„Gintarėlio“ bendruomenė pakvietė į savąjį laivą

Rasa GEDVILAITĖ, 2011-05-30
Peržiūrėta
1996
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Gintarėlio“ bendruomenė pakvietė į savąjį laivą

Praėjusį penktadienį mažieji lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai V.Jurgučio pagrindinės mokyklos aktų salėje tradiciškai atsisveikino su savo darželiu. Smagiai nusiteikę vaikai padovanojo šventę susirinkusiems tėveliams ir svečiams. Šįkart pakvietė į nuotykių ieškojusį laivą „Gintarėlis“ su laivo kapitone – darželio direktore Ilona Milkonte priešaky, jame tilpo visi kūrybingieji pakeleiviai.

 

Vieni paskui kitus į sceną žengė įvairiausi personažai – kaip gi laive be jūreivėlių, be smagių varlyčių, be klykiančios ir naujienas pranešinėjančios žuvėdros, be į kelionę išsiruošusių turistų, net ir peliukai laive apsilankė, gavę vaišių – sūrio gabaliukų. Renginyje pramogų netrūko, smagiai suko ratus ir jaunieji šokėjėliai.

„Laiškas „Gintarėlio“ kapitonei“, - pranešė atskriejusi žuvėdra, į rankas „atskraidinusi“ ne vieną laiškutį renginio metu. „Norime padėkoti visiems padėjusiems surengti šią šventę, pirmiausia, tėveliams, netgi ir močiutėms, pagelbėjusioms puošiant vaikučius, žinoma, pedagogėms, be kurių ir nebūtų buvę šio renginio“, - teikdama padėkos raštus džiaugsmingai kalbėjo I. Milkontė.

Kūrybingumo nestokojanti darželio bendruomenė pasistengė pradžiuginti visus susirinkusius. Žinoma, abejingų nepaliko originaliai pasipuošę ir šventiškai nusiteikę vaikai, apdovanojo visus, nepabūgusius „įšokti į laivą“, plaukiantį link tiek pat staigmenų pateiksiančio rytojaus. Juk vaikų pasaulis – visuomet kupinas spalvų, gebantis jomis nuspalvinti ir pilką suaugusiųjų kasdienybę. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasarį ir kovą Lietuvos Šaulių Sąjungos Palangos 306 kuopos šauliai kartu su 306-osios kuopos jaunaisiais šauliais pristatė savo veiklą trijose Palangos mokyklose: Baltijos pagrindinėje mokykloje, Jurgučio progimnazijoje bei Palangos senojoje gimnazijoje.  Šiandien, kovo 13 d., 19 val., Baltijos mokyklos aktų salėje Lietuvos Šaulių Sąjungos atstovai kviečia susitikimui ne tik mokinius...


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Žiogelių“ grupės vaikai su jų mokytoja Jūrate Mikalajūnaite dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame projekte „Sveikata visus metus 2023“. 


2023 m. spalio 12 dieną ,,Boružėlių” grupės vaikai kartu su mokytoja Raimonda Vainore, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Varpiotiene ir mokytojos padėjėja Renata Štalaite vykdydami projektą ,,Kas be rankų, be kojų duris atlapoja” dalyvavo išvykoje į vėjo jėgainės parką.


Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenei 2023 m. spalio 9 d. už pasiekimus darnaus vystymosi švietimo srityje ir kryptingą mokyklos aplinkosauginio vaidmens stiprinimą 10 kartą įteiktas Tarptautinis Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatas ir Žalioji vėliava.


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai tęsdami kiekvienų metų tradiciją rugsėjo 6-8 dienomis minėjo Baltijos jūros dieną, aptardami savo grupėse Baltijos jūros taršos pavojų, gyvūnijos ir augmenijos išsaugojimo svarbą. 


Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Uosiukai“ vaikai ir jų mokytojos Rita Nenartėnienė bei Snieguolė Bogužienė tapo respublikinio, Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuoto, kūrybinio-edukacinio konkurso „Gyventi sveikai – gera!“ laimėtojais.


Praėjusį penktadienį mažieji lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai V.Jurgučio pagrindinės mokyklos aktų salėje tradiciškai atsisveikino su savo darželiu. Smagiai nusiteikę vaikai padovanojo šventę susirinkusiems tėveliams ir svečiams. Šįkart pakvietė į nuotykių ieškojusį laivą „Gintarėlis“ su laivo kapitone – darželio direktore Ilona Milkonte priešaky, jame tilpo visi kūrybingieji...


„Gintarėlis“ smagiai atšventė Kovo 11-ąją

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 03 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį trečiadienį, Kovo 11-osios išvakarėse, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai pakvietė savo tėvelius į smagią šventę paminėti būtent šią Lietuvai svarbią dieną. Renginyje skambėjo pačios gražiausios dainos, buvo deklamuojamos nuoširdžiausios eilės, vaikai smagiai sukosi šokių rateliuose, šventišką nuotaiką padovanoję ir susirinkusiems tėveliams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius