Milė ir Pūkis „Palangos tilto“ fotografijų konkurso „Mano augintinis – mano šeimos narys“ nugalėtojai

Palangos tiltas, 2016-05-09
Peržiūrėta
1274
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Milė ir Pūkis „Palangos tilto“ fotografijų konkurso „Mano augintinis – mano šeimos narys“ nugalėtojai

Beveik tris mėnesius vykusį „Palangos tilto“ fotografijų konkursą „Mano augintinis – mano šeimos narys“, mielieji laikraščio skaitytojai, skelbiame baigtu. Konkursui buvo pateiktos 12 šunų nuotraukų ir 8 kačių bei katinų nuotraukos. Deja, nors konkursas buvo skelbiamas ne tik miaukiantiems ir viauksiantiems augintiniams, čiulbančių, zujančių, ropojančių, šliaužiančių ar puškuojančių kandidatų nuotraukų konkursui nebuvo pateikta. Ar palangiškiai neturi namuose žiurkėnų, vorų, šeškų?

Dėl nugalėtojų buvo vienbalsiai sutarta
Nė kiek neabejodami, kad kiekvienam savininkui jo augintinis yra gražiausias, mieliausias ir brangiausias, vis tik turime priminti mūsų konkurso sąlygas – rengėme augintinių fotokonkursą, vadinasi, vertinant pateiktas fotografijas, konkurso komisija vertino ne tiek jūsų katinėlio ar šuniuko gudrumą, kilmingumą, kailio žvilgesį ar žaismingumą, bet labiau fotografinius dalykus: nuotraukos meniškumą, jūsų augintinio fotogeniškumą ir aplinką, kurioje jūsų augintinis buvo fotografuojamas.
Vertinimo žiuri vieningai sutiko dėl geriausių fotografijų šunų ir kačių kategorijoje: šuniuką Pūkį skelbiame nugalėtoju šunų kategorijoje, o katytę Milę – nugalėtoja kačių kategorijoje.
Komisija nusprendė kitų vietų dėl konkursantų panašumo neskirstyti, tad finišo tiesiojoje nugalėjo katiniškas murkimas ir šuniškas lojalumas.
Pūkio šeimininką Ugnių su Pūkiu ir Milės šeimininkę Laimą Beniušienę su Mile kviečiame atvykti į redakciją atsiimti konkurso nugalėtojams skirtų prizų.
Visus kitus konkurso dalyvius ir jų šeimininkus sveikina ne tik „Palangos tilto“ redakcija, bet ir gamta, pažėrusi vasariškos šilumos ir išviliojusi į gamtą ir augintinius, ir jų šeimininkus.
Dar kartą primename konkurso „Mano augintinis – mano šeimos narys“ nugalėtojų „čempioniškas“ istorijas.

Šuniukas Pūkis – krepšininkas ir vegetaras
Anot šeimininko Ugniaus, šuniukas Pūkis – pamestinukas, priklydęs prieš porą metų, todėl ir tikslus amžius nežinomas.
„Veislė – mini auksaspalvis retriveris. Čia mes taip juokaujame, bet atsiranda ir tokių, kurie patiki, kad tokia veislė yra. Labai mėgsta žaisti su kamuoliukais, gaudo atšokusius kaip tikras krepšininkas. Ėda kaip vegetaras – vaisius, daržoves ir uogas, obuolius ir slyvas, dar ir užkasa „atsargai“, agurkus pats skina lysvėj. Skaniai triauškina morkas, o bananas – būtinas vakarienės patiekalas. Pūkis – mielas šeimos narys, mylimas ir lepinamas, džiuginantis, liūdinantis, juokinantis ir kitaip įvairinantis gyvenimą. Pūkis su mumis dalyvavo iškilmingame pobūvyje restorane Vilniuje. Esam buvę kartu ir alaus bare Kaune“, – pasakojo Ugnius.

Milė mėgsta fotografuotis ir nebijo fotoaparato blyksčių
Milė Beniušių šeimoje atsirado labai netikėtai.
„Ją vaikai rado po melioracijos griovio tiltu. Ankstyvą pavasarį, sušalusi, sulysusi maža katytė sekė paskui vaikus. Geraširdė ponia Gražina rodė telefone nuotraukas ir ieškojo kas priglaustų pamestinukę. Išvydusi mažulę iškarto nusprendžiau – ji bus mūsų“, – prisiminė palangiškė Laima Beniušienė.
Anot jos, po metų Milė užaugo pasakiško meilumo, tapo įstabaus grožio katė karalienė.
„Ji kas dieną nori, kad nepaprastai švelnų kailiuką glostytų tos pačios vienintelės šeimininkų rankos. Milė mėgsta fotografuotis ir visai nebijo fotoaparato blyksčių. Veterinarijos gydytojas mano, kad katytė yra Amerikos trumpaplaukė, bet mums ji tiesiog Milė“, – pasakojo L. Beniušienė.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės II aukšto fojė ketvirtadienį atidaryta palangiškių ir šventojiškių darbų paroda „Palanga – mano miestas“. Tai – tradicinis renginių ciklo „Palangos dienos“ renginys, bendrai veiklai suburiantis ne profesionalius menininkus, o kūrybinių gabumų turinčius paprastus kurorto gyventojus.


 Trečiadienį, rugsėjo 29 d., 14 val. Savivaldybės pastate, antrojo aukšto fojė bus atidaryta palangiškių kūrybos darbų paroda „Palanga – mano miestas“, skirta Palangos grąžinimo Lietuvai 100-mečiui.


Balandžio 23 dieną vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapas. Pirmąjį (miesto) etapą laimėjusi Palangos senosios gimnazijos komanda „Antanas ir Co“ (IIIC klasė, mokytoja Ilona Pociuvienė) ir regioninėse varžybose pelnė I vietą. Antrasis etapas vyko nuotoliniu būdu „Teams“ platformoje. Dalyviai gavo praktinę užduotį (dėžę – dėlionę), kurią...


Praėjusią savaitę, trečiadienį, Bronius Vaitkus, jauniausias miesto Savivaldybės Tarybos narys, kurorto mero Šarūno Vaitkaus brolis, sulaukė trisdešimtmečio, o su juo – ir krūvos dovanų, tačiau vyras jubiliejaus šventę planuoja po karantino. Jis atsakė į „Palangos tilto“ klausimus. 


Spalio 6 dieną Klaipėdos apskrities vyriausiame policijos komisariate vyko antrasis teisinių žinių konkurso ,,Temidė” etapas. Sėkmingai įveikę pirmąjį ,,Protų mūšį“, tolesniame konkurso etape Palangos senajai gimnazijai atstovavo IIIC klasės mokiniai Aistė Daugytė, Greta Valentinavičiūtė, Ovidijus Šeputis, Arijus Donskovas ir Danielius Sauseris.


Palangos„Baltijos“pagrindinėje mokykloje nuo sausio 23 d. iki vasario 6 d. vyko projektas „Lietuva ant mano delno“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Idėjos autoriusdirektoriaus pavaduotojas D.Navickas ir dailės mokytoja R.Ščerbakovienė pakvietė visus mokyklos bendruomenės narius ant specialiai paruoštų baltų drobių palikti savo delnų...


Atsikėliau anksčiau už mano ypatingą žmogų. Nusiprausiau ir nusprendžiau trumpam išeiti įkvėpti gryno oro. Praktiškai visos vietos, kuriose teko apsistoti, buvo be langų – kad gyventojai, o dabar ir šalies svečiai, galėtų pasislėpti nuo Afrikos karščio. Tokiose vietose naktį tvyro aklina tamsa, o laiko nuovoka tiesiog ištirpsta erdvėje. Tad ir oro man...


Beveik tris mėnesius vykusį „Palangos tilto“ fotografijų konkursą „Mano augintinis – mano šeimos narys“, mielieji laikraščio skaitytojai, skelbiame baigtu. Konkursui buvo pateiktos 12 šunų nuotraukų ir 8 kačių bei katinų nuotraukos. Deja, nors konkursas buvo skelbiamas ne tik miaukiantiems ir viauksiantiems augintiniams, čiulbančių, zujančių...


Abiturientė, Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtinė Giedrė Grigūnaitė aiškiai žino, ko gyvenime norėtų pasiekti, drąsiai renkasi labiau tarp vaikinų populiarias sritis, o sportinio meistriškumo ir ištvermės jai galėtų pavydėti ne vienas vaikinas: mergina dalyvauja karate kiokušin čempionatuose bei varžybose, kuriose sėkmingai skina...


Lietuvos dailės muziejaus direktorius, Palangos miesto Garbės pilietis Romualdas Budrys šiuo metu stiprina jėgas Palangos reabilitacinėje ligoninėje ir neslepia džiaugsmo dėl čia tvyrančios ramybės ir geros atmosferos. Patinka ligoninės aplinka „Kaip sakydavo mano tėtis, susinešiojo klumpės, reikia padkalėjo. Tai ir man atėjo laikas pasiremontuoti. Čia gera...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius