Vietoje „Laukinių vakarų salūno“ Palangoje – kiti planai

Palangos tiltas, 2023-12-05
Peržiūrėta
1412
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje, J. Basanavičiaus g. 16 planuojami svečių namai. Biuro „Uostamiesčio projektas“ vizualizacija.
Palangoje, J. Basanavičiaus g. 16 planuojami svečių namai. Biuro „Uostamiesčio projektas“ vizualizacija.

Nekilnojamąjį turtą Palangoje valdanti Kauno rajone registruota bendrovė „Via Baltica Palanga“ 2024 m. planuoja rekonstruoti kurorte valdomą buvusį kino teatro pastatą, kuriame veikė „Laukinių vakarų salūnas“.

Kaip skelbiama architektų biuro „Uostamiesčio projektas“ parengtuose projektiniuose pasiūlymuose, kuriuos viešinti pradėjo savivaldybė, pastate numatyta įrengti 24 apartamentų svečių namus.

Dviejų aukštų pastato J. Basanavičiaus g. 16 plotas turėtų būti didinamas nuo 852 kv. iki 2.300 kv. m. Apartamentai numatomi 1–3 kambarių.

Artūras Rutkauskas, „Via Baltica Palangos“ bendraturtis ir vadovas sako, jog į projektą numatoma investuoti apie 3–4 mln. Eur.

„Norime, kad pastato priekyje, nuo J. Basanavičiaus g., būtų restoranas, o iš Rąžės upės pusės, kur gražūs vaizdai, padaryti ten apgyvendinimo patalpas. Ar pastatas veiks kaip viešbutis, ar kaip apartamentų nuoma, tai parodys ateitis“, – BNS teigia jis.

Verslininkas statybos leidimo projektui tikisi 2024 m. pradžioje, statybas pradėti kitą rudenį ir baigti per metus.

„Planai dar priklausys nuo ekonominės situacijos. Dabar poilsio patalpų (segmente – VŽ) kol kas didelių pokyčių nematome, tad nedelsime“, – aiškina A. Rutkauskas.

2020 m. kino teatro „Jaunystė“ pastatą dabartinė savininkė įsigijo iš jį 2012 m. privatizavusios grūdų perdirbimo bendrovės „Kauno grūdai“. Už kiek įsigijo turtą, „Via Baltica Palanga“ neatskleidė.

Anksčiau portale „Aruodas.lt“ jis buvo parduodamas už 1 mln. Eur.

BNS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje ilgus metus veikęs „Laukinių vakarų salūnas“ – jau istorija. Netrukus šioje vietoje užvirs tikros statybos. Čia bus statomas naujas visiškai kitos paskirties pastatas.


Nekilnojamąjį turtą Palangoje valdanti Kauno rajone registruota bendrovė „Via Baltica Palanga“ 2024 m. planuoja rekonstruoti kurorte valdomą buvusį kino teatro pastatą, kuriame veikė „Laukinių vakarų salūnas“.


Kovo 5 dieną Palangos kurhauzo langai drebės nuo solidaus operinio dainininko balso - bosas Tadas Girininkas surengs jubiliejinio gimtadienio koncertą „Tarp rytų ir vakarų“. Vakaro vairą į savo rankas ima vienas geriausių Lietuvos vedėjų muzikologas Viktoras Gerulaitis. Žavusis vakaro vedėjas pateiks spalvingus pristatymus apie Tado vaidmenis, atliekamus kūrinius ir jų kūrėjus, atskleis mažai...


Kilus karo grėsmei Ukrainoje, Lietuvos valdžia taip pat susigriebė, ko imtųsi neramumams kilus pas mus bei atnaujino mobilizacijos planus. Paaiškėjo, kad beveik pusei šalies gyventojų būtų kur laikinai slėptis – daugiausia mokyklose, o kiti turėtų saugotis kaip išmano. Visgi dauguma ministerijų, nors ir turėjo įsirengti slėptuves, jų neturi. Savivaldybės taip pat jų neįsirengė.


Sinoptikai prognozuoja, kad ketvirtadienį, sausio 20 d., ryte sustiprės vakarų, šiaurės-vakarų vėjas. Vėjo gūsiai 9 val. ryto sieks iki 20-22 m/s, o vakare ir naktį sustiprės iki 26 m/s.


„7bet-NKL“ sezonui jau prasidėjus ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojanti Palangos „Kuršių“ (4-2) ekipa sulaukė pastiprinimo.


Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai kone kas savaitę gauna pranešimų apie ne vietoje, tiesiog ant šaligatvio sukrautus šiukšlių maišus ar stambiagabarites atliekas. Kaskart, gavus tokią informaciją, skubama į vietą ir, prieš išvežant ne vietoje paliktas atliekas į tam skirtą vietą, pirmiausia jos patikrinamos – siekiama nustatyti, kas tokiu būdu...


Palangoje pastatą, kuriame veikė „Laukinių vakarų salūnas“, perkanti įmonė vietoje jo planuoja viešbutį. „Dar galutinai nėra patvirtinta, bet planuojame rekonstrukciją. Pastatą ketiname rekonstruoti į mišrią paskirtį. Koncepcija yra tokia, kad pastatas turėtų keistis į šiek tiek ramesnę paskirtį, tikėtina, kad tai turėtų būti viešbutis su...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Spalio 3 dieną Spektaklio Dž. M. Singas „Šaunuolis iš vakarų pakrantės“ premjera Spektaklį pristato Palangos kultūros centro „Grubusis“ teatras. Palangos senoji gimnazija, Jūratės g. 13, Palanga


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius