Įsibėgėjant pavasariui gyventojai raginami susitvarkyti gyvenamąją aplinką

"Palangos tilto" informacija, 2021-04-23
Peržiūrėta
1883
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Danutė Mikienė
Danutė Mikienė

Įsibėgėjant pavasariui ir vis labiau šylant orams, Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai miesto gyventojus ir verslininkus ragina nelikti abejingus ir susitvarkyti savo gyvenamąją ar verslo aplinką.

Pasak Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojos Danutės Mikienės, sveikintina, jog atšilus orams ir artėjant aktyviajam kurortiniam sezonui, gyventojai vis aktyviau ima tvarkytis lauke. „Tačiau labai kviečiame gyventojus susitvarkyti ne tik savo kiemą, bet, jei reikia, ir šalia privataus sklypo esantį valstybinės žemės plotelį – surinkti besimėtančias atliekas, pašluoti šaligatvį ir kt. Juk tvarkingame mieste visi mes jaučiamės jaukiau ir geriau“, – kalbėjo D. Mikienė.

Gražinant aplinką, palangiškiai raginami atkreipti dėmesį ne tik sklypą, bet ir į pastatų išorę bei, esant poreikiui, ją sutvarkyti, padažyti ar kitaip pagražinti.

Verslo atstovų dėmesį Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoja atkreipia ir į iškabas bei išorines reklamas – derėtų pasirūpinti, jog šios būtų suderintos su Savivaldybe, neišblukusios, patrauklios bei atitinkančios bendrą kurorto įvaizdį. „Ypač norime atkreipti dėmesį į jau nebeaktualias, pasenusias reklamas bei iškabas – jos ne tik nebeatlieka savo tiesioginės funkcijos, bet ir vizualiai teršia kurortą. Tokių reklamų bei iškabų savininkai turėtų kuo greičiau jas pašalinti“, – pabrėžė D. Mikienė.

Taip pat kurorto gyventojai raginami gerbti kaimynus bei pašalinti iš daugiabučių namų kiemų bei kitų viešųjų vietų nebenaudojamus senus automobilius. „Gyventojai yra pilietiški – Viešosios tvarkos skyrius nuolat gauna pranešimų apie apleistus, pamirštus automobilius. Tokie automobiliai ne tik užima vietą, kurios daugiabučių namų kiemuose ir taip nėra labai daug, bet ir kelia pavojų aplinkai bei darko miesto vaizdą. Todėl raginame tokių automobilių savininkus būti supratingus bei tinkamai pasirūpinti savo nebenaudojamu turtu“, – kalbėjo D. Mikienė.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandis tradiciškai skelbiamas švaros mėnesiu. Visus Palangos miesto gyventojus, mokymo įstaigas, organizacijas, daugiabučių namų bendrijas, gyvenamųjų namų savininkus kviečiame organizuoti talkas ir susitvarkyti savo aplinką bei bendro naudojimo teritorijas.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad pakartotinio balsavimo metu balsuoti už savivaldybių merus teisę turės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, savo gyvenamąją vietą konkrečioje savivaldybėje deklaravę ne vėliau kaip likus 60 dienų iki rinkimų. 


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad artėjančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose balsuoti už savivaldybių tarybas ir merus teisę turės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, savo gyvenamąją vietą konkrečioje savivaldybėje deklaravę ne vėliau kaip likus 60 dienų iki rinkimų. 


Nutikus ekstremaliajai situacijai, laikiną prieglobstį Palangos miesto savivaldybės teritorijoje esančiose priedangose galėtų rasti visi kurorto gyventojai – konstatavo posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija.


Įsibėgėjant pavasariui ir vis labiau šylant orams, Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai miesto gyventojus ir verslininkus ragina nelikti abejingus ir susitvarkyti savo gyvenamąją ar verslo aplinką.    


Laisvėjant karantino reikalavimams, gyvenimas Palangoje, tikimasi, pamažu grįš į įprastas vėžes. Kad kuo greičiau galėtume džiaugtis įprastu gyvenimo ritmu, būtinas gyventojų sąmoningumas – kelią tolimesniam viruso plitimui padės užkirsti testavimas dėl koronaviruso ir vakcinacija. Todėl Palangos miesto savivaldybė ragina visus darbuotojus, grįžtančius iš prastovų į darbus...


Vis labiau šylant orams, miesto gyventojai raginami susitvarkyti savo sklypus ir gyvenamąją aplinką, taip pat – aktyviai jungtis prie balandžio 22 d. Palangoje, kaip ir visoje šalyje, vyksiančios akcijos „Darom“. Susitvarkyti aplinką Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai miesto gyventojus ragina...


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai ėmėsi teritorijos ties S. Nėries g. 3 ir 5 numerio namais tvarkymo darbų. Ateityje planuojama pagražinti ir kitų miesto daugiabučių aplinką, ypatingą dėmesį skiriant renovuotiems namams, kad atnaujinta infrastruktūra padėtų sukurti puikų bendrą kvartalo vaizdą.


Palangos savivaldybei pradė jus restauruoti kurhauzo savodalį, paveldosaugininkai sulaukė ir Gedimino Jackos prašymo leisti tvarkyti jam priklausančią dalį. Tačiau jo pageidavimą specialistai įvardina gana keistu ir vadina restauracijos imitavimu. Prašo projektavimo sąlygų Medinę kurhauzo dalį valdantis palangiškis kreipėsi į Kultūros paveldo departamento...


Bangų gatvės gyventojai jaučiasi įkaitais

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 29 | Rubrika: Miestas

Bangų gatvės 4 namo gyventojai kreipėsi į miesto valdžią su prašymu praplatinti įvažiavimą į namo kiemą. Pasak šiame name gyvenančios Miros Vileikienės, dabar įvažiavimas labai siauras, o juo naudojasi net penki daugiabučiai. Palangiškė pasakojo, kad gyventojai nori susitvarkyti kiemo teritoriją, apsodinti medžiais, įrengti gėlynus, vaikų žaidimo aikštelę bei praplėsti aikštelę...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius