Kurorto gyventoja to dar nebuvo mačiusi: toje pat vietoje stovi trys skirtingi kelio ženklai

Palangos tiltas, 2021-09-14
Peržiūrėta
1940
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje esanti Bangų g. stebina ne vieną pėsčiąjį ar dviratininką. lrytas.lt skaitytojos nuotr.
Palangoje esanti Bangų g. stebina ne vieną pėsčiąjį ar dviratininką. lrytas.lt skaitytojos nuotr.

Palangoje esanti Bangų g. stebina ne vieną pėsčiąjį ar dviratininką – čia stovi net trys skirtingi ženklai, žymintys pėsčiųjų ir dviračių eismą. 

 Klara naujienų portalui lrytas.lt pasakojo, kad Bangų gatvėje, prie Klaipėdos plento, dviračių kelio ženklinimas skiriasi nuo pastatyto ženklo. Pagal pastatytą kelio ženklą pėstieji turėtų eiti dešine puse – raudonomis plytelėmis.

„Negi buvo sunku nusipirkti vienodus ženklus? Kuriuo ženklu man pasikliauti? Iš kurios gatvės pusės pradedu eiti, pagal tą ženklą ir vadovaujuosi? Aš įpratusi eiti baltomis plytelėmis, o ne raudonomis. Daugelis žmonių, manau, taip pat. Šią savaitę kelis kartus įsukau į Bangų g., bet niekada nepakėliau akių į ženklus. Visi žmonės važiuodavo dviračiais raudonu taku, o aš ir kiti pėstieji ėjo baltomis plytelėmis“, – aiškino Klara. 

Pasak pašnekovės, vieną vakarą vyresnio amžiaus moteris važiavo dviračiu baltomis plytelėmis, todėl ji turėjo pasitraukti iš kelio: „Nesupratau, kodėl turiu trauktis, jei čia yra mano takas? Ji drąsiai važiavo nesidairydama, lyg kelias priklausytų jai. Susinervinau, jei tvarkos nežinai, tai geriau ir dviračiu nevažinėti“. Kitą dieną Palangos gyventoja nusprendė pasivaikščioti ta pačia gatve dar kartą. Ji, pamačiusi kelio ženklą, apstulbo – piešinys ant dviračių tako skiriasi nuo kelio ženklo. 

Pasirodo, moteris, važiuojanti dviračiu, buvo teisi. Skaitytoja mini, kad šioje vietoje situacija nėra pati blogiausia, nes paėjus toliau stovi dar kitoks kelio ženklas – viršuje nupiešti pėstieji, o apačioje – dviratis. „Šis ženklas reiškia, kad jau galima pasiskirstyti kelią kaip tik norisi? O štai Bangų g. pabaigoje, ties Medvalakio g., ženklas ir vėl kitoks. Pagal jį, raudonas takas priklauso dviračiams, o baltas pėstiesiems – taip, kaip ir turėtų būti. Kaip man dabar eiti ar važiuoti dviračiu? Kuriuo ženklu pasikliauti? Palanga tokia graži, taip gražiai tvarkosi, bet šios gatvės ženklus pamiršo. Neklaidinkit žmonių...“ – atsiduso Klara. 

 Palangos miesto pareigūnai teigė, kad jie kontroliuoja, jog kelio ženklų reikalavimų būtų laikomasi, o kur ir kokius ženklus statyti, sprendžia atsakingi savivaldybių specialistai. Pasak Palangos miesto pareigūnų, Bangų g. atkarpoje, kurioje stovi klaidinti galintys pėsčiųjų ir dviračių eismą reguliuojantys kelio ženklai, eismas nėra intensyvus. Duomenų, apie čia įvykusius pėsčiųjų ir dviračių susidūrimus, kurorto pareigūnai neturi.

lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienį dviračių take Palanga–Karklė susidūrė 5 dviratininkai.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atliko analizę viešojo maitinimo sektoriuje.


Palangoje prieglobstį ir saugumą pagaliau radusi ukrainietė Alina į Palangą atvyko iš karo nuniokoto Palangos miesto-partnerio Bučos. Jo kelionės nebuvo lengva.


Vairavimo mokyklos „Kretingos rida“ mokytojas Romanas Vizgaudas didžiausiu nesusipratimu vadina prieš kelerius metus įrengtą ženklą Žemaitės alėjoje, ties susikirtimu su Rožyno gatve. Tokio ženklo, jo teigimu, Kelių eismo taisyklėse išvis nėra. Kretingos mieste, kaip pastebėjo akylūs vairuotojai, įrengta kelio ženklų, kurie neatitinka realios eismo situacijos, o vieno jų išvis net nėra Kelių...


Palangoje esanti Bangų g. stebina ne vieną pėsčiąjį ar dviratininką – čia stovi net trys skirtingi ženklai, žymintys pėsčiųjų ir dviračių eismą. 


Prasidėjo kelio Klaipėda- Palanga remontas  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 28 | Rubrika: Miestas

Jau prasidėjo kelio Klaipėda- Palanga remonto darbai. Juos baigti ketinama kitų metų pavasarį.


Palangiškiai ir kurorto svečiai Baltijos kelio 30-metį nuotaikingo minėjo, rugpjūčio 23 d. už rankų susikibdami pajūryje. Gyvoji grandinė nusidriekė ant jūros tilto, Šventojoje – prie skulptūros „Žvejo dukros“.  


Nuvilnijo per Lietuvą ir Palangą Baltijos kelio 25-mečio minėjimo renginiai, vyresniesiems atgaivindami dylančią atmintį, o jaunajai kartai padovanodami nemokamą istorijos pamoką. Tada, prieš 25 metus, 1989-ųjų rugpjūčio 23-iąją, Estija, Latvija bei Lietuva susijungė „gyvąja grandine“ – Baltijos keliu. Matyt, neatsiras lietuvių, kurie suabejotų šio įvykio...


Taigi Lietuva toje karuselėje

www.ve.lt, 2011 08 29 | Rubrika: Nuomonės

Viskas - lyg iš tos pačios operos. Apie atrakcionų karuselę Palangoje Lietuvoje dabar žino daugelis. Net jei jos savom akimis nematė. Nes toji karuselė, kurioje kelioms dešimtims minučių aukštyn galva pakibo būrys vaikų, parodo, ko verta šioje šalyje sukurta valdymo sistema.


Gyvuliška jėga išvertė penkis kelio ženklus

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 06 13 | Rubrika: Kriminalai

Ankstyvą penktadienio rytą palangiškiai nustėro pamatę vandališko elgesio padarinius. Ramioje miesto dalyje ant žemės sugulė net penki kelio ženklai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius