Vaikams parko dar teks palaukti – darbai vaikų parke užsitęsė

Gina KUBILIŪTĖ, 2012-05-10
Peržiūrėta
1959
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vaikams parko dar teks palaukti – darbai vaikų parke užsitęsė

Vaikų gynimo dieną mažiesiems dar neteks pasidžiaugti nauju poilsiu parku Palangoje.

Tikėtasi, kad birželio 1-ąją kurorte jau bus atidarytas žaidimų parkas, tačiau planai nusikėlė dar pusei mėnesio.

Kaip „Palangos tiltui“ sakė bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus, atidarymas planuojamas birželio 16 dieną. Termino pratęsimą jis aiškino tuo, kad vėlyvas ir drėgnas pavasaris trukdė darbams.

„Pavasaris buvo nepalankus, bet mes nemanome, kad reikėtų labai skubėti. Geriau viską atlikti kokybiškai, kad paskui neturėtume problemų“, – tikino K.Skierus.

Pajūryje, prie poilsio namų „Pušynas“ parkas vaikams įrenginėjamas nuo praėjusių metų rudens. Šiuo metu, anot pašnekovo, atlikta apie 70 proc. darbų. Pusės hektaro plote bus įrengta terasa vaikams, kur planuojama organizuoti ir įvairius koncertus. Mažieji galės išbandyti suomiškus žaidimo įrenginius, išdykauti smėlio dėžėse.

Pasak K.Skieraus, teritorija bus apšviesta, stebima vaizdo kameromis, taip pat aptverta, kad vaikai nenuklystų bei vidun nepatektų gyvūnai, kurie gali apteršti aplinką.

Žinia, anksčiau prie parko įrengimo ketino prisidėti bendrovė „Orlen Lietuva“, kuri turėjo padėti įsigyti vaikų žaidimų įrenginius. 

Pernai kurorto savivaldybė su šia kompanija buvo sutarę, kad įmonė savo lėšomis įrengs parką. Būtingės naftos terminalą valdanti naftos perdirbimo bendrovė turėjo būti atleista nuo dalies nekilnojamojo turto mokesčio.

Palangos savivaldybės taryboje jau buvo ruošiamas projektas, kuriuo kompanijai buvo numatoma suteikti 430 tūkstančių litų lengvatą.

Parkas būtų buvęs pavadintas bendrovės vardu, už tai ji būtų skyrusi apie pusę milijono litų darbams.

Bet Palangos savivaldybė visgi susizgribo, kad iš biudžeto suteikusi tokią lengvatą ir atsisakiusi  dalies planuotų pajamų gali prarasti dar apie pusę milijono litų.

Pirkti reikalingus įrenginius buvo įpareigota savivaldybės valdoma bendrovė „Palangos komunalinis ūkis”.

Komunalininkų parinktas rangovas vaikų žaidimų parką įrengs už 430 tūkstančių litų. Į jį mažieji su savo tėveliais galės patekti nemokamai. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos lopšelis darželio „Sigutė“ vaikučiai birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną“, pasitiko aktyviai sportuodami lauke.


Prie vaikų žaidimų parko, kitoje dviračių tako pusėje, Palangos komunalininkai įrengė tinklinio aikštelę.


Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, mažieji kurorto gyventojai kviečiami švęsti linksmai ir aktyviai – Palangos miesto savivaldybė kartu su Palangos vasaros parku, kitais partneriais ir rėmėjais miesto vaikams dovanoja įsimintiną šventę Palangos vasaros parke. Keletą valandų truksiančioje šventėje mažieji palangiškiai galės ne tik nemokamai...


Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Tarptautinė vaikų gynimo diena penktadienį, gegužės 30 d., Palangoje paminėta gražiu renginiu, skirtu nepasiturinčių, mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams. Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius, vykdydamas Švietimo programą, organizavo šventinę popietę su daug pramogų mažiesiems. Į J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrusį atrakcionų parką buvo pakviesta...


Apžvelgti visas naujas Kretingos rajone, Žibininkų kaime įsikūrusio HBH  pramogas dešimties hektarų teritorijoje, kuri bus žinoma kaip Malūnų kaimas, vien savo kojomis pasikliauti netrukus negalėsite – greitai ir patogiai nukakti į jį jau kitų metų pavasarį HBH siūlys... traukinuku. Naujai HBH „užkariaujamame“ lauke jau iškasti tvenkiniai, supiltas 12...


Praėjusį penktadienį – tarsi vasaros sezono įkarštyje – vaikų atrakcionų parke J. Basanavičiaus gatvėje šurmuliavo gausus būrys vaikų. Tarptautinė vaikų gynimo diena buvo paminėta gražiu renginiu, skirtu ne visada pasiturinčių kurorto šeimų vaikams: Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, vykdydama Jaunimo iniciatyvų ir vaikų...


Tarptautinę vaikų gynimo dieną – jaunųjų palangiškių koncertas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Jūros vaikai

Rytoj, birželio 1 d., Jūratės ir Kastyčio skvere bus minima Tarptautinė vaikų gynimo diena bei mokslo metų pabaiga. Renginį organizuoja Palangos moksleivių klubas bei Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.


Prieš mažiau nei dvi savaites atidarytas vaikų žaidimų parkas susilaukė didelio vaikų antplūdžio. „Ši vaikų žaidimų aikštelė nuostabi“, – taip apie šį įspūdingo aukščio parką atsiliepia žmonės atvykę iš svetur. Šiame parke lankosi ne tik vaikai, bet jų tėveliai ar net seneliai, kurie  laiką leidžia įsikūrusioje lauko...


Vaikų gynimo dieną mažiesiems dar neteks pasidžiaugti nauju poilsiu parku Palangoje. Tikėtasi, kad birželio 1-ąją kurorte jau bus atidarytas žaidimų parkas, tačiau planai nusikėlė dar pusei mėnesio. Kaip „Palangos tiltui“ sakė bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus, atidarymas planuojamas birželio 16 dieną. Termino pratęsimą jis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius