Kviečia kartu paminėti Pasaulinę sveikatingumo dieną

Palangos tiltas, 2016-06-09
Peržiūrėta
2141
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kviečia kartu paminėti Pasaulinę sveikatingumo dieną

Viešbučiai „Vanagupė“ ir „Gradiali“ Palangoje birželio 11 dieną organizuoja Pasaulinę sveikatingumo dieną. Šia proga palangiškius ir miesto svečius kviečia pasirūpinti savo sveikata ir išbandyti daug treniruočių, pasisemti naudingų žinių.
„Visi mes norime būti sveiki, puikiai atrodyti, turėti geras gyvenimo sąlygas. Gerai gyventi – praktiškai viso pasaulio žmonių bendra svajonė. Taigi, kodėl mums nepaskyrus vienos dienos šiai bendrai visų svajonei?“ – kreipiasi į visą pasaulį prieš ketverius metus Pasaulinės sveikatingumo dienos idėją paskleidusi Belgin Aksoy.
Pasaulinė sveikatingumo diena – tai nekomercinė diena, socialinis projektas, sukurtas savanorių ir skirtas propaguoti sveiką gyvenseną. Pagrindinis šios dienos tikslas – padėti suprasti gyvenimo vertybes. „Net jei tai tik viena diena metuose, kuri privers mus sustoti ir susimąstyti, atsikratyti streso, blogų įpročių ir tuo pačiu rasti vidinę ramybę“, – tikina Pasaulinės sveikatingumo dienos įkūrėja.
Pasaulinė sveikatingumo diena, kuri apjungia kartu fizinius pratimus, sveiką mitybą ir dvasinę gerovę, yra socialinis judėjimas, kuris skleidžia sveikos gyvensenos idėją visame pasaulyje. Ją skleisti labai padeda prisijungę verslininkai, organizuodami įvairius nemokamus renginius.
Palangoje šiemet prie šio sumanymo prisidėjo viešbučiai „Vanagupė“ ir „Gradiali“, įsikūrę Vanagupės gatvėje.
Viena diena gali pakeisti visą Jūsų gyvenimą“ – tokiu šūkiu vadovaudamasi kviečia viešbučio „Vanagupė“ komanda į šeštadienį vyksiančius renginius. 10 val. vyks rytinė mankšta – funkcinė vandens treniruotė (trenerė Ieva Tamašauskienė), 11 val. – sveikuoliškų kokteilių degustacija, 12 val. – funkcinė treniruotė (trenerė Aušra Venckienė), 13 val. bus pristatomas filmas apie požiūrį į sveiką gyvenseną „Atrandant Gastoną“, 15 val. bus kalbama apie gamtoje atrandamų žolelių naudą. Be dėmesio neliks ir mažieji, su jais užsiiminės pedagogė Gražina Lauruševičienė, skatindama ne tik smagiai, bet ir naudingai leisti laiką. Renginiai nemokami, bet būtina išankstinė registracija.
Viešbutyje „Gradiali“ nuo 9 iki 10 val. visus pageidaujantieji bus kviečiami į rytinę mankštą, po jos aktyvieji bus įtraukti į charakteringojo Zumbos šokio šėliones su trenere Julija Art Melani. 11 val. ir 14 val. vyks pažintiniai seminarai apie meditaciją, kvėpavimą, kitas dvasines praktikas (mokytoja Asta Kaziukevičienė), 12 val. – praktinis masažo mokymas „Drugelio prisilietimas“ (specialistė Edita Butkevičienė). 15 val. bus pristatyta vandens terapija „Watsu“ (specialistė Audra Razmienė), 18 val. pakvies specialistės padiskutuoti apie terapinės klasės eterinius aliejus. Nuo ryto iki vakaro visi galės išbandyti savo paplūdimio tinklinio gebėjimus, o vakarop – nuo 20 val. – dalyvavusieji turės progą atsipalaiduoti klausydamiesi saksofonisto Giedriaus Stunžėno.

„Palangos tilto“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Laikraštis „Palangos tiltas“ šiandien, Vasario 16-ąją, neišėjo – kartu su jumis švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.


Jau tradiciškai Palangos neformaliojo ugdymo bendruomenė kviečia visus moksleivius kartu su tėveliais ir kitais šeimos nariais, taip pat – pedagogus prasidedančius mokslo metus paminėti dalyvaujant piknike, kuriame netrūks įvairios veiklos.


Gegužės 27 d. sanatorijoje „Gradiali“ (Vanagupės g. 15, Palanga) Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia tėvus kartu su vaikučiais (4-10 metų) dalyvauti mokymuose ir paskutinį gegužės šeštadienį praleisti prasmingai!


Balandžio 9 d., šeštadienį, Palanga kviečia į ypatingą renginį – Ukrainos ir Lietuvos draugystės dieną, skirtą paremti ir palaikyti Ukrainos karo pabėgėlius, apsistojusius kurorte.


Pirmadienį, lapkričio 22 d., buvo minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Ši diena  skirta prisiminti visus žuvusius keliuose ir pagerbti jų atminimą.


Antrąją Kalėdų dieną „Daddy Was A Milkman“ kviečia į Palangą


Palangiškiai bei šventojiškiai, o taip pat – ir kurorto svečiai savaitgalį kviečiami kartu su visa Lietuva minėti Laisvės gynėjų dieną. Renginiai kurorte vyks dvi dienas – sausio 12 d. ir 13 d.


Viešbučiai „Vanagupė“ ir „Gradiali“ Palangoje birželio 11 dieną organizuoja Pasaulinę sveikatingumo dieną. Šia proga palangiškius ir miesto svečius kviečia pasirūpinti savo sveikata ir išbandyti daug treniruočių, pasisemti naudingų žinių.


Praėjusį šeštadienį apsilankiusieji tradicinėje aštuntojoje Birutės parko dienoje buvo dosniai apdovanoti tiek gamtos, atsiuntusios Palangon įstabiai gražią dieną, tiek šventės organizatorių, surengusių įdomius, turiningus bei žaismingus improvizuotus susitikimus su dešimčia iškilių kūrėjų, mėgusių lankytis Palangoje, ir įkvėptų kurti būtent mūsų...


Norintieji turiningai ir prasmingai praleisti pirmąjį balandžio šeštadienį, balandžio 6 d. kviečiami dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Gintaro kelias Palanga – Šventoji 2013“. Šis renginys skirtas paminėti istorinį įvykį – 1921 m. kovo 30 d. įvykusį Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos. Šį pėsčiųjų žygį jau antrus metus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius