Išskirtiniai „Tele2“ pasiūlymai „Samsung Galaxy“, „iPhone 12“ ir „Fonos M1“ telefonams

Palangos tiltas, 2021-10-22
Peržiūrėta
2023
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išskirtiniai „Tele2“ pasiūlymai „Samsung Galaxy“, „iPhone 12“ ir „Fonos M1“ telefonams

Gyvenimas be išmaniojo telefono jau neįsivaizduojamas. Norintiems atsinaujinti savo įrenginį –dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt pasinaudoti sumaniais pasiūlymai ir išmaniuosius įsigyti pigiau. 

„Siekiame, kad kasdien naudojamus išmaniuosius vartotojai galėtų įsigyti patraukliomis kainomis. Populiariausių gamintojų modelius dabar galima įsigyti pigiau ir su dovanomis“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Samsung“ telefonai net iki 32 proc. pigiau

„Samsung“ gerbėjams – auksinis ruduo. Šiuo metu populiariems telefonų modeliams – „Samsung Galaxy A52s 5G“ (128 GB), „Samsung Galaxy S20 FE“ (128 GB) – taikomos nuolaidos net iki 32 proc. 

Pavyzdžiui, minėtą „Samsung Galaxy A52s 5G“ (128 GB) dabar galite įsigyti vos už 399 Eur, mokant visą sumą iškart. Su planu „Neriboti GB“ ir pasirašant 24 mėn. sutartį, įrenginio kaina tik 199 Eur. Modelis turi galingą „Qualcomm“ procesorių, ištvermingą 4500 mAh talpos bateriją, ryškų 6,5 colių įstrižainės „Super Amoled“ ekraną ir keturgubą, 64 MP raiškos pagrindinę kamerą. 

Telefonus galite įsigyti mokant visą sumą iš karto arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo www.tele2.lt pasirinktu planu ir 24 mėn. sutartimi bei pradine įmoka, atitinkamai pagal modelius, nuo 1 Eur arba nuo 70 Eur. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis 5,25 Eur laikmenos mokestis.

Belaidės ausinės dovanų – perkantiems „Samsung Galaxy S21 5G“ serijos telefoną

Kitas vertingas „Samsung“ pasiūlymas – galimybė gauti dovanų „Samsung Galaxy Buds2“ belaides ausines. Jos dovanojamos visiems, perkantiems vieną iš „Samsung S21 5G“ serijos telefonų. 

Telefonus galite įsigyti su bet kuriuo www.tele2.lt pasirinktu planu ir 24 mėn. sutartimi bei pradine įmoka nuo 1 Eur. Dovanos vertė 149 Eur. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis 5,25 Eur laikmenos mokestis. Dovana už 0,01 Eur prie užsakymo bus pridėta skambučio su konsultantu metu.

Įsigijusiems „Galaxy Z Flip3 5G“ arba „Galaxy Z Fold3 5G“ – išmanusis laikrodis dovanų

„Galaxy Z Flip3 5G“ (128 GB) pirkėjai dovanų gaus išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch4 LTE (40 / 44 mm)“. Dovanos vertė, atitinkamai pagal laikrodžio modelį, yra 319 Eur arba 349 Eur. 

Tuo tarpu perkant „Galaxy Z Fold3 5G“ (256 GB ir 512 GB), dovanojamas išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch4 Classic LTE (42 / 46 mm)“. Dovanos vertė, atitinkamai pagal laikrodžio modelį, yra 419 Eur  arba 449 Eur. 

Telefonus galite įsigyti su bet kuriuo www.tele2.lt pasirinktu planu ir 24 mėn. sutartimi bei pradine įmoka nuo 1 Eur. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis, valstybės nustatytas, 5,25 Eur laikmenos mokestis. Dovana už 0,01 Eur prie užsakymo bus pridėta skambučio su konsultantu metu.

Pasiūlymas „iPhone“ gerbėjams

Už patrauklią kainą šiuo metu galite įsigyti populiariuosius „iPhone 12“ (64 GB) ir „iPhone 12 Pro“ (128 GB ir 256 GB). Modeliai pasižymi geriausiu savo klasėje „A14 Bionic“ procesoriumi, filmavimu unikaliu „Dolby Vision“ formatu, 6,1 colių įstrižainės „Super Retina XDR OLED“ ekranu ir dviguba 12MP kamera bei dukart vaizdą artinančia kamera su teleobjektyvu „Pro“ modelyje. 

Telefonus galite įsigyti mokant visą sumą iš karto – atitinkamai pagal modelius – 789 Eur, 1059 Eur ir 1179 Eur arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo www.tele2.lt pasirinktu planu ir 24 mėn. sutartimi bei pradine įmoka nuo 118 Eur („iPhone 12“) arba nuo 159 Eur („iPhone 12 Pro“). 

Kokybiškas išmanusis „Fonos M1“ – ypač patrauklia kaina

Ieškantiems patikimo telefono už gerą kainą, puikiai tiks ketvirtasis, Lietuvoje kurtas, „Fonos“ išmaniųjų įrenginių linijos modelis „Fonos M1“ (64 GB), tęsiantis visiems prieinamų išmaniųjų tradicijas. 

Kompaktiškame korpuse tilpo 6,3 colių įstrižainės, FHD+ raiškos LCD ekranas, padengtas tvirtu „Gorilla Glass“ stiklu. Telefonas taip pat turi didžiulę 4150 mAh talpos bateriją, keturgubą galinę kamera su 32 MP pagrindiniu jutikliu. Komplekte rasite ir papildomą apsaugos dėkliuką. 

Telefoną galite įsigyti mokant visą 189 Eur sumą iš karto arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo www.tele2.lt pasirinktu planu ir 24 mėn. sutartimi bei pradine įmoka nuo 1 Eur. Įrenginiui papildomai taikomas vienkartinis, valstybės nustatytas, 5,25 Eur laikmenos mokestis.

Daugiau informacijos apie visus pasiūlymus – svetainėje www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinus telefonu 117. Pasiūlymų laikas, telefonų ir dovanų kiekis ribotas. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šaltąjį metų sezoną namuose leiskite kokybiškai – pasirūpinkite sparčiu internetu bei būtiniausia įranga. Dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt pasinaudoti patraukliais pasiūlymais.


Gyvenimas be išmaniojo telefono jau neįsivaizduojamas. Norintiems atsinaujinti savo įrenginį –dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt pasinaudoti sumaniais pasiūlymai ir išmaniuosius įsigyti pigiau. 


Rudens pradžiai „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų išmaniajai televizijai, eSIM laikrodžiams ir telefonams, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Ieškantiems išmaniojo laikrodžio su eSIM technologija, naujo telefono ar planšetinio kompiuterio – geros naujienos.  „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Vasarai įsibėgėjus, „Tele2“ pristato patrauklių pasiūlymų įrenginiams, internetui ir išmaniajai televizijai. Nuolaidomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt


Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Prasidėjus šiltajam sezonui, „Tele2“ paruošė išskirtinių pasiūlymų elektriniams paspirtukams, išmaniems daiktams, telefonams ir išmaniajai televizijai. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Ieškantiems naujo išmaniojo telefono – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė ypač gerų pasiūlymų telefonams įsigyti. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Dirbant ar mokantis namuose svarbu skirti laiko poilsiui bei malonioms pramogoms. Nauji „Tele2“ pasiūlymai visai šeimai jau laukia jūsų internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Šiuo metu svarbiausia išlikti saugiems. Geriausias būdas tai padaryti – leisti laiką namuose su savo šeima. Todėl siūlome ypač patrauklias sąlygas naujiems...


Vasarą norisi savęs neriboti ir naudotis internetu tiek, kiek reikia, ten, kur tik bebūtum. Neribotą mobilųjį internetą, „Laisvą internetą“ ir „iPhone“ išmaniuosius šiuo metu galima įsigyti itin patraukliomis kainomis. Pasiūlymais jau dabar galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius