Vasario 16-ąją Laisvės partija įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne (PILDOMA)

"Palangos tilto" informacija, 2021-02-17
Peržiūrėta
810
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tadas Baršketis
Tadas Baršketis

Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis, o Berlyno skyriaus pirmininku tapo Justas Rudžianskas.

Palangos skyriaus steigiamajam susirinkimui pirmininkavo Laisvės frakcijos seniūnė Ieva Pakarklytė: „Laisvės partija sėkmingai stiprina savo pozicijas Vakarų Lietuvoje – šiandien savo veiklą pradėjo Palangos skyrius. Simboliška, kad šio skyriaus steigiamasis susirinkimas įvyko būtent šiandien: net keturi Vasario 16-osios akto signatarai mokėsi Palangos progimnazijoje, o Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio proga mieste buvo atidaryta ir Signatarų alėja. Palangoje laisvės idėjos puoselėjamos jau daugybę metų, todėl esu tikra, kad naujausio Laisvės partijos skyriaus aktyvi ir prasminga veikla garsės ne tik pajūryje, bet ir visoje šalyje.“

Laisvės frakcijos narė Morgana Danielė, pirmininkavusi Berlyno skyriaus steigimui, teigė, jog Berlynas įkūnija laisvę, drąsą ir įvairovę: „Ką reiškia vien unikali šio miesto istorija – Berlyno sienos griūtis, kaip išsilaisvinimo iš už geležinės uždangos simbolis! Kaip simboliška, jog šį Laisvės partijos skyrių steigiame Vasario 16-ąją, minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Tai daug žadanti pradžia. Tikiu, jog mūsų tautiečiai, gyvenantys Berlyne, puikiai įsilies ir papildys mūsų kuriamą politinę jėgą bei įneš naujos energijos į Lietuvos politiką.“

Šiuo metu veiklą vykdo jau 29 Laisvės partijos skyriai Lietuvoje ir užsienyje. Artimiausiu metu Laisvės partija įsteigs skyrius Klaipėdos rajone, Kauno rajone ir Telšiuose.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad sąskaitos už gautas paslaugas vasario mėnesį vėluos dėl AB „Lietuvos paštas“ vykdomų darbų diegiant automatizuotą siuntų skirstymą.


„Palangos tiltas“ baigia apžvelgti kurorte veikiančių partijų skyrius. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) (miesto Taryboje turi vienintelį atstovą – Darių Kubilių, LVŽS Palangos skyriaus pirmininką – aut.) šiuo metu Palangos skyriuje turi 46 narius. Iš jų 10 sudaro skyriaus valdybą.


Šią savaitę, trečiadienį, sukanka lygiai du metai nuo praėjusių savivaldybių Tarybų ir tiesioginių merų rinkimų. Įveikusios pusiaukelę, partijos pradės lenktynes ir grumtynes dėl mandatų vietose Tarybose jų rinkimuose 2023 metų pavasarį. Šiandien Palangos miesto Tarybos stipriausia partija, Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD), Taryboje turinti net...


Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis, o Berlyno skyriaus pirmininku tapo Justas Rudžianskas.


Spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus palangiškis, Eksemigrantų asociacijos prezidentas Dovydas Petrošius. Kandidatą Mėguvos vienmandatėje apygardoje kels Lietuvos žaliųjų partija, kurios skyriui Palangoje vadovauja D. Petrošius.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos šauliai savaitgalį Plateliuose kartu su atvykusiais iš visos Lietuvos minėjo Lietuvos karininko, Lietuvos laisvės armijos Žemaičių legiono vado Jono Semaškos – Liepos 70-mečio žūties metines.


Lietuvos laisvės armijai – 75 metai. 1941 m. gruodžio 13 d. ankstyvą rytą, kai Vilniaus miestą dar gaubė nakties šešėliai, dvylika patriotiškai nusiteikusių jaunų karininkų su atsargos vyr. leitenantu Kaziu Veverskiu prisiekė tardami rūsčius priesaikos žodžius. Tai liko Gedimino pilyje Vilniuje. Tai buvo Lietuvos laisvės armijos (LLA) įkūrimo pradžia.


Vienas iš Palangos kredito unijos įkūrėjų Evaldas Petrauskas, jau ketvirtus metus varstantis teismų duris, nuo šiol gina visos šalies kredito unijų narių teises. Su bendraminčiais įsteigė Kredito unijų narių asociaciją (KUNA), nes, anot jos pirmininko, kredito unijos šalyje neretai mausto ar net tyčiojasi iš unijos narių. „Skambučių iš...


Ar naujas politinis darinys, kuris susidarys po Viktoro Uspaskicho vadovaujamos Darbo partijos ir Rolando Pakso partijos Tvarka ir teisingumas jungtuvių, radikaliai perbraižys Lietuvos politinį žemėlapį? Ir kam bus naudinga ši nauja politinė jėga? „Nauja partija bus rimtas konkurentas Socialdemokratų partijai. Naujoji sąjunga jau išnykusi, todėl iki šiol...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius