Vaikų gynimo dieną mažiesiems palangiškiams – nemokamos pramogos Vasaros parke

Palangos tiltas, 2018-05-24
Peržiūrėta
2122
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vaikų gynimo dieną mažiesiems palangiškiams – nemokamos pramogos Vasaros parke

Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, mažieji kurorto gyventojai kviečiami švęsti linksmai ir aktyviai – Palangos miesto savivaldybė kartu su Palangos vasaros parku, kitais partneriais ir rėmėjais miesto vaikams dovanoja įsimintiną šventę Palangos vasaros parke. Keletą valandų truksiančioje šventėje mažieji palangiškiai galės ne tik nemokamai mėgautis didžiausio batutų parko teikiamomis pramogomis, bet ir dalyvauti kitose linksmose atrakcijoje, taip pat paskanauti kareiviškų vaišių.
Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pabrėžė, jog Palanga yra šeimoms draugiškas miestas, ir čia gerai jaustis turi ne tik kurorto svečiai, bet ir mažieji vietos gyventojai. „Būtent todėl miesto Savivaldybė kasmet remia šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Ne vienerius metus mažuosius sukviesdavome į Centrinę miesto aikštę, kur vykdavo klounų pasirodymai, buvo organizuojamos kitos vaikams skirtos pramogos. Praėjusiais metais palangiškius pakvietėme rinktis V. Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione – čia buvo įrengtas batutų parkas, vyko policijos kinologų pasirodymai, buvo pristatoma policijos bei Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų technika. Šiais metais nuspręsta Palangos vaikus pakviesti į Vasaros parką – didžiausią batutų parką po atviru dangumi“, – sakė Š. Vaitkus.
Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta šventė prasidės 16 val. ir truks iki 21 val. „Čia vaikai ne tik galės linksmai laiką leisti šokinėdami batutuose – bus organizuojami linksmi žaidimai, įvairios sportinės rungtynės, piešimo konkursas, vaikų lauks burbulų pūtimo atrakcijos, įvairios užduotys, kitos pramogos. Savo kūrybiškumą mažieji galės atskleisti dekoruodami draugų veidus“, – kalbėjo Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė.
Vaikai turės galimybę pamatyti specialiųjų tarnybų automobilius bei įrangą, ginklų ir transporto parodą, kinologų pasirodymą, pasidžiaugti policijos šunimi Amsiu.
Šventėje taip pat bus pristatoma karinė amunicija, kariškiai visus šventės dalyvius vaišins kareiviška koše ir arbata. Šventei besibaigiant mažiesiems nuotaiką pakels dovanojami spalvingi helio balionai.
Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Ilona Lingytė ypatingai džiaugiasi, kad Vaikų gynimo dieną pramogauti Vasaros parke galės ir mažas pajamas gaunančių palangiškių šeimų vaikai. „Ne kiekviena šeima gali leisti vaikams mokamas pramogas, o juk kiekvienas mažylis, matydamas įvairiomis atrakcijomis besimėgaujančius savo draugus, taip pat nori tai išbandyti. Vaikų gynimo dienai skirti renginiai – puiki galimybė kiekvienam Palangos vaikui pasidžiaugti siūlomomis pramogomis, pabūti kartu su bendraamžiais ir šauniai atšvęsti Vaikų gynimo dieną bei vasaros pradžią“, – sakė I. Lingytė.
Šventę organizuoja Palangos miesto savivaldybė, „Palangos renginiai“, „Palangos vasaros parkas“, Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, Palangos kultūros ir jaunimo centras. Pagalbininkai – Palangos miesto policija, Palangos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, LR VRM Pakrančių rinktinės Palangos užkarda, Palangos socialinių paslaugų centras, Būsimų ir esamų mamyčių ir tėvelių asociacija „Gandras“. Renginį remia Palangos miesto savivaldybė ir Palangos vasaros parkas.
Kurorto meras Š. Vaitkus atkreipė dėmesį, kad vaikams draugiška Palanga rengia ir daugiau nemokamų švenčių mažiesiems. Bene didžiausia socialinė akcija, organizuojama Palangos miesto savivaldybės – jau trečią vasarą rengiama akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“, kurios metu vaikams iš visos Lietuvos dovanojama pirmoji pažintis su jūra. Dalyvauti šioje Palangos miesto savivaldybės rengiamoje socialinėje Lietuvos vaikams skirtoje akcijoje raginamos visos šalies savivaldybės – iš kiekvienos savivaldybės kviečiama atvykti vaikų, nė karto nemačiusių jūros, grupę ir po keletą lydinčių asmenų. Atvykstančių vaikų grupei bei juos lydintiems asmenims apgyvendinimą, maitinimą bei visas pramogas Palanga suteikia nemokamai, savivaldybių prašoma pasirūpinti tik dalyvių kelionės organizavimu bei išlaidomis.

Palangos m. sav. inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 9 dieną iš Nidos į Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejų atkeliauja kilnojamoji Lietuvos nacionalinio muziejaus paroda „Pajūrio akmens amžiaus keramika“. Parodos atidarymą lydės keturias dienas truksianti edukacinių renginių programa, kviesianti prisijungti vasaros sostinėje poilsiaujančias šeimas.


Palangos lopšelis darželio „Sigutė“ vaikučiai birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną“, pasitiko aktyviai sportuodami lauke.


Spalio 1 d., minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Palangos miesto savivaldybė kartu su parneriais – kurorto verslininkais, kultūros, meno, sporto sričių darbuotojais, dvasininkais – miesto senjorus kviečia nemokamai pramogauti. Šiemetinė Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos tema Palangoje – aktyvus bei turiningas laisvalaikis ir sveika gyvensena.


Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, mažieji kurorto gyventojai kviečiami švęsti linksmai ir aktyviai – Palangos miesto savivaldybė kartu su Palangos vasaros parku, kitais partneriais ir rėmėjais miesto vaikams dovanoja įsimintiną šventę Palangos vasaros parke. Keletą valandų truksiančioje šventėje mažieji palangiškiai galės ne tik nemokamai...


Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Šeimoms draugiškoje Palangoje, gerinant miesto infrastruktūrą, kasmet atsižvelgiama ne tik į suaugusių miestiečių bei svečių, bet ir į vaikų poreikius. Vienas įgyvendinamų mažiesiems skirtų projektų – modernių žaidimų aikštelių įrengimas daugiabučių namų kiemuose.


Tarptautinė vaikų gynimo diena penktadienį, gegužės 30 d., Palangoje paminėta gražiu renginiu, skirtu nepasiturinčių, mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams. Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius, vykdydamas Švietimo programą, organizavo šventinę popietę su daug pramogų mažiesiems. Į J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrusį atrakcionų parką buvo pakviesta...


Praėjusį penktadienį – tarsi vasaros sezono įkarštyje – vaikų atrakcionų parke J. Basanavičiaus gatvėje šurmuliavo gausus būrys vaikų. Tarptautinė vaikų gynimo diena buvo paminėta gražiu renginiu, skirtu ne visada pasiturinčių kurorto šeimų vaikams: Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, vykdydama Jaunimo iniciatyvų ir vaikų...


Tarptautinę vaikų gynimo dieną – jaunųjų palangiškių koncertas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Jūros vaikai

Rytoj, birželio 1 d., Jūratės ir Kastyčio skvere bus minima Tarptautinė vaikų gynimo diena bei mokslo metų pabaiga. Renginį organizuoja Palangos moksleivių klubas bei Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.


Vaikų gynimo dieną mažiesiems dar neteks pasidžiaugti nauju poilsiu parku Palangoje. Tikėtasi, kad birželio 1-ąją kurorte jau bus atidarytas žaidimų parkas, tačiau planai nusikėlė dar pusei mėnesio. Kaip „Palangos tiltui“ sakė bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus, atidarymas planuojamas birželio 16 dieną. Termino pratęsimą jis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius