Kol vieni suko galvas prie egzamino, kiti liejo prakaitą

Palangos senosios gimnazijos inf, 2013-06-06
Peržiūrėta
1823
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kol vieni suko galvas prie egzamino, kiti liejo prakaitą

Pirmadienį visos Lietuvos ir Palangos senosios gimnazijos abiturientai laikė lietuvių kalbos egzaminą.
Tuo metu, jau dešimti metai, prie Naglio kalno sportiniam rytmečiui rinkosi visi, kas nelaikė egzaminų.
Gili rasa, vaiskus oras, vaikų šypsenos, mokytojų klegesys susimaišė į vieną bendrą, tiesiog olimpinę nuotaiką.
Susiskirstę mišriomis, pagal amžių ir lytį komandomis, pasivadinę pačiais neįtikėčiausiais pavadinimais, gimnazistai matavosi juosmens jėgą dinamometru, šoko į tolį – visa komanda bendram nuotoliui, metė sunkų kamuolį – taip pat bendram rezultatui. Daugiausiai iš vietos nušoko, net 9 metrus ir 35 centimetrus, dvi komandos. Kimštinį 3 kg kamuolį metė 36,74 metro, komanda, kurios narys Marius Negreckis įrankį numetė beveik pusę savo komandos rezultato.
Šauniai pasmūgiavę į vartus ir pavarinėję žolės riedulio kamuoliuką apie kliūtis, tradiciškai bėgome estafetę apie Naglio kalną.
Trasą įveikėme visi - ir „Gražuolės“, ir „Koks skirtumas“, ir „Stovim gražiai“, ir „Kas būsim“, ir „K-1“. Pastarieji ir tapo absoliutūs varžybų nugalėtojai.
Visi dalyviai apdovanoti skirtukais, kurių pagrindinis akcentas – Palangos senosios gimnazijos sportininkų šūkis „Sportas netrukdo mokslui – mokslas netrukdo sportui“.
Trijų vietų laimėtojai apdovanoti knygomis, asmeninėmis dovanėlėmis – suvenyrais ir rašikliais. Puikios nuotaikos, pozuodami bendrai nuotraukai, sėkmingai baigėme sportinius 2012-2103 mokslo metus. IKI SUSITIKIMO RUDENĮ.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

1988 metų lapkričio 18 dieną Aukščiausioji Taryba pripažino lietuvių kalbą valstybine – tuometė Konstitucija buvo papildyta straipsniu, įteisinančiu lietuvių kalbos vartojimą viešojo gyvenimo srityse.


Gera žinia Palangos senosios gimnazijos bendruomenei – bus rekonstruojamas Palangos senosios gimnazijos stadionas.


Tave labai vertinau dar būdama ketverių, kai paskui mamą sekiodavau, klausinėdama, kokia čia raidė, o kokia čia.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Palangos senosios gimnaziją baigė 94 abiturientai

"Palangos tilto" redakcija, 2020 08 28 | Rubrika: Miestas

Šių metų rugpjūčio 7 dieną brandos atestatai buvo įteikti 80 -ajai Palangos senosios gimnazijos abiturientų laidai. Gimnaziją baigė 94 abiturientai, kurie bendruomenės atmintyje išliks kaip itin kūrybiški, talentingi, įdomūs, draugiški ir nuoširdūs jauni žmonės. Gimnazijos auklėtiniai puikiai išlaikė valstybinius brandos egzaminus – iš...


Dėl koronaviruso pandemijos brandos egzaminų sesija šiemet Palangoje nusikėlė mėnesiu vėliau. Ji prasidės anglų kalbos kalbėjimo valstybiniu brandos egzaminu birželio 22 d. Pagrindinė brandos egzaminų sesija baigsis liepos 21 d. fizikos egzaminu.


Savaitgaly tiek Klaipėdoje vyko kvalifikacinis diržų laikymo egzaminas, kurio metu Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai kėlėsi kvalifikaciją ir žengė dar vieną žingsnį juodo diržo link. Į egzaminą susirinko shodaniečiai sportuojantys ne tik Palangoje, bet ir Klaipėdoje, Kretingoje, Plungėje ir Telšiuose, o įvertinti jų žinias atvyko kvalifuokota Lietuvos karatė...


Praėjusį penktadienį šalies gyventojai buvo pakviesti pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias – buvo rašomas jubiliejinis – dešimtasis – Nacionalinis diktantas. Kurorte jis buvo rašomas Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, bet kiti galėjo jį rašyti ir darbo vietoje ar namuose, klausant tiesioginės transliacijos per...


Kol vieni suko galvas prie egzamino, kiti liejo prakaitą

Palangos senosios gimnazijos inf, 2013 06 06 | Rubrika: Jūros vaikai

Pirmadienį visos Lietuvos ir Palangos senosios gimnazijos abiturientai laikė lietuvių kalbos egzaminą.


Pirmadienį abiturientai laikė lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą.  Tai – vienintelis privalomas egzaminas, jo metu reikėjo atlikti vieną užduotį – parašyti rašinį. Valstybinį brandos egzaminą šalyje laikė 23 465 kandidatai, mokyklinį egzaminą rinkosi 15 124 abiturientai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius