Kaip išsirinkti tinkamiausius šešėlius pagal akių spalvą?

Palangos tiltas, 2021-06-28
Peržiūrėta
3352
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kaip išsirinkti tinkamiausius šešėlius pagal akių spalvą?

Kiekviena moteris nori būti graži ir išskirtinė, dėl to moterys naudoja kosmetiką. Didžiausias skirtumas yra naudojant akių šešėlius, nes jų pagalba galima sukurti daugybę naujų įvaizdžių. Kiekvieną kartą šešėlių pagalba sukuriamas vis naujas įvaizdis, kuris padeda išsiskirti iš kitų. Kiekviena moteris nori išraiškingų, kartais viliokliškų, kartais šviesių, bet svarbiausia – nepamirštamų akių. Šešėliai akims – puikus pagalbininkas to pasiekti. Visgi, nemažai išmonės reikia ne tik jais naudojantis, bet ir renkantis. Kaip pasirinkti akių šešėlius ir jų spalvą, kad jie tiktų būtent Jums?

Mėlynakėms tinka šviesios spalvos, kurios paryškina jų akių grožį.  Manoma, jog geriausiai rinktis švelniai prie akių derančias spalvas, turinčias panašius atspalvius. Tinkančios spalvos yra purpurinė, rausva, šviesiai rožinė, balta, rausva, pilka, šokoladinė. Mėlynakėms tinka ir blizgučiai, kuriuos vertėtų naudoti akies kampučiuose. Toks efektas atvers akis ir jos atrodys didesnės. Tušą geriausia rinktis rusvos spalvos, tuomet ir pats įvaizdis nebebus toks dramatiškas.Jei turite žalias ar žalsvas akis, Jums tinkamos žemiškos spalvos, kurios padės atsiskleisti Jūsų akių spalvai. Rinkitės šešėlius šiltais atspalviais, kurie įvaizdžiui suteiks jaukumo ir padės akims atsiverti: purpuriniais, slyvos, persiko, tamsiai rudais, šokoladiniais, šviesiai rusvais, violetiniais ar gelsvais atspalviais. Blizgučius galima dėti akies voko viduryje, tuomet įvaizdis bus šventiškesnis. Jei norite didesnio įspūdžio, galima naudoti mėlyną tušą, jis geriausiai ir tinka prie žalių akių.Rudaakėms geriausiai tinka išryškinančios spalvos, kurios padeda paryškinti jų akis. Puikiai tinka mėlyni, rausvi, rožiniai, žali, tamsūs ir šviesūs rudi šešėliai. Rudoms akims gražiai atrodo blizgučiai, kurių nereikėtų taupyti ir juos tepti per visą akies raukšlę. Rudoms akims labiausiai tinka tamsus tušas, geriausiai juodas.Pilkų akių šeimininkėms tiks švelnūs ir lengvumo jausmą perduodantys šešėliai. Puikiai tiks dvejopas įvaizdis – tamsus ir užburiantis dūminis makiažas ir švelnus žemės spalvų makiažas. Blizgučiai gali būti naudojami akies kraštelyje, jei norima didelių akių efekto.

Geras patarimas yra rinktis pirkti šešėlių paletes, nes jose spalvos yra sudėliotos ir sugrupuotos, dėl to jas dažniausiai galima naudoti tarpusavyje. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tam tikra sportine veikla tikrai užsiiminėja bene visi, savo sveikata ir fizine gerove besirūpinantys vyrai. Dalis vyrų pirmenybę teikia sporto klubams bei kitiems sportiniams užsiėmimams, kurie vyksta vidaus patalpose. 


Savo namuose norite daugiau saugumo ir privatumo? Tuomet tokiu atveju jums gali praversti automatiniai vartai, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir suteikia išskirtinio žavesio kiekvienuose namuose. 


Tinkamai parinktas kilimas, tai sprendimas, galintis labai nulemti jūsų gyvenamųjų patalpų komfortą ir pagražinti interjerą.


Palanga pabandys bent apytiksliai suskaičiuoti, kiek į kurortą atvyksta poilsiautojų, – savivaldybė įsigijo transporto srauto stebėjimo sistemą, kuri kontroliuos į miestą vedančius kelius.


Nedaug kas žino, kad patys prabangiausi, prestižiškiausi ir privačiausi apartamentai Palangoje slepiasi Meilės alėjoje esančiame bokšte.


Kavinėje gaminama kava žavi ne tik savo skoniu, bet ir aplinkui supančia atmosfera. Sodrus kavos kvapas, supanti šiluma, negarsiai sklindanti muzika – aplinka, kurioje mėgavimasis karštu kavos puodeliu tampa atpalaiduojančia patirtimi. Dabar visus šiuos pojūčius galite lengvai perkelti ir į savo namus. Reikia tik įsigyti funkcionalų kavos aparatą, susikurti jaukią aplinką virtuvėje ir pridėti...


Kiekviena moteris nori būti graži ir išskirtinė, dėl to moterys naudoja kosmetiką. Didžiausias skirtumas yra naudojant akių šešėlius, nes jų pagalba galima sukurti daugybę naujų įvaizdžių. Kiekvieną kartą šešėlių pagalba sukuriamas vis naujas įvaizdis, kuris padeda išsiskirti iš kitų.


Miesto poliklinikos, esančios Vytauto g. 92, kolektyvą papildė patyrusi akių gydytoja. Oftalmologė Snaigūnė Jasinskienė, perėjusi į polikliniką (oficialiai, VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centras) iš Sondros Kulikauskienės bendrosios praktikos gydytojo centro, jau kviečia palangiškius, ir ne tik juos, registruotis vizitui telefonu 8 460 315 05. Juos akių...


Nesuklysime sakydami, kad apie sausų akių ligą teko girdėti kiekvienam. Taip pat daugelis žino, kad ligai įveikti rekomenduojami specialūs akių lašai. Tačiau ar visi akių lašai vienodi? Kaip kito sausų akių ligai gydyti skirtų lašų sudėtis? Ką šiandien mūsų akims siūlo pažangiosios technologijos?


Politikus turime rinkti ne pagal grožį, o pagal protą  34

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 08 16 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Vasara – nėra pats tinkamiausias metas politinėms temoms. Tačiau sugrįžti prie politikos verčia kilęs nesveikas ažiotažas po išsakytos nuomonės apie socialdemokratų kandidato į Seimą Dano Palucko padarytą administracinį pažeidimą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius