Į iškvietimą skubėjęs pareigūnas sukėlė eismo įvykį

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013-06-10
Peržiūrėta
798
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atsitrenkęs į kelio ženklą, pareigūno vairuojamas automobilis kliudė šaligatviu ėjusį vyriškį.
Atsitrenkęs į kelio ženklą, pareigūno vairuojamas automobilis kliudė šaligatviu ėjusį vyriškį.

Penktadienio naktį padėti kolegoms sulaikyti J. Basanavičiaus g. prie naktinio klubo „Laukinių vakarų salūnas“ muštynes sukėlusių viešosios tvarkos pažeidėjų skubėjęs Viešosios saugumo tarnybos pareigūnas sukėlė eismo įvykį.

Nesuvaldė automobilio
Kaip pranešė Policijos departamentas, Palangoje Viešojo saugumo tarnybos (VST) jaunesniojo puskarininkio vairuojamas automobilis naktį užvažiavo ant šaligatvio ir kliudė pėsčiąjį.
Incidentas įvyko penktadienio naktį, 1 val. 44 min., Kretingos-Vytauto gatvių sankryžoje.
Tarnybinis automobilis „VW Transporter“, kurį vairavo blaivus VST Specialaus transporto ir ginkluotės centro 3-ojo automobilių būrio jaunesnysis puskarininkis N. P., gimęs 1985 metais, nesuvaldė transporto priemonės.
Užvažiavęs ant šaligatvio, jis atsitrenkė į kelio ženklą. Pastarasis kliudė šaligatviu ėjusį N. K., gimusį 1984 metais. Vyras dėl kairio dilbio sumušimo gydomas ambulatoriškai.

Skubėjo į iškvietimą
„Pareigūnas skubėjo į iškvietimą, – „Palangos tiltui“ sakė Palangos policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius. – Jis važiavo padėti kolegoms raminti incidento, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį kilusio prie naktinio klubo „Laukinių vakarų salūnas“. Deja, tenka apgailestauti, kad iki J. Basanavičiaus gatvės pareigūnas nebenuvažiavo. Laimei, eismo įvykio metu rimtų sužeidimų išvengė ir nukentėjęs pėsčiasis, ir pats vairuotojas“.
Mušeikas iš J. Basanavičiaus gatvės sulaikė kiti pareigūnai. Pažeidėjai buvo pristatyti į Palangos policijos komisariatą, išblaivinti ir paleisti. Tiesa, jie turės atsakyti už viešosios tvarkos pažeidimą.

Aplinkybės tiriamos
Kaip paaiškino Palangos policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Ričardas Vinciūnas, pareigūno, sankryžoje nesuvaldžiusio automobilio, vairuojama transporto priemonė užvažiavo ant Vytauto g. šaligatvio prieš sankryžą su Kretingos g., užkabino ant šaligatvio krašto, netoli šventoriaus tvoros stovintį stulpą su kelio ženklais, bei kliudė prošal ėjusį vyriškį.
Į klausimus, dėl ko įvyko incidentas – gal automobilis buvo techniškai netvarkingas, nes sklinda informacija, jog ketverių metų senumo automobilyje sugedo stabdžių sistema, – o gal vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, R. Vinciūnas atsakyti negalėjo.
„Vyksta aplinkybių tyrimas, ir iš mano pusės komentuoti patį eismo įvykį bei spėlioti, kodėl jis įvyko, būtų ir nekorektiška, ir nekompetentinga“, – sakė Kelių policijos grupės vyresnysis specialistas, taip pat paminėjęs, jog eismo įvykį sukėlęs pareigūnas skubėjo į iškvietimą.

Jūsų komentaras:

! 2013-06-11 09:41 (. / IP: 86.100.60.112)
...ir policijoje yra sugedusių... -o kas sakė kitaip ?

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskr. policija praneša, kad spalio 13 d. apie 22.39 val. Plungės rajone., Narvaišių kaime, kelyje Šiauliai–Palanga, pastebėtas į atitvarus atsitrenkęs ir stovėti paliktas automobilis „Ford Transit“, šalia kurio žmonių nebuvo


Policija prašo pagalbos nustatant eismo įvykio aplinkybes

"Palangos tilto" redakcija, 2021 01 18 | Rubrika: Miestas

2020–12–21 apie 15.30 val., Klaipėdos r., Glaudėnų kaimo ribose, kelyje A13 (Palangos plente), 9,3 kilometre, įtariama, „VW Touran“ modelio automobilis, vairuojamas nenustatyto vairuotojo, lenkdamas kliudė pirmąja eismo juosta važiavusį automobilį „Skoda“, kuris po susidūrimo nuvažiavo į griovį ir vertėsi. Įtariamas automobilis „VW Touran“...


Palangos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, Liepojos miesto policija bei Latvijos Respublikos vidaus reikalų ministerijos valstybine policija 2020 m. birželio 1 d. – 2022 m. gegužės 31 d. vykdo 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamą projektą „Modernių viešųjų...


Palangoje pastatą, kuriame veikė „Laukinių vakarų salūnas“, perkanti įmonė vietoje jo planuoja viešbutį. „Dar galutinai nėra patvirtinta, bet planuojame rekonstrukciją. Pastatą ketiname rekonstruoti į mišrią paskirtį. Koncepcija yra tokia, kad pastatas turėtų keistis į šiek tiek ramesnę paskirtį, tikėtina, kad tai turėtų būti viešbutis su...Penktadienio naktį padėti kolegoms sulaikyti J. Basanavičiaus g. prie naktinio klubo „Laukinių vakarų salūnas“ muštynes sukėlusių viešosios tvarkos pažeidėjų skubėjęs Viešosios saugumo tarnybos pareigūnas sukėlė eismo įvykį.


Saugaus eismo komisija, ieškodama būdų, kaip užtikrinti eismo saugumą bei apriboti transporto priemonių srautą arčiausiai jūros esančioje miesto dalyje, svarsto keletą galimų eismo schemos naujovių.


Norintieji turiningai ir prasmingai praleisti pirmąjį balandžio šeštadienį, balandžio 6 d. kviečiami dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Gintaro kelias Palanga – Šventoji 2013“. Šis renginys skirtas paminėti istorinį įvykį – 1921 m. kovo 30 d. įvykusį Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos. Šį pėsčiųjų žygį jau antrus metus...


Ketvirtadienio rytą nuo septintos iki vienuoliktos valandos Palangos pėstieji, dviratininkai ir vairuotojai galėjo išvysti keliose miesto vietose stovinčius policijos patrulių ekipažus. Pareigūnai stebėjo, kaip pėstieji bei dviratininkai laikosi kelių eismo taisyklių (KET), be to, stabdė kai kurias transporto priemones bei alkotesteriu tikrino, ar vairuotojai už vairo sėdo blaivūs, bei...


Tobulesnė eismo tvarka mieste – savivaldybei neįkandama užduotis  1

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 03 15 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Palangiškiai ir kurorto svečiai pagaliau sulaukė žiemos pradžioje Eismo saugumo komisijos sumanyto ir miesto valdžios palaiminto eismo tvarkos eksperimento pabaigos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius