Kviečia kartu paminėti Pasaulinę sveikatingumo dieną

Palangos tiltas, 2016-06-09
Peržiūrėta
559
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kviečia kartu paminėti Pasaulinę sveikatingumo dieną

Viešbučiai „Vanagupė“ ir „Gradiali“ Palangoje birželio 11 dieną organizuoja Pasaulinę sveikatingumo dieną. Šia proga palangiškius ir miesto svečius kviečia pasirūpinti savo sveikata ir išbandyti daug treniruočių, pasisemti naudingų žinių.
„Visi mes norime būti sveiki, puikiai atrodyti, turėti geras gyvenimo sąlygas. Gerai gyventi – praktiškai viso pasaulio žmonių bendra svajonė. Taigi, kodėl mums nepaskyrus vienos dienos šiai bendrai visų svajonei?“ – kreipiasi į visą pasaulį prieš ketverius metus Pasaulinės sveikatingumo dienos idėją paskleidusi Belgin Aksoy.
Pasaulinė sveikatingumo diena – tai nekomercinė diena, socialinis projektas, sukurtas savanorių ir skirtas propaguoti sveiką gyvenseną. Pagrindinis šios dienos tikslas – padėti suprasti gyvenimo vertybes. „Net jei tai tik viena diena metuose, kuri privers mus sustoti ir susimąstyti, atsikratyti streso, blogų įpročių ir tuo pačiu rasti vidinę ramybę“, – tikina Pasaulinės sveikatingumo dienos įkūrėja.
Pasaulinė sveikatingumo diena, kuri apjungia kartu fizinius pratimus, sveiką mitybą ir dvasinę gerovę, yra socialinis judėjimas, kuris skleidžia sveikos gyvensenos idėją visame pasaulyje. Ją skleisti labai padeda prisijungę verslininkai, organizuodami įvairius nemokamus renginius.
Palangoje šiemet prie šio sumanymo prisidėjo viešbučiai „Vanagupė“ ir „Gradiali“, įsikūrę Vanagupės gatvėje.
Viena diena gali pakeisti visą Jūsų gyvenimą“ – tokiu šūkiu vadovaudamasi kviečia viešbučio „Vanagupė“ komanda į šeštadienį vyksiančius renginius. 10 val. vyks rytinė mankšta – funkcinė vandens treniruotė (trenerė Ieva Tamašauskienė), 11 val. – sveikuoliškų kokteilių degustacija, 12 val. – funkcinė treniruotė (trenerė Aušra Venckienė), 13 val. bus pristatomas filmas apie požiūrį į sveiką gyvenseną „Atrandant Gastoną“, 15 val. bus kalbama apie gamtoje atrandamų žolelių naudą. Be dėmesio neliks ir mažieji, su jais užsiiminės pedagogė Gražina Lauruševičienė, skatindama ne tik smagiai, bet ir naudingai leisti laiką. Renginiai nemokami, bet būtina išankstinė registracija.
Viešbutyje „Gradiali“ nuo 9 iki 10 val. visus pageidaujantieji bus kviečiami į rytinę mankštą, po jos aktyvieji bus įtraukti į charakteringojo Zumbos šokio šėliones su trenere Julija Art Melani. 11 val. ir 14 val. vyks pažintiniai seminarai apie meditaciją, kvėpavimą, kitas dvasines praktikas (mokytoja Asta Kaziukevičienė), 12 val. – praktinis masažo mokymas „Drugelio prisilietimas“ (specialistė Edita Butkevičienė). 15 val. bus pristatyta vandens terapija „Watsu“ (specialistė Audra Razmienė), 18 val. pakvies specialistės padiskutuoti apie terapinės klasės eterinius aliejus. Nuo ryto iki vakaro visi galės išbandyti savo paplūdimio tinklinio gebėjimus, o vakarop – nuo 20 val. – dalyvavusieji turės progą atsipalaiduoti klausydamiesi saksofonisto Giedriaus Stunžėno.

„Palangos tilto“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antrąją Kalėdų dieną „Daddy Was A Milkman“ kviečia į Palangą


Lietuvos Respublikos Seimas 2019 metus paskelbė Lietuvos Tarybos Pirmininko, Lietuvos Valstybės Prezidento Antano Smetonos metais. Pritardami šiai iniciatyvai, Kurorto muziejus ir Palangos meno mokykla suvienijo jėgas ir parengė bei įgyvendino edukacinį projektą „Prezidentas Antanas Smetona ir Palanga“.


Palangos turizmo informacijos centras kviečia naudingai ir įdomiai praleisti Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga rugsėjo 27-28 dienomis kurorte vyks nemažai renginių, ir visi jie - nemokami.    


Rytoj, šeštadienį, kvieste kviečia Šventoji – miestelyje bus minima Jūros diena. O po savaitės visi, mėgstantys liaudišką muziką ir šokį, laukiami Palangoje – čia šurmuliuos tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely“.


Palangiškiai bei šventojiškiai, o taip pat – ir kurorto svečiai savaitgalį kviečiami kartu su visa Lietuva minėti Laisvės gynėjų dieną. Renginiai kurorte vyks dvi dienas – sausio 12 d. ir 13 d.


Viešbučiai „Vanagupė“ ir „Gradiali“ Palangoje birželio 11 dieną organizuoja Pasaulinę sveikatingumo dieną. Šia proga palangiškius ir miesto svečius kviečia pasirūpinti savo sveikata ir išbandyti daug treniruočių, pasisemti naudingų žinių.


Žiemos atsikratanti Palanga kviečia kartu švęsti šv. Velykas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2015 04 02 | Rubrika: Miestas

Palangoje jau tapo tradicija, kad pirmieji rengtis artėjančioms šv. Velykoms kviečiami aktyviausi ir nekantriausi kurorto gyventojai – vaikai. Tad kasmet, artėjant šiai pavasario šventei, Birutės parke įsikūrusiame Sodininko namelyje duris atveria Velykų Bobutės trobelė, kur visi besidomintieji gali pasigėrėti šventinėmis puokštėmis, pasimokyti...


Praėjusį šeštadienį apsilankiusieji tradicinėje aštuntojoje Birutės parko dienoje buvo dosniai apdovanoti tiek gamtos, atsiuntusios Palangon įstabiai gražią dieną, tiek šventės organizatorių, surengusių įdomius, turiningus bei žaismingus improvizuotus susitikimus su dešimčia iškilių kūrėjų, mėgusių lankytis Palangoje, ir įkvėptų kurti būtent mūsų...


Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su VšĮ „Valstybės institucijų kalbų centru“ šių metų rugsėjo 26 d., minėdami Europos Komisijos 2001 m. paskelbtą Europos kalbų dieną, pirmą kartą kviečia vaikus ir jaunuolius dalyvauti šiai dienai paminėti skirtame piešinių konkurse. Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungai šis konkursas taps puikia...


Norintieji turiningai ir prasmingai praleisti pirmąjį balandžio šeštadienį, balandžio 6 d. kviečiami dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Gintaro kelias Palanga – Šventoji 2013“. Šis renginys skirtas paminėti istorinį įvykį – 1921 m. kovo 30 d. įvykusį Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos. Šį pėsčiųjų žygį jau antrus metus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius