavinių, restoranėlių ir barų, o vakare šurmuliuoja tiek turistų, jog kai kur teks dėl staliuko gerokai pastovėti eilėje.


Šiemet per visą Lietuvą nuvilnijus renginiams, skirtiems Kretingos miesto įkūrėju tituluojamo garsaus XVI–XVII a. Lietuvos ir Lenkijos karo vado, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didžiojo etmono, Vilniaus vaivados, Žemaičių seniūno Jono Karolio Chodkevičiaus mirties 400-osioms metinėms, Kretingos rajono švietimo centras nusprendė prisidėti prie jubiliejinių metų minėjimo ir išleido patiems...


To Palangoje dar nebuvo: gausūs poilsiautojai keičia visus planus

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2020 10 04 | Rubrika: Miestas

Poilsiautojų nestokojo kurorto viešbučiai ir restoranai, o pliažų prižiūrėtojai turėjo pakankamai darbo. „Jau spalis, o iš paplūdimių dar nesame išvežę visų persirengimo kabinų. Taip tikrai nėra buvę“, – vakar stebėjosi bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Gediminas Valinevičius.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Palangoje – neeilinis ruduo. Restauruojamoje Palangos viloje „Anapilis“ aptiktas unikalus ir Lietuvoje analogų neturintis istorinis paveldas – vėjo vargonai. Restauratoriaus, bendrovės UAB „Pamario restauratorius“ direktoriaus Aldo Kliuko teigimu, toks neeilinis radinys – laimingas atsitiktinumas. „Mūsų planuose bei tyrimuose nebuvo...


Išgirdus vėžio diagnozę ne vienam nusvyra rankos, nes ji neretai prilyginama mirties nuosprendžiui. Šios diagnozės baimė, o neretai ir tai, jog ligos pradžioje pacientas nejaučia jokių simptomų, yra viena iš priežasčių, kodėl žmonės vengia laiku kreiptis į medikus, pasitikrinti. Tačiau neretai šią klastingą ligą galima įveikti. Medikai tvirtina, jog laiku...


Sakote, buvęs? Bet jis, kaip ir popiežius ar prezidentas, palangiškiams taip bus visada žinomas: „kurorto vyriausiasis architektas…” Kuomet pradedame kalbėti apie Palangą, unikalų, istorinį šalies kurortą, buvęs vyriausiasis miesto architektas Edmundas Benetis žodžių į vatą nevynioja ir išsako kritišką bei objektyvią nuomonę: „Man...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius