Palangos sporto centro berniukų tinklinio komanda neturėjo sau lygių

Palangos tiltas, 2023-04-03
1333

Sekmadienį Raseiniuose vyko antrasis  U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.

Kuriame sau lygių neturėjo ir visas penkias pergales iškovojo  Palangos sporto centro berniukų tinklinio komanda.

Šiame ture Palangos komanda nugalėjo: Klaipėdos KTA1 ir KTA2, Marijampolės SC, Raseinių KKSC, Telšių SRC komandas.

Po šio turo tapo aišku, kad palangiškiai pateko ir į finalinį turnyro etapą kuris planuojamas Palangoje.

Palangos komandai atstovavo: Aretas Simaitis ir Mantas Vaitulionis.

Berniukų treneris Visgaudas Banys.

Kovo 4-5 d. Klaipėdoje startavo pirmasis U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.

Vasario10 d. Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos berniukų kvadrato komanda kovėsi Lietuvos mokyklų žaidynių finale, kuris vyko Vilniuje, sporto mokyklos „Sostinės tauras“ salėje.

„Top Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos rungtynėse Palangos „Vakarų tinklinio“ komanda šią savaitę nusileido Gargždų „Amber volley 2“ komandai 1:3 (18:25, 23:25, 25:18, 22:25)

Savaitgalį jau tradiciniu tampančiame tarptautiniame berniukų (gim. 2005 m.) krepšinio turnyre „Palangos dienos 2017“ susigrūmė 10 komandų. Palangiškių krepšininkų treneris Regimantas Juška pasidžiaugė, jog visiems atvykusiems treneriams ir žaidėjams turnyras paliko gerą įspūdį, komandos turėjo galimybę pasivaržyti su lygiaverčiais varžovais, o ir...

Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.

Tris dienas Palangos universalioje sporto arenoje virė krepšinio aistros. Čia dėl nugalėtojų vardo varžėsi keturios Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) Jaunių merginų krepšinio čempionato 2 diviziono stipriausios komandos.

Klubo „Palanga“ organizuotose politinių partijų Palangos skyrių krepšinio varžybose praėjusį sekmadienį visus nurungė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus komanda. Kurorto konservatoriai finale aštuonių taškų skirtumu įveikė socialdemokratus.

Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.

Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...