Aktyvusis Palangos sezonas šiemet prasidės anksčiau

Palangos tiltas, 2020-03-11
Peržiūrėta
1623
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aktyvusis kurortinis sezonas Palangoje šiemet prasidės gerokai anksčiau nei iki šiol, kadangi jau balandžio pabaigoje į Palangą suvažiuos tūkstančiai pučiamųjų muzikos gerbėjų – kurorte vyks prestižinis pučiamųjų pasaulio renginys – Europos pučiamųjų orkestrų čempionatas. Toks renginys Rytų Europoje vyks pirmą kartą, ir tai, kad Palanga bus šio čempionato šeimininkė, kurortui yra didelis laimėjimas ir svarbus pripažinimas. 
Beje, šiais metais Palangoje vyks ir daugiau itin aukšto lygio tarptautinių renginių. Vienas iš jų – liepos 14-17 dienomis vyksiantis Pasaulio lietuvių ir Pasaulio lietuvių jaunimo suvažiavimas. Lapkričio 11-13 dienomis Palangoje organizuojamas vienas iš svarbiausių Lietuvos pirmininkavimo Baltijos jūros valstybių tarybai renginių – 13-asis Baltijos jūros regiono šalių turizmo forumas. Forume dalyvaus Baltijos šalių turizmo atstovai bei planuojamas tų šalių užsienio reikalų ministrų susitikimas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atsižvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos orų prognozes Palangos miesto savivaldybėje nuo ketvirtadienio, balandžio 20 d., baigiamas 2022-2023 metų šildymo sezonas.


Paskutinį kovo mėnesio sekmadienį prasidės naujasis aviacijos vasaros sezonas. Oro bendrovės šiemet Lietuvos oro uostuose keleiviams pasiūlys daugiau nei 80 tiesioginių reguliarių krypčių. 


Palangos jaunimas nori atgaivinti anksčiau vykusią tradiciją – Jaunimo apdovanojimus


Aktyvusis kurortinis sezonas Palangoje šiemet prasidės gerokai anksčiau nei iki šiol.


Jau netrukus ims keistis Valteriškės gatvė – ruože nuo Kretingos g. iki Vilimiškės kelio prasidės gatvės statybos darbai. Tai numatančią sutartį Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė su rangovais pasirašė antradienį, gegužės 21 dieną.  


Pasibaigus šildymo sezonui dauguma gyventojų gali lengviau atsikvėpti. Šaltasis metų laikotarpis gerokai patuština kišenes, o šiemet šildymo sezonas dar buvo ir labai ilgas. Palangiškių teiravomės, koks, jų akimis, buvo šis šildymo sezonas – pigesnis ar vis dėlto brangesnis. UAB „Palangos šilumos tinklai“...


Kurortas šiemet iš žiemos miego prabudo anksčiau

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 04 11 | Rubrika: Miestas

Jau ne pirmas savaitgalis, kuomet Palangoje svečių tiek, kiek ankstyvą sezoną. Kurortas sezono pradžią šiemet skelbia gegužės 20 dieną, tačiau svečių sulaukėme jau daug anksčiau. Kuo Palanga traukia svečius labiau nei ankstesniais metais? Galbūt tuoj neliks ir sezoniškumo problemos?


Nors didžiuosiuose Lietuvos miestuose šildymo sezonas jau prasidėjo arba tuoj prasidės, Palangoje jo pradžios skelbti neskubama. Ir, sprendžiant pagal orų prognozes, artimiausiomis dienomis šiluma palangiškių butų dar nepasieks, nes vidutinė paros temperatūra pajūry ir toliau viršys 10 laipsnių.


Krizė baigsis anksčiau

Aistas MENDEIKA, 2009 04 28 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį kurorte svečiavęsis Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Andrius Kubilius „Palangos tiltui“ teigė, jog šalies gyventojus į neviltį varantis sunkmetis gali baigtis anksčiau nei iki šiol buvo prognozuojama.


Šildymo sezonas baigėsi

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 09 | Rubrika: Miestas

Didelį sąmyšį ir daug diskusijų sukėlęs šildymo sezonas baigėsi. Nuo ketvirtadienio radiatoriai Palangoje turėjo pradėti vėsti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius