Išdalytos „Kimba“ taurės

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009-04-18
Peržiūrėta
567
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tradiciškai kasmet rengiamose varžybose dalyvavo septynios komandos: Palangos sporto mokyklos žaidėjai, dvi Panevėžio futbolo akademijos komandos, futbolininkai iš Šiaulių futbolo akademijos, Vilniaus futbolo mokyklos, Kretingos futbolo komanda „Minija“, Sporto centro N. Akmenė žaidėjai.

Palangiškiai per šio turnyro istoriją pirmąją vietą yra laimėję du kartus: pernai ir 2001 m. Šiemet jie pralošė abiems Panevėžio komandoms (0:3 ir 0:1), šiauliečiams (1:4), su svečiais iš sostinės sužaidė lygiosiomis (0:0), o laimėjo prieš žaidėjus iš Kretingos (2:0) bei N.Akmenės komandą (2:1). Po vieną įvartį pelnė Paulius Lapas, Karolis Gasiūnas bei Kasparas Šimkevičius, o Giedrius Milius į vartus taikliai smūgiavo dukart.  

Pirmąją vietą turnyre iškovojo Šiaulių komanda, seriją sužaidusi be pralaimėjimų, antrieji liko panevėžiečiai, 1994 m. gimę berniukai, treti – metais jaunesnių panevėžiečių komanda, o ketvirtoji vieta atiteko palangiškiams.

Varžybas stebėjo ir Lietuvos futbolo federacijos Vaikų ir jaunių komiteto pirmininkas Romualdas Laurinavičius, negailėjęs gerų žodžių apie berniukų žaidimą. Žaidėjams buvo įteiktos kepyklos „Kimba“ taurės, prizai geriausiems žaidėjams atiteko iš Palangos miesto mero Vytauto Stalmoko rankų. Kiekviena komanda gavo ir po saldųjį „Kimbos“ prizą – tortą. Geriausiu Palangos komandos žaidėju išrinktas Paulius Lapas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Palangiškių gripas nepuola, bet peršalimo ligos kimba

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 05 | Rubrika: Sveikata

Visuomenės sveikatos specialistų teigimu, gripo epidemijų „sezonas“ Lietuvoje prasideda gruodį ir tęsiasi beveik iki pavasario pradžios – kovo mėnesio. Gruodį bei sausį didelio sergamumo gripu bei ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) tiek visoje šalyje, tiek mūsų mieste nebuvo užfiksuota. Tačiau pastaruoju metu sergančiųjų skaičius auga. Ir...


Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.


Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.


Velykinis vaikų mažojo futbolo turnyras Telšiuose

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Kovo 29 dieną Telšiuose vyko berniukų, gimusių 2002 m., tarptautinis Velykinis futbolo turnyras B. M. Sabeckio atminimo taurei laimėti.


Balandžio 6-7 dienomis Palangoje vyko tarptautinis futbolo turnyras Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Latvijos komanda Rygos RFS, Šilutės „Šilutė“, Šiaulių „Juventa 99“.


Startavo tradicinis „Palangos Juzės“ futbolo turnyras

"Palangos tilto" informacija, 2012 03 09 | Rubrika: Sportas

Pirmadienį Palangoje startavo jubiliejinis, jau 50-asis tarptautinis futbolo turnyras „Palangos Juzė“. Dėl specialios taurės susikovė šešios ekipos iš Lietuvos ir Latvijos.


Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.


Palangiškiai jaunių futbolo turnyre – ketvirti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 14 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį, balandžio 9-11 dienomis, Žiemos futbolo aikštėje jau 14-tąjį kartą vyko tradicinis  jaunių futbolo turnyras kepyklos „Kimba“ taurėms laimėti. Šiame turnyre dalyvavo septynios komandos, o jaunieji kurorto futbolininkai itin atkakliai siekę pergalės, atsidūrė garbingoje ketvirtoje vietoje.


Išdalytos „Kimba“ taurės

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 18 | Rubrika: Miestas

Jau penkioliktą kartą Palangoje buvo surengtas tradicinis vaikų futbolo turnyras kepyklos „Kimba“ taurėms laimėti. Balandžio 8-10 dienomis varžęsi su dar šešiomis komandomis, palangiškiai liko ketvirti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius