Vasario 16-ąją Laisvės partija įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne (PILDOMA)

"Palangos tilto" informacija, 2021-02-17
Peržiūrėta
1074
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tadas Baršketis
Tadas Baršketis

Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis, o Berlyno skyriaus pirmininku tapo Justas Rudžianskas.

Palangos skyriaus steigiamajam susirinkimui pirmininkavo Laisvės frakcijos seniūnė Ieva Pakarklytė: „Laisvės partija sėkmingai stiprina savo pozicijas Vakarų Lietuvoje – šiandien savo veiklą pradėjo Palangos skyrius. Simboliška, kad šio skyriaus steigiamasis susirinkimas įvyko būtent šiandien: net keturi Vasario 16-osios akto signatarai mokėsi Palangos progimnazijoje, o Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio proga mieste buvo atidaryta ir Signatarų alėja. Palangoje laisvės idėjos puoselėjamos jau daugybę metų, todėl esu tikra, kad naujausio Laisvės partijos skyriaus aktyvi ir prasminga veikla garsės ne tik pajūryje, bet ir visoje šalyje.“

Laisvės frakcijos narė Morgana Danielė, pirmininkavusi Berlyno skyriaus steigimui, teigė, jog Berlynas įkūnija laisvę, drąsą ir įvairovę: „Ką reiškia vien unikali šio miesto istorija – Berlyno sienos griūtis, kaip išsilaisvinimo iš už geležinės uždangos simbolis! Kaip simboliška, jog šį Laisvės partijos skyrių steigiame Vasario 16-ąją, minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Tai daug žadanti pradžia. Tikiu, jog mūsų tautiečiai, gyvenantys Berlyne, puikiai įsilies ir papildys mūsų kuriamą politinę jėgą bei įneš naujos energijos į Lietuvos politiką.“

Šiuo metu veiklą vykdo jau 29 Laisvės partijos skyriai Lietuvoje ir užsienyje. Artimiausiu metu Laisvės partija įsteigs skyrius Klaipėdos rajone, Kauno rajone ir Telšiuose.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Mielieji, kokie svarbūs ir prasmingi mūsų 32-eji laisvės metai! Tą gerai matome, stebėdami Ukrainos kovą už savo teisę į laisvę. Per tuos metus daug pasiekėme ir patyrėme.


Ketvirtadienį, vasario 3 dieną vykusiame Palangos miesto tarybos posėdyje miesto savivaldybės Tarybos nariai Elena Kuznecova, Domininkas Jurevičius ir Renata Štombergienė paskelbė apie naujai įkurtą opozicinę frakciją „Vardan Palangos ir Lietuvos“. E. Kuznecova taip pagrindė tokį apsisprendimą savo įraše Facebook.


Antradienį, vasario 1 dieną, palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas šventė 47-ąją gimtadienį. Ta proga Palangos meras ir M. Skritulsko bičiulis Šarūnas Vaitkus paliko žaismingą įrašą-gimtadienio sveikinimą savo Facebook.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad sąskaitos už gautas paslaugas vasario mėnesį vėluos dėl AB „Lietuvos paštas“ vykdomų darbų diegiant automatizuotą siuntų skirstymą.


Šią savaitę, trečiadienį, sukanka lygiai du metai nuo praėjusių savivaldybių Tarybų ir tiesioginių merų rinkimų. Įveikusios pusiaukelę, partijos pradės lenktynes ir grumtynes dėl mandatų vietose Tarybose jų rinkimuose 2023 metų pavasarį. Šiandien Palangos miesto Tarybos stipriausia partija, Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD), Taryboje turinti net...


Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis, o Berlyno skyriaus pirmininku tapo Justas Rudžianskas.


Spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus palangiškis, Eksemigrantų asociacijos prezidentas Dovydas Petrošius. Kandidatą Mėguvos vienmandatėje apygardoje kels Lietuvos žaliųjų partija, kurios skyriui Palangoje vadovauja D. Petrošius.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Lietuvos laisvės armijai – 75 metai. 1941 m. gruodžio 13 d. ankstyvą rytą, kai Vilniaus miestą dar gaubė nakties šešėliai, dvylika patriotiškai nusiteikusių jaunų karininkų su atsargos vyr. leitenantu Kaziu Veverskiu prisiekė tardami rūsčius priesaikos žodžius. Tai liko Gedimino pilyje Vilniuje. Tai buvo Lietuvos laisvės armijos (LLA) įkūrimo pradžia.


Vienas iš Palangos kredito unijos įkūrėjų Evaldas Petrauskas, jau ketvirtus metus varstantis teismų duris, nuo šiol gina visos šalies kredito unijų narių teises. Su bendraminčiais įsteigė Kredito unijų narių asociaciją (KUNA), nes, anot jos pirmininko, kredito unijos šalyje neretai mausto ar net tyčiojasi iš unijos narių. „Skambučių iš...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius