Klausiame palangiškių: ką dažniausiai dovanojate savo vaikams švenčių proga?

***, 2020-01-06
Peržiūrėta
2314
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje švenčių ūžesys yra dvigubai intensyvesnis nei kituose šalies miestuose, kadangi nemaža dalis šalies gyventojų važiuoja iki pajūrio kurorto miestelių pasitikti švenčių, ypač – Naujųjų metų. Įdomu, kaip švenčių laukia vietiniai ir ar jiems trukdo aktyviai gatvėmis vaikščiojantys ir parduotuvėse eiles ilginantys turistai?

Vis dažniau perka internetu
Kiekvienais metais pastebima, kad vis daugiau žmonių dovanas perka internetu. Jeigu ir Jus tai domina – ieškoti įvairiausių dovanų mamai, tėčiui, seneliams, draugams ir kolegoms galite čia - https://imuperku.lt/dovanu-idejos/dovanu-idejos-kaledoms/ Sutaupysite ne tik laiko, tačiau ir pinigų, kadangi paprasčiau pamatyti akcijas.
„Tingisi stovėti eilėse, juolab, mums reikia važiuoti iki Klaipėdos, kad rastumėme tam tikrus daiktus“, - pasakoja vietinė gyventoja. „Norisi ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir pinigų, galiausiai, dovanoti kokybiškus daiktus. Tam tikra prasme mes taip saugoma gamtą, kadangi geras daiktas tarnauja net kelerius metus“.
Išaugusiais pardavimais džiaugiasi ir elektroninių prekybos vietų savininkai, kurie tikina, kad žmonės perka vis atidžiau: „Kadangi galima prekes grąžinti – baimės pirkti nėra. O tuo pačiu – detaliai perskaitomos instrukcijos, sudėtis, prekės charakteristikos, tad žmogus tikras dėl to, kad pasirinko“,- kalba el. parduotuvės www.imuperku.lt direktorius.

Šventės – garsios ir spalvotos
Palangiškiai džiaugiasi, kad kiekvienais metais jų miestelį aplanko tiek daug svečių: „Gera, kai esi aktualus. Žmonės mums netrukdo. Priešingai, tai suteikia šventei daugiau teigiamų emocijų“.
Kadangi vėsiuoju metų laiku Palangoje gana niūru, lankytojų yra mažai, natūralu, kad kiekvienas atvykėlis vertinamas. Ne tik verslininkų, tačiau ir gyventoų, kurie dažnai vadinami vienais svetingiausių miestelėnų Lietuvoje. Kaip jau minėjome – aktyviausiai svečiai mieste lankosi per Naujuosius metus. Tuomet mušant dūžiams miesto gatvėse prisipildo žmonės, kurie dainuoja, gera šampaną ir skiedžia geras emocijas.

Miesto eglutė
Kaip ir kituose miestuose, taip ir Palangoje labiausiai akis traukia jauki miesto eglutė, kuri gražiausiai spindi vakare. Kviečiame užsukti pasigrožėti ir pajusti šventinę dvasią.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Valstybinė mokesčių inspekcija, siekdama ugdyti smulkiųjų verslininkų mokestinį sąmoningumą ir juos šviesti, kviečia susipažinti su reikalavimais prekybininkams, prekiaujantiems mugių, švenčių, renginių metu.


Šventojiškė Janina Stirblienė mini garbų 102-ąjį gimtadienį. Ta proga sukaktuvininkę pasveikino ir gėlių puokštę visų palangiškių vardu įteikė Palangos miesto meras.


Pasitikome vieną iš svarbiausių bei prasmingiausių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tebūna ji džiaugsminga ir šventiška, kiekvieną iš mūsų įkvepianti naujiems prasmingiems darbams.


Savaitgalį visi keliai ves į Palangą – po metų pertraukos sugrįžta viena laukiamiausių švenčių „Palangos stinta“. Vasario 11–13 dienomis kurorte bus galima ne tik pasimėgauti agurkais kvepiančiomis stintomis, bet ir dalyvauti gausybėje renginių.


Prezervatyvai – neabejotinai viena pačių populiariausių apsaugos nuo nepageidaujamo nėštumo ir LPL priemonė. Tačiau kad ir kaip dažnai jie naudojami, vis pasitaiko klaidų. Neretai viskas prasideda dar tik perkant šią apsaugos priemonę. Prezervatyvai internetu – tobulas pasirinkimas taupantiems laiką ir norintiems konfidencialumo. Visgi net ir čia nederamai paskubama....


Palangoje švenčių ūžesys yra dvigubai intensyvesnis nei kituose šalies miestuose, kadangi nemaža dalis šalies gyventojų važiuoja iki pajūrio kurorto miestelių pasitikti švenčių, ypač – Naujųjų metų. Įdomu, kaip švenčių laukia vietiniai ir ar jiems trukdo aktyviai gatvėmis vaikščiojantys ir parduotuvėse eiles ilginantys turistai?


Vasarą rankomis trina ne tik prekybininkai, bet ir dviračių nuomotojai. Anot jų, žmonės itin aktyviai leidžia laisvalaikį, negailėdami pinigų pramogoms bei pasivažinėjimams dviračiu ar velomobiliu. O dviračius dažniausiai nuomojasi užsieniečiai, ypač rusai.


Angelina Jolie rado dar vieną būdą būti žvaigžde – ši aktorė, „Oskaro“ laureatė ir Jungtinių Tautų (JT) ambasadorė pabėgėlių reikalams, dabar sulaukia pagarbos pareiškimų iš sveikatos apsaugos aktyvistų, gydytojų ir savo gerbėjų, kai atskleidė, jog ryžosi abiejų krūtų pašalinimo operacijai, kad sumažintų riziką susirgti vėžiu. 37 metų aktorei abi...


Artėjančių švenčių priešas – sniegas

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 05 | Rubrika: Miestas

Ateinantį ilgąjį savaitgalį Palanga įsisuks į švenčių maratoną. Šiemet taip sutapo, jog vyks tradicinė „Stintų švente“, bus minima įsimylėjėlių Šv. Valentino diena, Valstybės atkūrimo diena – Vasario 16-oji, Užgavėnės bei visuotinėmis maudynėmis jūroje „Palangos ruoniai – 2010“ savo judėjimo dvidešimtmetį paminės sveikuoliai. Kad planuojami renginiai įvyktų sklandžiai, pastarosiomis...


Talentingiems vaikams – palangiškių parama

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 20 | Rubrika: Kultūra

Ketvirtadienį muzikiniame klube „Vandenis“ rinkosi patys dosniausi Palangos žmonės, pasiruošę vardan talentingų vaikų „patuštinti“ savo pinigines. Surengto labdaros-aukciono vakaro metu parduoti visi meno kūriniai, kuriems kilnūs verslininkai negailėjo nei šimtų, nei tūkstančio litų. Iš viso surinkta 16 tūkst. 190 litų, kurie bus išdalinti ypatingu talentu pasižymintiems jauniesiems...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius