Kurhauze išlydėta talentinga Palangos sportininkų karta

Žygimantas MITKUS, 2015-06-08
Peržiūrėta
1542
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurhauze išlydėta talentinga Palangos sportininkų karta

Praėjusį penktadienį Palangos Kurhauze buvo apdovanoti geriausi Palangos sportininkai. Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai – aukštus sportinius rezultatus patvirtinantys protokolai – buvo įteikti 27 Palangos sporto centro auklėtiniams.
Šventę pradėjo ir visus susirinkusiuosius pasveikino Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių studijos „Vėtrungė“ šokėjos (vad. Birutė Gikarienė) ir S. Vainiūno meno mokyklos mokinys Nojus Baluškevičius (vad. Raimundas Žilius).
Sveikinimo kalbą tarė Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Iš jo rankų mero padėkas gavo Lietuvos jaunimo čempionatų nugalėtojai: lengvaatletis Karolis Ščiglo, boksininkas Karolis Barkauskas, 2013 m. Lietuvos MKL Jaunių čempionato nugalėtojų komandos kapitonas Gytis Šleinius. Aštuoniems absolventams įteiktos Palangos miesto Švietimo skyriaus padėkos.
Sportininkams geriausios kloties linkėjo ne tik vicemeras, bet ir treneriai Irena Švanienė ir Regimantas Juška. Mokiniai taip pat nepamiršo mokytojų. Krepšininkai, atsidėkodami Palangos sporto centrui už suteiktas puikias sąlygas sportuoti, prisiminimui įteikė didžiulę savo komandos nuotrauką.
„Tai buvo labai darbštūs, motyvuoti ir sėkmingi mokiniai, pasiekę aukštų sportinių laimėjimų, kurių dar ilgai gali tekti laukti“, – sveikindamas absolventus, kalbėjo Sporto centro direktorius Romaldas Kazlauskas. Direktorius linkėjo mokiniams tapti gerais žmonėmis ir nepamiršti Palangos. Renginį vedė Palangos sporto centro direktoriaus pavaduotoja Daiva Mažionienė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien „Muzikos vakaruose kurhauze“ pirmą kartą skambėjo Xylos Duo – lietuvių smuikininkės Ievos Pranskutės ir kroatų violončelininko Mislav Brajković dueto muzika.


Trečiadienį Palangos kurhauze skambėjo jau antrasis Palangos dienų 770 renginių trilogijos „Kultūros vėrinys Palangai“ koncertas „Jūros paliesti“.


Jau penktus metus iš eilės palangiškius ir miesto svečius istoriniame kurhauze džiugins originalios profesionalios muzikos programos – nuo solinių rečitalių iki koncertų visai šeimai. Palangos kultūros ir jaunimo centras sausio 28 d. 19 val. kviečia į pirmąjį šių metų ciklo „Muzikos vakarai kurhauze“ koncertą, kuriame skambės žymių Lietuvos muzikantų atliekami klasikos šedevrai.


Palangoje tęsiasi koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ ir lapkričio 27 d. laukia ypatingas koncertas. Pirmą kartą į kurhauzą koncertuoti atvyksta unikalus duetas – saksofonininkas Kęstutis Vaiginis ir suomių pianistas Joonas Haavisto. „Labai džiugu, kad užsimezga vis daugiau kūrybiškų partnerysčių su profesionaliais muzikantais ir tikimės, kad originalių koncertų sąrašas tik didės“ -...


Gegužės 26 dieną Plungėje vyko XI-asis jaunučių dziudo tarptautinis turnyras „Pavasaris 2018“, kuris buvo skirtas dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti. Varžybose dalyvavo virš 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos.


Kovo 10 dieną vyko atviras Klaipėdos miesto jaunučių čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Šiose varžybose dalyvavo 13 Palangos dziudo klubo ir Kretingos dziudo sporto klubo „Ardonas“ sportininkų,Iš 13 jaunųjų dziudo sportininkų pirmą kartą savo jėgas varžybose išbandė net 10 mūsų klubo sportininkų.


Praėjusį penktadienį Palangos Kurhauze buvo apdovanoti geriausi Palangos sportininkai. Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai – aukštus sportinius rezultatus patvirtinantys protokolai – buvo įteikti 27 Palangos sporto centro auklėtiniams.


Artėjant Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės dienai, ne vienam mūsų kyla klausimas: o kaip aš pats suvokiu šią datą, ką man reiškia valstybė, pilietiškumas, patriotiškumas? Suaugusieji tai supranta ir suvokia vienaip, o jų minčių atspindžius galime išvysti ir laikraščių puslapiuose, ir interneto portaluose. O kaip tai suvokia auganti karta?...


M – tai režisierius Juozas Miltinis. Jis yra pirmoji karta, antroji – jo buvusi mokinė, dabar Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokytoja Alma Pronckūnienė, o 3-ioji karta – tai jos dramos sambūrio auklėtiniai. „Tokį pavadinimą dar 1999 metais sukūrė mano pirmoji laida. Kai jau mano auklėtiniai turės savo būrelį, galės pavadinti ketvirtąja...


Niekada nepailstantis ir nuolat kūrybinių minčių kupinas dramos sambūris „M – 3-ioji karta“ nesiilsi net vasarą. Jo vadovė Alma Pronckūnienė įkvepia vaikus įvairiausiems vaidmenims ir pažadina viduje glūdinčius aktorius. Vasarą jie sukūrė du filmukus, kurie mažiesiems aktoriams paliko gilius įspūdžius, o šis jų sunkus triūsas pastebėtas ne tik Lietuvoje. Praėjusią vasarą jų sukurtas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius