NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-11-17
Peržiūrėta
327
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prasidėjus NKL antrojo rato kovoms, „Palanga“ užima 10-ąją turnyro lentelės vietą. NKL nuotr.
Prasidėjus NKL antrojo rato kovoms, „Palanga“ užima 10-ąją turnyro lentelės vietą. NKL nuotr.

Krepšinis: savaitgalį vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos kovose besirungiantys klubai su tais pačiais varžovais susitiko du kartus – namuose ir išvykoje. Paskutinį pirmojo rato turą ekipos žaidė penktadienį, o šeštadienį prasidėjo antrojo rato kovos. Pirmojo ir antrojo rato sandūroje susitikusios ekipos „Palanga“ ir „Rasai“ pasidalijo po pergalę – abiejose varžybose nugalėjo svečiuose žaidusios komandos.

Penktadienį palangiškiai Raseiniuose įveikė komandą „Rasai“ trijų taškų skirtumu 80:83. tačiau savo aikštėje „Palanga“ pripažino varžovų raseiniškių pranašumą. Dvikova baigėsi rezultatu 71:78.

Abi ekipos, sužaidusios po 14 rungtynių, turi po 7 pergales ir tiek pat pralaimėjimų bei yra surinkusios po 21 tašką. Atsižvelgiant į tarpusavio rungtynių santykį, „Rasai“ yra 9-ojoje, o „Palanga“ – 10-ojoje turnyro lentelės vietoje.

 

Rengiasi atidarymui: Palangos autobusų stotyje baigiami paskutiniai darbai. Naujasis kompleksas – moderni autobusų stotis bei prekybos centras, kuriame įsikurs „Maxima“ tinklo parduotuvė bei kitos prekybos ir paslaugų vietos, – lankytojus nustebinsiantis ne tik patogumu, bet ir neįprastais sprendimais, tokiais kaip „bangomis“ puoštas fasadas ir išskirtinis pastato apšvietimas, duris atvers gruodžio 5 dieną.

Autobusų stotyje įrengta moderni laukimo salė, bilietų kasos, sanitariniai mazgai, kurorto svečių patogumui čia veiks ir informacinis centras. Perone yra 16 autobusų stovėjimo aikštelių, taip pat bus įrengtos atskiros keleivių informavimo, bagažo bei smulkių siuntų tarnybos.

Naujoji kurorto autobusų stotis per parą galės priimti iki 300 autobusų. Dabartinės pajėgumai gerokai mažesni – per parą čia galima priimti iki 200 autobusų.

 

„Nauji vėjai“: Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija lapkričio 20-23 dienomis į Lietuvą atneša „Naujus Vėjus“. Tarptautinė konferencija į Palangą sukvies Latvijos, Estijos, Lenkijos, Nyderlandų, Belgijos, Norvegijos, Švedijos, Škotijos ir JAV ekspertus, vyks meistriškumo kursai pūtikams, būgnininkams, choreografinių grupių vadovams su specialistais iš JAV ir trimito virtuozu Adam Rapa.

Tarptautinės konferencijos „Nauji vėjai“ (angl. „Winds bring Changes“), tikslai – pristatyti geriausių muzikos mokymo ir mokymosi programų Europoje ir JAV patirtį, aptarti motyvacijos jaunimo užimtumo muzika metodus ir priemones praktikoje nuo pradedančiųjų iki profesionalių muzikantų ir kolektyvų bei susipažinti su skirtingų šalių patirtimi rengiant muzikines programas. Konferencijos dalyviai turės galimybę išgirsti Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Nyderlandų, Belgijos, Norvegijos, Švedijos, Škotijos ir JAV ekspertų pranešimus, dalyvauti mokymų pristatymuose, meistriškumo kursuose, koncertuose, pamatyti muzikinį šou „Blast!” ir net susitikti su filmo kūrėjais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius