Komentatoriai nepliekė komunalininkų, šventojiškiai nesiskundė

Rasa Gedvilaitė, 2017-09-11
Peržiūrėta
471
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojiškiai pastebėjo, kad prastesni vasariški orai nesutrukdė poilsiautojams atvykti prie jūros būtent Šventojoje.
Šventojiškiai pastebėjo, kad prastesni vasariški orai nesutrukdė poilsiautojams atvykti prie jūros būtent Šventojoje.

„Palangos tiltas“ tęsia pasibaigusios vasaros apžvalgą. Pažvelgsime, kokia pasirodė vasara komunalininkams ir šventojiškiams. Šventoji, kaip paaiškėjo, poilsiautojų stygiaus labai nepajuto, kad ir kokie orai bebūtų vyravę, o komunalininkai džiaugėsi, jog šiemet, kaip niekada anksčiau, nesulaukė jokių piktų straipsnių populiariuose interneto portaluose.

Nesulaukta piktų komentarų
Ši vasara, kaip teigė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus, buvo išskirtinė tuo, jog komunalininkai nepapuolė į jokių piktų komentarų sūkurį.
„Tikriausiai pirmą kartą vasaros metu komunalininkai nebuvo „linksniuojami“, jog Palangoje netvarkinga, negražu, dar kas nors. Mes jau žinome, jeigu mūsų vardas nėra peikiamas viešai, įvairiuose populiariuose žiniasklaidos portaluose, mums tai kaip pagyrimas. Niekas neužkliuvo, kad, matai, prastai Palangoje tvarkomasi. Ir darbuotojams sakiau, niekas nepliekia, tai laikykimės, neprisidirbkime, kad nekristų komentatoriams kas į akis“, – šypsojosi K. Skierus.
Vasara taip ir praėjo be skandalų, komunalinio darbuotojams pavyko išpildyti visų lūkesčius – piktų komentarų nesulaukta.

Didžiausia bėda – J. Basanavičiaus gatvė
Didžiausias galvoskausmis komunalininkams, pasak jų vadovo, yra J. Basanavičiaus gatvė. „Niekur per vasarą nebuvo jokių įvykių išskyrus J. Basanavičiaus gatvę. Visose gatvėse buvo labai ramu, tačiau šioje aktyviausioje gatvėje visko dėjosi. Ten vyrauja visiškai kitokia kultūra. Visa Palanga gali stengtis, tačiau kai pamatai, kas dedasi šioje gatvėje, visos pastangos nueina niekais“, – nuogąstavo komunalininkų vadovas.
Baisiausias vaizdas, anot pašnekovo, atsiveria rytais, po audringų naktinių pasilinksminimų. „Kol šioje gatvėje veiks vadinamosios „girdyklos“, ūžaus jaunimas, tol mes Palangos lygio nepakelsime. Būtina spręsti šią problemą“, – įsitikinęs K. Skierus.
Komunalinio darbuotojai yra tie žmonės, kurie puikiai mato visokias Palangos puses, ne tik pačių rankomis išpuoselėtas. Taip ir su šia aktyviausia ir bene labiausiai lankoma J. Basanavičiaus gatve. Kai atvykę poilsiautojai regi linksmybes, čia jiems kyla ir puikūs prisiminimai iš praėjusių vasarų, komunalininkai šią gatvę įvardina nelaime. „Tikrai ši gatvė yra Palangos nelaimė. Atvykusiems ji yra džiaugsmas, tačiau vietiniams gyventojams kelia kitokias asociacijas. Reikia kažką su šia gatve daryti“, – reziumavo K. Skierus.

Žmonių buvo daug
Šventojoje vasara, panašu, pralėkė įprastu ritmu. Orai išties nedžiugino, tačiau žmonių čia buvo, teigė kalbinti šventojiškiai.
„Žmonių nesumažėjo šią vasarą, jų buvo kaip įprastai. Gal, tiesa, žmonės kiek trumpino savo viešnagę Šventojoje nei, pavyzdžiui, praėjusią vasarą, tačiau negalima sakyti, kad niekas neatvažiavo ar važiavo labai mažai“, – kalbėjo šventojiškis Ramutis Šeštokas.
Pašnekovas neneigė, jog išties „koją kišo“ prastas oras, tai skatino žmones keisti poilsiavimo įpročius, bet pastebėta, kad Šventojoje viešėjo ir daugiau užsienio turistų, ypač baltarusių, ukrainiečių.
„Juk Šventoji irgi tampa vis gražesnė, tikiu, kad laikui bėgant ji dar gražės. Tad žmonės mielai čia važiuoja ir leidžia savo atostogas. Žmonės, kurie iki šiol važiavo, tie ir važiuoja. Be jūros kai kurie savo poilsio neįsivaizduoja, tik jau kurioje vietoje ja mėgautis, renkasi. Šventoji žmonėms patinka“, – pastebėjimus išsakė R. Šeštokas.
Šventosios seniūnijos seniūno pavaduotojas, einantis ir seniūno pareigas Alvidas Bacius patikino, jog šiemet Šventojoje buvo dar daugiau žmonių nei Palangoje. „Anksčiau ėmė važiuoti, vėliau išvyko“, – konstatavo seniūnijos vadovas. Pašnekovas šias pareigas užima dar neseniai, tad sunku palyginti Šventosios vasarinį gyvenimą su praėjusia vasara, tačiau jis pastebėjo, kad žmonių buvo gausu, kuriems atostogauti nesukliudė nei prastas oras, nei kas kitas.
Pasiteiravus, kas, jo manymu, labiausiai skatina poilsiautojus rinktis Šventąją, A. Bacius atviravo, jog mažesnės kainos nei Palangoje. „Tai, kad Šventojoje viskas pigiau, svarbus rodiklis, renkantis kur atostogauti. Tuomet ir mažiau sau leidžiantys žmonės gali paatostogauti“, – sakė Šventosios laikinasis seniūnas.

Jūsų komentaras:

"Pavėsis" 2017-09-27 14:18 ([email protected] / IP: 86.100.102.178)
kada komunalininkai turės žaliųjų atliekų konteinerius?

Vanda 2017-09-14 16:04 (IP: 188.69.192.26)
Kada ponuli Skierau ,komunalininkai pradės plauti po vasaros savo žalius smirdančius konteinerius,jei netiki galima atitemti tamstai iki kabineto..

Alvydas 2017-09-13 21:34 (IP: 78.57.135.128)
Saunuoliai komunalininkai is tikruju. Rytais begioju, kertu ir Basanaviciaus gatve, tad matydavau, kaip darbininkai sveisdavo apvemtas, kruvinas plyteles, o ant suoliuku besiglamzantys jaunuoliai dar. kazka replikuodavo. Vis pagalvodavau, kur policija paryciais. Kas penkta, sesta ryto ten nebuna, neisivaizduoja kas darosi.

Taip pat skaitykite

Palangiškiai ir šventojiškiai išsirinko seniūnaičius

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 23 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį, spalio 21-ąją, Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė patvirtino savivaldybės seniūnaičių gyventojų susirinkimuose ir balsavimo raštu rezultatus. Būtingės seniūnaitijoje seniūnaičiu tapo Vytautas Kryževičius. Kunigiškėse seniūnaite bus Palmira Skirpstė, Monciškių seniūnaitijoje – Olga Dejienė, Nemirsetos –...


Užvakar susirinkę Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus nariai pagerbė gražiausiai tvarkomų sodybų bei teritorijų šeimininkus ir įteikė jiems padėkas bei lenteles, kurios nuo šiol žymės labiausiai puoselėjamas erdves. Palangos skyriaus pirmininkė Nijolė Steponavičiūtė džiaugėsi, jog prašymas pagerbti tokiu būdu tikrai daug darbo įdedančius palangiškius bei...


„Palangos tiltas“ tęsia pasibaigusios vasaros apžvalgą. Pažvelgsime, kokia pasirodė vasara komunalininkams ir šventojiškiams. Šventoji, kaip paaiškėjo, poilsiautojų stygiaus labai nepajuto, kad ir kokie orai bebūtų vyravę, o komunalininkai džiaugėsi, jog šiemet, kaip niekada anksčiau, nesulaukė jokių piktų straipsnių populiariuose interneto...


prieš keletą dienų visą Lietuvą apskriejo žinia – Palanga atidarė naują, modernią ir išskirtinę Koncertų salę. Šį įvykį galima drąsiai pavadinti kalėdine dovana ne tik palangiškiams, bet ir visos Lietuvos kultūros pasaulio atstovams bei kiekvienam, mėgstančiam turiningai leisti laisvalaikį, kadangi naujojoje salėje galės visus metus vykti labai įvairaus žanro...


Palangiškiai ir šventojiškiai išvijo žiemą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 19 | Rubrika: Miestas

„Žeima žeima, biek iš keima“, – antradienį, pleškant Morėms, skandavo prie jų susirinkę palangiškiai ir šventojiškiai. Ir išvijo: po žiemiška žvarba persmelkto Užgavėnių vakaro išaušo pavasario dvelksmu alsuojantis Pelenų dienos rytas.


Pasibaigusi vasara kartu nusinešė ir įtemptą bei darbų kupiną kurortinį sezoną. Prasidėjęs ruduo mus kviečia sulėtinti tempą, atsikvėpti nuo darbų, pasidžiaugti savo ir kaimynų pasiekimais bei visiems kartu – dar viena sėkminga bei svečių gausa džiuginusia vasara. Kartu tai ir tinkamiausias laikas padėkoti kiekvienam miesto gyventojui, savo nuoširdžiu darbu prisidėjusiam...


Šiais metais žiema prasidėjo taip, kaip numatyta kalendoriuose: gruodžio pirmąją iškrito pirmasis sniegas. Gatvių ir kiemų švara bei tvarka kurorte besirūpinančių UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojų jis neužklupo, kaip kituose miestuose, netikėtai, tačiau anksčiau nei pastaraisiais metais pradėję nuo sniego valyti bei barstyti gatves komunalininkai kiek...


Naktį iš penktadienio į šeštadienį mieste siautėjo chuliganai: Saulėtekio take, netoli „Iki“, buvo sudeginti trys atliekų rūšiavimo plastikiniai konteineriai, Bangų gatvėje, prie autobusų stotelės, anot komunalininkų, buvo susprogdinta metalinė šiukšliadėžė, o dviračių take į šiaurę nuo tilto buvo išvartyti ir eismo ženklai....


Praūžus didžiosioms metų šventėms it vištos ėmėme skaičiuoti kiaušinus: domėjomės viešbučių ir restoranų šventiniu repertuaru, laisvomis vietomis, o po švenčių bandėme skaičiuoti jų pelną. Šį kartą „Palangos tiltas“ klausė, ar atsirado norinčiųjų šventinėmis dienomis darbuotis restoranuose ir baruose bei už kokią sumą...


Jaunieji šventojiškiai eilėraščiais pagerbė jūrą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 22 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos Šventosios bendrojo lavinimo pagrindinės mokyklos bibliotekoje įvyko įspūdingas eilėraščių deklamavimo konkursas „Kalbuosi su tavimi, jūra“. Jame dalyvavo net dvi dešimtys knygai, literatūrinei kūrybai neabejingų šeštų-aštuntų klasių moksleivių. Beveik pusė poezijos gerbėjų – vaikinai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius