Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų

"Palangos tilto" informacija, 2019-02-26
Peržiūrėta
2093
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.

Jūsų komentaras:

Kuop 2019-03-02 11:31 (IP: 86.100.158.73)
Valdantiesiams, t.y. konservams ir zaliesiams istatymai negalioja, agitacija vyksta sestadieni pilnais tempais.

Pries autokratus 2019-03-02 09:51 (IP: 80.114.36.40)
Lietuvoje supratimas apie pilietine visuomene- tai lyg papuasu supratimas apie kavamale. Zodziu, jau tas faktas, kad Palangoje kaip ir Druskininkuose ar Rusijoje, ar Saudo Arabijoje yra valdoma desimtmeciais ir manoma, kad nera zmoniu, kurie galetu ta valdzia pakeisti- yra is esmes ydinga. Aisku, lyginti kai kuriu miestu Lietuvoje valdzia su tokiais autokratiniais rezimais nera visiskai korektiska, bet visgi tai duoda didesnio peno susimastyti, visgi kas yra gerai ar blogai tose savivaldybese. Cia nuomones gali issiskirti, bet visi atkreipkit demesi i tu savivaldybiu ziniasklaidos ir valdzios santyki- dazniausiai tai susije nematomais, o kartais ir matomais saitais dariniai, antra - personaliju vos ne "sudievinimas" (tipo jei ne Malinauskas ir ne Vaitkus, tai jau tiems miestams butu "sakutes"), trecia- apsistatymas grupe "savu" ( gimines, draugai, draugu draugai, partijos kolegos ir t.t.) - tai lyg pontonas , kuris leidzia tiems "dievukams" islikti vandens pavirsiuje, nes jiems naudinga ginti savo virsuneles, juk jie galimai penimi nuo to pacio stalo, penkta- ir pastebekit toki idomu triuka, kad jei tik kazkas gero tose savivaldybese nutinka- ant pjedestalo lipa Vaitkai ir panasus, kai tik kazkas blogo- jie saukia, kad nieko nezino, kad cia ne jie ir is viso, kad tai piktos opozicijos nesvarus triukai. !! Zodziu, kol rinkimai neprasides musu smegenyse, tol turesim ka turim!

romas 2019-03-01 20:16 (IP: 78.58.124.86)
siulau palangiškiams einant balsuoti gerai pamąstyti už ką balsuoti. Nejaugi nenorite, kad Palanga būtų panaši į Druskininkus ar bent į Birštoną.Niekaip negalite nugalėti savo godumo.Pinigai pinigai pinigai vien pinigai valdo jus...........

rinkimai ant nosies, 2019-02-28 14:38 (IP: 86.100.63.99)
o balsuoti tai nėra už ką...

Gidas 2019-02-27 14:30 (IP: 188.69.193.110)
Isejo atostogu, kad galetu uzpakalius rinkejams laizyti ir ekskursijas po baseina pravedineti.

Taip pat skaitykite

Kovo 8-ąją Savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Rimantas Mikalkėnas sveikino moteris.


Penktadienį, lapkričio 10 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo penktajame Regionų forume Prezidentūroje. 


15min.lt paskelbus Palangos mero interviu „Palangos meras: apie iščiustytą kurortą, konservatorių perspektyvas ir Ingridos Šimonytės „vidinį pasaulį“, meras Šarūnas Vaitkus pakvietė visus jį perskaityti ir nepagailėjo pagyrų jį parengusiai žurnalistei. „Konkretūs labai konkrečios žurnalistės klausimai – apie Palangą, regioną, Vyriausybę ir... platesnius vandenis," – sako jis savo įraše Facebook.


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma dalyvavo priėmime Prezidentūroje. (NUOTRAUKOS)


Paaiškėjo mėnesį trukusių geriausio Lietuvos mero rinkimų, kuriuose buvo galima įvertinti, kuris iš keliasdešimties merų per besibaigiančią kadenciją labiausiai patenkino rinkėjų lūkesčius, rezultatai. Jau tradicija tapusi Alfa.lt iniciatyva atskleidė, jog būtent Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, portalo skaitytojų nuomone, turi pelnyti metų mero vardą. 


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


„Taip atrodytų naujoji būsimų savivaldybių valdžia, jei tokią įstatymo pataisą  palaimintų Seimas,“ – savo Facebook paskyroje įrašą antradienį, vasario 22 d., paliko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius