Kurorte nuomos kainos – vilnietiškos

Palangos tiltas, 2017-09-11
Peržiūrėta
1450
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorte nuomos kainos – vilnietiškos

Į Roberto Dargio, vieno didžiausio šalies vystytojų pasvarstymus, kad Palangoje yra nekilnojamo turto (NT) rinkos „burbulo“, tai yra perkaitimo, ženklų, aktyviai reagavo Palangos NT brokeriai, ekspertai. „Palangos tiltui“ nekilnojamo turto bendrovės „Capital“ Palangos skyriaus vadovė Gintarė Meiluvienė sakė, kad ją nustebino tokios išvados, ypač dėl Šventosios.
„Capital“ Palanga pardavimai Šventojoje sudaro 35 procentus. Šventoji šiuo metu turi pasiūlyti gana kokybiškų ir už gerą kainą projektų, pavyzdžiui, „Elija“, „Apartamentai kopose“. Per tris vasaros mėnesius„Naujojoje Elijoje“ buvo parduoti 30 butų – tai itin geras rezultatas“, – sakė ji.
Taip pat Monciškės ir Kunigiškės, nekilnojamojo turto pardavimų prasme, konkuruoja su Palangos kainomis bei sudaro „Capital“ Palanga nemažą pardavimo skaičių“, – sakė G. Meiluvienė.
Anot jos, kalbant apie NT „burbulą“, Palangoje ir jos apylinkėse žmonės, kurie turėjo butus ir pajuto padidėjusi perkamumą, užsinorėjo parduoti butus ir iš to užsidirbti.
„Atsirado dvi parduodamų butųrinkos: pirma – už padidintą kainą („Gal atsiras pirkėjas?“), antra – tie, kurie už realią rinkos kainą nori parduoti greitai NT, dažniausiai tai yra vystytojai. Mano manymu, „burbulo“ nėra, o pasiūla yra itin didelė ir gal iškraipyta“, – sakė NT ekspertė.
Pasak jos, realios butų kainos Palangoje arti jūros yra iki 65 tūkst. eurų, tiek yra ir Šventojoje, Monciškėse ir Kunigiškėse.
„Palangos centras per pastaruosius metus itin išgražėjęs, esantis taip pat netoli jūros, parko ar kitų išskirtinių vietų – normalu, kad kainas kelia, tačiau čia pirkėjas gauna patogią, prestižinę vietą ir išskirtinę architektūrą, visapusišką komfortą“, – sakė ji.
Paklausta apie nuomą kurorte, ji sakė matanti didelę paklausą dėl ilgalaikės nuomos už „vilnietiškas“ kainas – 350/400 eurų į mėnesį.
„Sulaukiame daug tokių užklausimų, o pasiūlos nėra didelės. Trumpalaikė nuoma – sudėtingas darbas. Daug kas nusipirkę mano, kad tai gali būti tarsi hobis, bet tai yra daug reikalaujantis darbas, dėl to gal ir nusivylė. Turime daug klientų, kurie pirko butus ir dabar iš trumpalaikės nuomos užsidirba reikiamus pinigus, bet nemažai tam skiria laiko“, – sakė G. Meiluvienė.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Artėjant vasaros sezonui, kurortuose apgyvendintiems ukrainiečiams tenka ieškotis naujų būstų, o kai kurios savivaldybės ima riboti ukrainiečių apgyvendinimą dėl ugdymo įstaigų stygiaus. Ministerijų prašoma tam tinkamą jų valdomą turtą skirti karo pabėgėliams apgyvendinti.


Reikalaujant Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) ir Palangos miesto savivaldybei, Palangos teismo rūmai 2020 m. lapkričio 11 dienos sprendimu prieš terminą nutraukė Nacionalinės žemės tarnybos 2012 metų gegužės 29 dieną su UAB „Serenitė“ sudarytą 1,06 ha valstybinės žemės, esančios Šventojoje, nuomos sutartį, nes sklypas yra neprižiūrėtas, o sklype stovi...


Palangos miesto Rinkliavų centras skelbia 1000 kv.m. (iš 5504,4 bendro ploto) automobilių stovėjimo aikštelės (unikalus Nr. 4400-1850-0915), esančios Taikos g. 2, Palangoje, viešą nuomos konkursą.


Į Roberto Dargio, vieno didžiausio šalies vystytojų pasvarstymus, kad Palangoje yra nekilnojamo turto (NT) rinkos „burbulo“, tai yra perkaitimo, ženklų, aktyviai reagavo Palangos NT brokeriai, ekspertai. „Palangos tiltui“ nekilnojamo turto bendrovės „Capital“ Palangos skyriaus vadovė Gintarė Meiluvienė sakė, kad ją nustebino tokios išvados...


Kasmet prasidėjus aktyviajam vasaros sezonui, o jis, panašu, prasidės jau netrukus, praūžus Joninėms, visi ima žvalgytis, kokios gi kainos šiemet Palangoje. Vėl visi imsis už galvų, sakydami, kad sunku ką ir įpirkti didžiausiame šalies kurorte ir geriau traukti į Turkiją, kur viskas pigiau, o gal verslininkai jau imasi protingesnės taktikos ir stengiasi išlaikyti...


„Pačios pigiausios braškės ir daržovės!“ – net nustėrau iš nuostabos išgirdusi tokius žodžius Palangos turguje. Juk maža paslaptis, kad Palangoje vasaros sezonu kainos gerokai didesnės nei kituose miestuose. Ne išimtis – ir turgus. Daugelis poilsiautojų turbūt pastebėjo, kad kainos čia prilygsta prekybos centrams, o ne vienas tikras...


Besitęsiant Palangos kempingo Nemirsetoje koncesininko parinkimo procedūroms, Savivaldybės taryba apsisprendė skelbti viešą trumpalaikės kempingo nuomos konkursą. Taip siekiama, kad kurorto poilsiautojai jau šią vasarą galėtų ilsėtis moderniame ir europinius standartus atitinkančiame kempinge.


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, patikrinusi, iš kokių lėšų viena sutuoktinių pora įsigijo per milijono vertės namą Palangos centre, nustatė, kad sutuoktiniai nedeklaravo daugiau nei 160 tūkst. eurų (apie 0,6 mln. litų) pajamų, gautų iš dviračių nuomos. Tokiu būdu galimai siekta išvengti mokesčių, tarp jų ir pridėtinės vertės mokesčio (toliau...


Palangoje gali būti keblu išsinuomoti viešbutį ar nors kambarėlį pas močiutę vasarą, tačiau ne sezono metu, kai viskas apmiršta, siekis išnuomoti ištuštėjusį butą dažną palangiškį varo į neviltį – pasiūla nuomotis butą yra didelė, o paklausos tam beveik nėra. Kaip palangiškiai verčiasi per galvą ieškodami nuomininkų, kuriuos žiemą galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų? Ar atsiranda...


Šiemet vilniškių bendrovei „Pinus proprius“, buvusio baseino „Jūratė“ vietoje statančiai sveikatingumo kompleksą, valdžia sumažino valstybinės žemės nuomos mokestį. Įmonei, nuomojančiai daugiau nei 1 hektarą valstybinės žemės, esančios paminklosauginėje teritorijoje, už 2009 metus apskaičiuota mokesčio suma siekė per 249 tūkst. litų. Miesto Tarybos sprendimu patvirtinta 77 proc. mokėtinos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas