Kandidatas į Seimą Pranas Žeimys atidarė rinkimų štabą

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-09-06
Peržiūrėta
2051
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kandidatas į Seimą Pranas Žeimys atidarė rinkimų štabą

Vakar Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių (TS-LKD) demokratų kandidatas Pajūrio rinkimų apygardoje Pranas Žeimys partijos bendražygius, žiniasklaidą pakvietė į savo rinkimų štabo, įsikūrusio Vytauto g. 128a, atidarymą.
 

„Pradedame aktyvų rinkimų maratoną, iki kurio tiesiosios –spalio 14-osios – liko visai nedaug. Noriu pakviesti į štabą užeiti ir rinkėjus, visus palangiškius padiskutuoti įvairiomis temomis, pasidalinti savo bėdomis“, – pakvietė P. Žeimys.
Anot jo, rinkimų kampanija Palangoje turi būti įdomi vien dėl to, kad kurorte įsikurs visų septynių Seimo rinkimuose dalyvaujančių kandidatų štabai.
„Prašysiu visų pagalbos, skelbiant mano rinkimų programą, taip pat TS-LKD rinkimų programą, kuri bus patvirtinta rugsėjo antroje pusėje. Bet ji bus tokia, kad mums visos kitos partijos pavydės“, – patikino Seimo narys P. Žeimys.
Jis pažadėjo, kad TS-LKD bendrapartiečiai ir partijos bičiuliai iki rinkimų su ja supažindins kiekvieną palangiškį.
„Programa bus labai detali ir, palyginti su kitų partijų programomis, reali, bet įgyvendinama, numatanti kaip, kada ir kas atsakingas už darbus“, – pabrėžė P. Žeimys.
Jis pasidžiaugė, kad ketverius metus valdančioje koalicijoje esant konservatoriams, buvo išvengta Italijos, Ispanijos ir ypač Graikijos likimo. Pastaroji šalis, nepriėmusi laiku taupymo programos, atsidūrė ties finansinio bankroto riba.
„Kai kurie mūsų sprendimai nebuvo labai populiarūs, bet mąstantys žmonės supranta, kad jie buvo neišvengiami“, – sakė buvęs Palangos meras.
Jis pastebėjo, kad rinkimų kampaniją žymi kitų politinių jėgų, ypač esančių opozicijoje, puolimas prieš valdančiąją koaliciją, ypač Tėvynės Sąjungą-Lietuvos krikščionių demokratus, bet patarė visiems neatsakyti tuo pačiu, o pabrėžti rinkėjams apie nuveiktus darbus užtikrinant šalies energetinį saugumą, skatinant gimstamumą, ekonomikos augimą, stabilizuojant krizę.
„Kviečiu visus būti optimistais. Kaip partija esame stiprūs tuo, kad, jeigu ką nors užsispyrėme padaryti, tą ir atliksime“, – sakė P. Žeimys.
Ypač jis tai pabrėžė, kalbėdamas apie svarbiausius konservatorių pastangomis priimtus energetikos projektus – Visagino atominės elektrinės, Suskystintųjų dujų terminalo statybos Klaipėdoje ir elektros jungčių su Lenkija ir Švedija svarbą.
P. Žeimys pasidžiaugė, kad Palangai pavyko pasinaudoti „žvaigždžių išsidėstymu“ Seime ir Vyriausybėje: „Palanga ir meras Š. Vaitkus labai gerai pasinaudojo, jog prie Vyriausybės ir Seimo, nemažai ministerijų vairo stovėjo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų žmonės“.
„Jeigu prie vairo išliktų mūsų partijos žmonės, Palangai tektų išleisti dar dvi „žalias knygutes“ (TS-LKD Palangos skyriaus rinkimų programa buvo paskelbta knygelėje žaliais viršeliais, – L.J), nes darbai, numatyti jau prieš daugiau kaip metus išleistoje žalioje knygutėje, yra beveik baigiami vykdyti“, – šyptelėjo P. Žeimys.
Seimo narys vylėsi, kad ir naujajame Seime būtų ne blogesnis pajūrio žmonių atstovas negu Tarybos narys, gatvės atkarpą prie savo partijos būstinės nudažęs geltona juosta (ji draudė prie LSDP būstinės statyti automobilius, – L.J.) ar kitas politikas, kuris dėl nelabai aiškių sumetimų atleido vienos labai svarbios tarnybos du vadovus.
„Nieko geltonai nedažęs ir nieko neatleidęs, galiu drąsiai su jais ir kitais politinės kampanijos dalyviais kovoti ir laimėti rinkimus“, – sakė P. Žeimys.
Miesto meras Š. Vaitkus sakė, kad apie Palangos reikalus daugelio ministerijų ir departamentų vadovai išmano ne blogiau nei jis pats.
„Per daugiau kaip metus Palangai buvo skirta tiek daug dėmesio aukščiausiame lygmenyje, kad, pasakysiu teisybę, ne vienam net pavydas dėl to kyla, – tvirtino meras. – Esu įsitikinęs, kad Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai gali laimėti šiuos rinkimus, jog būtų mums galimybė ir vietoje vykdyti pradėtus darbus“.
„Lietuviai pavargo nuo artistų partijų. Rimtų partijų Lietuvoje yra ir dešinėje, ir kairėje, ir centre. Tik reikia tinkamai pasirinkti, galvojant apie strateginius, ne populistinius dalykus“, – pabrėžė populiarus miesto meras.
Anot jo, P. Žeimys daug prisidėjo, kad kurorte būtų pradėti vykdyti strateginiai projektai – kurhauzo restauracija, biokatilinių statyba, kiti darbai.
„Kad visi darbai pajudėjo, pastebėjo ir kiti merai. Tai – ne tik mano, Tarybos nuopelnas, bet ir Prano Žeimio“, – sakė Š. Vaitkus.
P. Žeimio rinkimų štabo pirmininkas Mindaugas Skritulskas sakė, kad štabas bus atviras visiems.
„Pažadu, kad mūsų rinkimų kampanija bus dalykiška ir korektiška. Dalinsime ne pažadus, o kalbėsime apie darbus – jau nuveiktus, daromus ar būsimus, kuriuos atlikti yra mūsų jėgoms“, – pabrėžė M. Skritulskas.

 

Seimo rinkimų agitacija bus apmokėta iš partijos TS-LKD specialios rinkimų sąskaitos. Užsakymo nr. R008

Jūsų komentaras:

Balsuosiu 2012-09-10 14:26 (taip / IP: 78.61.214.75)
Balsuosiu už P.Žeimy, todėl, kad tikiu Šarūnu Vaikum.

pavasaris 2012-09-10 11:18 (IP: 82.135.210.125)
i pensija su visu maisu jam jau laikas

Romas Bertasius 2012-09-10 09:25 ([email protected] / IP: 195.182.88.82)
Jeigu balsuočiau tai tik už merą Vaitkų. Daugiau ir nėra už ką.Todėl balsuoti iš viso neisiu tegu išsirenka, o po pusmečio jau keikia.

... 2012-09-10 07:29 (IP: 78.61.158.3)
Karta paragaves skanios ir pigios Seimo kavos , nebegali sustoti.

girdejau 2012-09-08 17:09 (IP: 78.61.104.50)
kad jo blogu darbu maiselis pilnas akmenuku...

Taip pat skaitykite

Šiandien, antradienį, „Palangos tiltas“ susilaukė įdomaus svečio, Vaidievučio Ipolito Geralavičiaus.


Mindaugas Skritulskas, miesto savivaldybės Tarybos narys, TS-LKD Palangos skyriaus veteranas tapo Palangos TS-LKD kandidatu Mėguvos rinkimų apygardoje. Tai paaiškėjo vakar, antradienį vakare, po Palangos skyriaus konservatorių tarybos posėdžio.


Šiandien, gegužės 20 dieną, Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus Taryba išrinko savo kandidatą siekti Seimo nario mandato naujai suformuotoje Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, kurioje daugumą sudaro Palangos rinkėjai. Juo tapo Gediminas Valinevičius.


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Šiandien, penktadienį, Lietuvos liberalų sąjūdžio kandidatė Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Jolita Vaickienė atidarė savo rinkimų štabą, kuris įsikūrė Vytauto gatvėje, priešais Darbo biržą. Stilingą kostiumėlį vilkinti politikė simbolinę juostelę perkirpo mūvėdama baltas pirštinaites. 


Lietuvos laisvės sąjunga, vadovaujama buvusio Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko, Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje kelia Janės Narvilienės, buvusios Seimo narės, kandidatūrą.


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


  Seimo rinkimai Pajūrio rinkimų apygardoje visus varžovus surikiavo kai kam galbūt į nelabai tikėtą rikiuotę: pirmasis – Seimo narys Pranas Žeimys (surinko 14,87 proc. balsų) , antra – „darbietė“ Genoveita Krasauskienė (14,60 proc.) , trečia – Liberalų Sąjūdžio atstovė Alina Velykienė (11,94 proc.), ketvirtas – socialdemokratas Danas Paluckas (10,87...


Vakar Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių (TS-LKD) demokratų kandidatas Pajūrio rinkimų apygardoje Pranas Žeimys partijos bendražygius, žiniasklaidą pakvietė į savo rinkimų štabo, įsikūrusio Vytauto g. 128a, atidarymą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius