Kaip siejasi pardavimai ir žmogiškieji faktoriai?

Palangos tiltas, 2016-09-26
Peržiūrėta
1551
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dominykas Karpovičius
Dominykas Karpovičius

Šeštadienį Palangoje įvyko konferencija „H Matters“, kuriame verslo koučeriai (ugdomojo vadovavimo specialistai), verslo atstovai atskleidė, kaip sėkmingam verslui yra svarbu individo „žmogiškosios“ pusės pažinimas, kitaip tariant, žmogiškasis faktorius.
„Humanitariniai mokslai ir sėkmingas verslas eina greta“, taip galima trumpai apibūdinti konferencijos pagrindinę mintį.
Apie žmogiškąsias patirtis priimant verslo sprendimus ir šiuolaikiškai auginant organizaciją bei suprantant aplinką dalijosi verslo koučeriai, verslininkai, tarp jų ir kai kuriems palangiškiams pažįstamas Dominykas Karpovičius, kuris yra kelių įmonių, tarp jų ir restorano „Ukrainietiška virtuvė“, savininkas ar bendrasavininkas.
Konferencijoje buvo įdomiai pateikti sprendimo lygmenų pavyzdžiai.
„Krintantys pardavimai ir žmogiškieji faktoriai – itin susiję, nors kartais kai kurie verslininkai to nesugeba identifikuoti“, – kita renginyje nuskambėjusi mintis.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rinkėjai, planuojantys atvykti balsuoti savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose išankstinio balsavimo dienomis, domisi, kokia tvarka vyksta balsavimo iki rinkimų dienos procesas.


Nekilnojamojo turto rinkoje vidurvasaris yra puikus metas įsivertinti pirmojo pusmečio rezultatus.


Ukrainai reikia įsivesti eurą, kaip valiutą, apeinant pasipriešinimą ir užtikrinant, kad žinia yra aiški – Ukrainos ateitis yra  ES ir NATO ir laisvame Vakarų pasaulyje. Euras, kaip valiuta, tai visiems labai aiškiai parodo – ir prancūzams, ir rusams, ir visiems ukrainiečiams. 


21-erių metų Marius Žostautas, prekybos centro „Maxima“ Palangos centre kasininkas-pardavėjas, pateko į didžiausio šalies maisto prekybos tinklo sausio herojų vienuoliktuką – už paslaugumą ir dėmesį klientams. Viena palangiškė nepatingėjo apie jai patikusį „Maxima“ darbuotoją parašyti jam padėką ir nusiųsti ją „Maxima“ vadovybei į...


Ką palangiškiai labiausiai perka karantino metu?


Sukaupta ilgametė profesinė patirtis, stažuotės Lietuvoje ir užsienyje, domėjimasis medicinos naujovėmis – tokia yra ilgametės Palangos reabilitacijos ligoninės neurologijos vyriausiosios gydytojos reabilitologės, o šiuo metu – Palangos reabilitacijos ligoninės direktoriaus pavaduotojos medicinai, Juditos Daratienės kasdienybė.


Šeštadienį Palangoje įvyko konferencija „H Matters“, kuriame verslo koučeriai (ugdomojo vadovavimo specialistai), verslo atstovai atskleidė, kaip sėkmingam verslui yra svarbu individo „žmogiškosios“ pusės pažinimas, kitaip tariant, žmogiškasis faktorius. „Humanitariniai mokslai ir sėkmingas verslas eina greta“, taip galima...


Nekilnojamojo turto objektus Palangoje, pasak ekspertų, pastaruoju metu pirkėjai renkasi labai įvairiai. Vieniems didelį vaidmenį vaidina vieta, kitiems – šalia esantis prekybos centras, tačiau vis dėlto didžioji parduodamų būstų dalis yra naudojama nuomai.


Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?


Velykos vadinamos pačia gražiausia pavasario švente. Ši šventė yra krikščioniška, tačiau pagrindinis jos simbolis – margutis – krikščionybės paimtas iš pagonybės, kai buvo siejamas su prisikėlimu, nauju gyvenimu. Krikščionys šį simbolį perkėlė į savą religiją, susiedami jį su Jėzaus Kristaus prisikėlimu. Nors...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas