Tarptautiniame jaunųjų dainininkų dainų konkurse „Berliner perle“ šlovėje maudėsi palangiškis Kristupas Kerulis

"Palangos tilto" redakcija, 2020-12-30
Peržiūrėta
1506
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tarptautiniame jaunųjų dainininkų dainų konkurse „Berliner perle“ šlovėje maudėsi palangiškis Kristupas Kerulis

Palangiškis Kristupas Kerulis gruodžio 25-27 dienomis vykusiame tarptautiniame jaunųjų dainininkų dainų konkurse Euro Pop Contest "Berliner perle“ tapo absoliučiu nugalėtoju. Vaikinukui atiteko Grand Prix prizas. Ta proga Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pasveikino jaunąjį atlikėją savo Facebook paskyroje: "Džiaugiamės ir didžiuojamės jaunojo palangiškio Kristupo Kerulio pasiekimais – gruodžio 25-27 dienomis vykusiame tarptautiniame jaunųjų dainininkų dainų konkurse Euro Pop Contest „Berliner Perle“, kuriame dalyvavo arti 100 dalyvių, Kristupas tapo absoliučiu nugalėtoju – grand prix (didžiojo prizo) laimėtoju.
Nuoširdžiausi sveikinimai Kristupui. Ši pergalė – puiki kalėdinė dovana ne tik pačiam Kristupui bei jo tėveliams, bet ir visiems palangiškiams. Kuo didžiausios sėkmės tau, Kristupai, ir ateityje pasaulyje garsinant mūsų miesto, Palangos, vardą."

SKAITYKITE INTERVIU SU KRISTUPU "PALANGOS TILTE" ARTIMIAUSIU METU.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šis žiemos sezonas Lietuvos gyventojus pasitiko su rekordiškai didelėmis sąskaitomis už šildymą ir elektrą. Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos duomenimis, vidutinė šilumos kWh kaina 2021 m. gruodžio mėn. didėjo 60 proc., o 2022 m. sausį – beveik 80 proc., lyginant su prieš metus buvusiomis šildymo kainomis. Ekspertai nežada, jog kainos mažės, o gyventojai nerimauja, ar ateityje tokios...


Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės skyrius informavo „Palangos tiltą“, kad Palangos mieste dėl smurto artimoje aplinkoje 2020 metais buvo pradėti 32, 2019 metais – 42 ikiteisminiai tyrimai; dėl vagysčių 2020 metais kurorte buvo pradėta 111, 2019 metais 100 ikiteisminių tyrimų. Dėl sukčiavimo 2020 metais buvo pradėti 3, 2019 metais – 10...


Palangiškis Kristupas Kerulis gruodžio 25-27 dienomis vykusiame tarptautiniame jaunųjų dainininkų dainų konkurse Euro Pop Contest „Berliner perle“ tapo absoliučiu nugalėtoju. Vaikinukui atiteko Grand Prix prizas. SKAITYKITE INTERVIU SU KRISTUPU "PALANGOS TILTE" ARTIMIAUSIU METU.


2020 m. vasario 27 d. patvirtintas Palangos miesto savivaldybės 2020 metų biudžetas.


Neįprastai šilta žiema taupo Palangos komunalinio įmonės, UAB "Palangos komunalinis ūkis" pinigus.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir jo patarėjas Pranas Žeimys Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).


2020 metų rugsėjo 6-ąją visi kas gyvi Lietuvoje, kas dar neabejingi sakytinei-rašytinei-dainuotinai meninei kūrybai minėsime poeto, drąsaus savanorio (ir nesavanorio!) kareivio, jūreivio Klaipėdos žvejybiniame laivyne Povilo (Pauliaus) Širvio 100-ąsias gimimo metines. Šis vyras valdė didelius lobius, kurie tebešildo kiekvieno lietuvio likimą. Iš kartos į...


„Palangos tilto“ leidžiamas vasaros leidinys, žurnalas „Palanga ir Lietuvos pajūris 2017“ Palangos ir visai pajūrio bendruomenei pristatytas praėjusią savaitę. Visiškai naujutėlį, dar dažais kvepiantį žurnalą turėjo galimybę pavartyti visi atvykę į pristatymą, kuris vyko, kaip ir dera vasaros leidiniui, pajūryje.


Palangoje vykusiame euro seminare gyventojai ir verslo atstovai aktyviai domėjosi jiems rūpimais praktiniais euro įvedimo klausimais. Valstybės institucijų atstovai daugiausia palangiškių klausimų sulaukė dėl litų keitimo į eurus galimybių, viešojo transporto bilietų ir įvairių kuponų galiojimo laiko bei kitų klausimų.


Šeštadienį Palanga visus norinčius pakvietė pasimėgauti gintaro lietumi – kurorte vyko tradicinė šventė „Gintarinis savaitgalis“. Sparčiai išpopuliarėjęs renginys, kiekvienais metais į Palangą priviliojantis vis daugiau pramogautojų, prasidėjo 12 val. prie J. Basanavičiaus gatvės pradžioje įsikūrusio Palangos gintaro gildijos paviljono....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius