Kalėdiniame Tarptautiniame vaikų futbolo turnyre Palangos komanda liko ketvirta

2126
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.

Jauna komanda

„Pirmą turnyro dieną mūsų komandą lydėjo sėkmė. Vaikai žaidė kovingai. Pirmose rungtynėse po įtemptos kovos, rezultatu 5:4, nugalėti bendraamžiai iš Telšių. Rungtynėse su Kaliningrado „Junost“-2 palangiškiai parodė tvirtą charakterį ir sugebėjo įveikti varžovus rezultatu 4:2. Kitą dieną mūsiškiai, nors ir labai stengėsi, rezultatu 0:4 pralaimėjo panevėžiečiams, ir grupėje liko antri.
Rungtynėse dėl trečios vietos mūsų vaikai susitiko su Kaliningrado „Junost“-2 komanda. Didžiąją  rungtynių dalį vyko lygi kova. Tik pabaigoje svečiai iš Rusijos pasinaudojo keliomis mūsiškių klaidomis, išsiveržė į priekį ir laimėjo (5:1). Po tris  įvarčius komandai pelnė Saidas Kaminskas ir Laurynas Bauža, po vieną Dominikas Jakočiūnas, Erikas Jonauskis, Vladas Vambutas ir Redas Milvydas. Geriausiu žaidėju Palangos komandoje pripažintas Saidas Kaminskas. Patikimai vartus saugojo Jonas Inta. Komandą varžyboms ruošė futbolo vyriausiasis treneris Arūnas Macius. Kadangi tai buvo lyg mūsų komandos startas, užėmėme ketvirtąją vietą. Vadinasi, esame geri šeimininkai – pirmąsias vietas užleidome svečiams“, – po rungtynių šypsojosi Palangos sporto centro direktorius Romaldas Kazlauskas.

Turnyrą laimėjo Panevėžio komanda,  finale 2:1 įveikusi SC „Grobina“. Po varžybų be apdovanojimų neliko nei viena komanda. Turnyro dalyvius pasveikino ir apdovanojo Lietuvos vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis.  Pirmas keturias vietas užėmusių komandų sportininkams įteikti medaliai ir taurės. Kitų  komandų žaidėjai džiaugėsi atminimo medaliais, o geriausi žaidėjai buvo apdovanoti asmeniniais prizais. Kepykla „Kimba“ kiekvienai komandai padovanojo po šventinį tortą.

Žiemos sezoną pradėjo ir lengvaatlečiai

Gruodžio 3 dieną Klaipėdos lengvosios atletikos manieže tradiciškai pradėtas Klaipėdos miesto lengvosios atletikos žiemos varžybų sezonas. Į šias varžybas be klaipėdiečių atvyko atletai iš   aplinkinių miestų bei rajonų.

„Pirmas vietas  Palangai iškovojo Paulius Baltrušis 60 m b/b bėgime (8.37 s) ir Vaidas Augutis  šuolio į aukštį rungtyje (195 cm). Antras vietas iškovojo Jonas Simutis 600 m bėgime (1.36,16 min.) ir Marija Laurinavičiūtė 1000 m bėgime (3.21 min.), – puikiais auklėtinių rezultatais džiaugėsi R. Kazlauskas. – Gruodžio 10 dieną Klaipėdos lengvosios atletikos manieže jauniai, gimę (1995/1996), ir jaunučiai, gimę 1997/1998, varžėsi ,,Žemaitijos taurės  jaunių I etapo“ varžybose ir Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių zoninėse varžybose. Palangą ,,Žemaitijos taurės I etapo“ varžybose atstovavo 5 atletai. Ypač sėkmingai startavo šuolininkas į aukštį Karolis Ščiglo, įveikęs kartelę 195 cm aukštyje ir pagerino savo asmeninį  pasiekimą, užtikrintai iškovojo 1 vietą. 1 vietą iškovojo ir Žygimantas Bertašius 300 m bėgime (40,22)“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienį Raseiniuose vyko antrasis  U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.

Kovo 4-5 d. Klaipėdoje startavo pirmasis U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.

Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.

Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.

Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.

Velykinis vaikų mažojo futbolo turnyras Telšiuose

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Kovo 29 dieną Telšiuose vyko berniukų, gimusių 2002 m., tarptautinis Velykinis futbolo turnyras B. M. Sabeckio atminimo taurei laimėti.

„Nykštuko“ komanda – vėl salės futbolo čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 14 | Rubrika: Sportas

Praėjusį penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.

„Nykštuko“ komanda apgynė salės futbolo čempionų titulą

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 11 | Rubrika: Sportas

Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis...

Jaunieji futbolininkai kalėdiniame turnyre liko treti

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 17 | Rubrika: Sportas

Praėjusį savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko vaikų gimusių 2002 metais Kalėdinis futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti, dalyvavo 7 komandos: dvi Palangos sporto centro komandos (treneris Arūnas Macius), Klaipėdos FM, Telšių SRC, Panevėžio FA, Gargždų FK „Banga“.