Nauji „Tele2“ pasiūlymai: nuo išmaniosios televizijos iki nuolaidų telefonams ir eSIM laikrodžiams

Palangos tiltas, 2021-09-07
Peržiūrėta
2187
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nauji „Tele2“ pasiūlymai: nuo išmaniosios televizijos iki nuolaidų telefonams ir eSIM laikrodžiams

Rudens pradžiai „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų išmaniajai televizijai, eSIM laikrodžiams ir telefonams, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt

Išbandykite išmaniąją televiziją nemokamai

Tam, kad rudens vakarai namie būtų dar smagesni, siūlome išbandyti „Tele2“ išmaniąją televiziją. Paketų kaina prasideda vos nuo 2,99 Eur/mėn. Čia rasite vieną didžiausių filmų ir serialų biblioteką, o populiarius „TV3“ televizijos serialus (pavyzdžiui, „Moterys meluoja geriau“) galėsite žiūrėti net dviem savaitėmis anksčiau.

Išmaniąją „Tele2“ televiziją galite išbandyti ir nemokamai. Vieno mėnesio nemokamo laikotarpio pasiūlymas (paslaugai be priedėlio) galioja „Tele2“ paslaugomis besinaudojantiems klientams, pirmą kartą užsisakiusiems „Go3“ paslaugą, vartotojų pamėgtą „Televizija + Filmai“ paketą. Pasibaigus 1 mėn. trukmės nemokamam laikotarpiui, paslaugų paketas kainuos 9,99 Eur/mėn. Paketo bet kada galite atsisakyti „Tele2“ savitarnos svetainėje arba paskambinę telefonu 117. Išsirinkite jums tinkamą išmaniosios televizijos paketą www.tele2.lt/tv.

Nuolaidos naujiems „Samsung“ telefonams ir draudimas dovanų

Naujausius inovatyvaus dizaino „Samsung Galaxy Z Fold 3 5G“ ir „Samsung Galaxy Z Flip 3 5G“ išmaniuosius dabar galite įsigyti ypatingomis kainomis. Telefonams taikoma pradinė įmoka – tik 1 Eur. Mėnesinė įmoka prasideda nuo 37,83 Eur/mėn. Įsigijus telefoną bus dovanojamas 6 mėnesių pilnas telefono draudimas.

Telefonus galite įsigyti nurodytomis įmokomis su „Tele2“ balso planais iš nurodytų www.tele2.lt ir 24 mėn. sutartimi. Telefono draudimas 6 mėn. nemokamai bus pridėtas pokalbio su konsultantu metu. Išmaniesiems telefonams taikomas vienkartinis 5,25 Eur laikmenos mokestis.

Planas eSIM laikrodžiui – net 6 mėn. nemokamai

Dabar įsigiję eSIM laikrodį, specialia „Vieno numerio“ paslauga, kuri susieja telefoną ir laikrodį, net 6 mėnesius galėsite naudotis nemokamai. Ši paslauga suteikia galimybę gauti skambučius, telefone esančių programėlių pranešimus ir SMS žinutes į abu įrenginius tuo pačiu metu. 

Pasiūlymas galioja pasirinkus bet kurį laikrodį ir sudarant 24 ar 36 mėn. sutartį ir mokant pradinę įmoką bei mėnesinę įmoką, kuri nurodyta www.tele2.lt prie konkretaus laikrodžio modelio. 6 mėn. išbandymas nemokamai galioja sudarius 24 mėn. sutartį, po 6 mėn. įsigalioja įprasta plano laikrodžiui kaina 4,90 Eur/mėn. Laikrodžiams taikomas vienkartinis 1,74 Eur laikmenos mokestis.

Išmanusis laikrodis vaikams „Gudrutis“ – tik nuo 2,44 Eur/mėn. 

Mažiesiems palaikyti ryšį su tėvais ir draugais bei stebėti fizinį aktyvumą padės vaikams skirti išmanieji laikrodžiai „Gudrutis“. Jų vartotojų sąsaja išgryninta ir parasta, todėl laikrodžiu naudotis labai lengva. Jame taip pat yra įdiegta lietuviška programėlė, kurioje tėvai gali matyti kur šiuo metu yra jų vaikas. 

Minėtą išmanųjį laikrodį galite įsigyti vos nuo 2,44 Eur/mėn. Galite rinktis iš trijų laikrodžių modelių – „Super-G Active“, „Super-G Blast“ arba „Super-G Active S“. Įrangą galite įsigyti mokant visą sumą iš karto arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo „Tele2“ balso planu iš nurodytų www.tele2.lt ir 24 mėn. sutartimi.

Pereik į „Tele2“ ir gauk dovanų

„Pildyk“ vartotojai – kviečiame jus ateiti į „Tele2“. Tai padarę gausite puikių dovanų – net 100 dienų galėsite naršyti neribotai. Privalumų yra ir daugiau – pasiūlysime puikų, jūsų poreikius atitinkantį planą, galėsite įsigyti įrangą patraukliomis kainomis ir nebereikės nuolat pildyti sąskaitos. Be to, bus išsaugomas jūsų turimas telefono numeris. Pasiūlymas galioja „Pildyk“ klientams sudarant 24 mėn. „Tele2“ paslaugų sutartį. 

Puikus darbo pasiūlymas jums 

Šiuo metu „Tele2“, vienas geidžiamiausių darbdavių Lietuvoje, ieško pardavimų vadybininkų salonuose įvairiuose Lietuvos miestuose. Nepraleisk progos tapti „Tele2“ komandos dalimi. Naujausius darbo pasiūlymus rasite www.tele2.lt/karjera.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gyvenimas be išmaniojo telefono jau neįsivaizduojamas. Norintiems atsinaujinti savo įrenginį –dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt pasinaudoti sumaniais pasiūlymai ir išmaniuosius įsigyti pigiau. 


Rudens pradžiai „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų išmaniajai televizijai, eSIM laikrodžiams ir telefonams, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Ieškantiems išmaniojo laikrodžio su eSIM technologija, naujo telefono ar planšetinio kompiuterio – geros naujienos.  „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Vasarai įsibėgėjus, „Tele2“ pristato patrauklių pasiūlymų įrenginiams, internetui ir išmaniajai televizijai. Nuolaidomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt


Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Prasidėjus šiltajam sezonui, „Tele2“ paruošė išskirtinių pasiūlymų elektriniams paspirtukams, išmaniems daiktams, telefonams ir išmaniajai televizijai. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Ieškantiems naujo išmaniojo telefono – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė ypač gerų pasiūlymų telefonams įsigyti. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Dirbant ar mokantis namuose svarbu skirti laiko poilsiui bei malonioms pramogoms. Nauji „Tele2“ pasiūlymai visai šeimai jau laukia jūsų internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Šiuo metu svarbiausia išlikti saugiems. Geriausias būdas tai padaryti – leisti laiką namuose su savo šeima. Todėl siūlome ypač patrauklias sąlygas naujiems...


Visos šeimos laisvalaikiui skirtą vaizdo transliacijų ir televizijos internete paslaugą „GO3” šiuo metu galima įsigyti itin palankiomis sąlygomis.


Prasidėjus vasarai „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų „Samsung“ gerbėjams, elektrinių paspirtukų fanams ir visiems, norintiems apdrausti savo turtą. Jais pasinaudoti galima operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius