Netikėtai mirė žinomas pajūrio gydytojas ir politikas, žurnalo „Lietuvos pajūris“ herojus Albert Albertjan

"Palangos tilto" informacija, 2021-12-13
Peržiūrėta
2830
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Albert Albertjan
Albert Albertjan

Savaitgalį (gruodžio 12 d.) netikėtai mirė žinomas uostamiesčio gydytojas, Klaipėdos armėnų bendruomenės „Van“ pirmininkas ir Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Albert Albertjan. Vyrui rugsėjį sukako 54 metai. A.Albertjan buvo žurnalo „Lietuvos pajūris“ herojus, didelio tikėjimo žmogus.

Žinia apie netektį vėlų sekmadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo Klaipėdos visuomenininkas Michail Andrijanov.

 „Šiandien Klaipėdos armėnų bendruomenė „Van“ atsisveikina su savo pirmininku. Ir miestas su nuostabiu žmogumi, dr. Albert Albertian. Žmogaus, kuris niekada neatsisakė padėti, nebėra. Nesvarbu, ar tai verslas, ar patarimas. Visada besišypsantis, linksmas, pareigingas, taktiškas, rūpestingas. Žmogus su neįtikėtinai gera širdimi. Mylimas kraštas, kuriame gyveno ir tuo pačiu metu nė akimirkai nepamiršo savo etninės Tėvynės, kuri neatsiliko nuo Lietuvoje gyvenančių tautiečių nušvitimo. Tas, kuris mylėjo žmones. Jo pastangomis Lietuvos gyventojai turėjo galimybę susipažinti su neįtikėtinu Armėnijos paveldu, jos kultūra, tradicijomis, istorija. Jis su nuostabiu nuoširdumu sugebėjo pasidalinti savo žmonių džiaugsmu ir kančiomis. Jokie žodžiai negali palengvinti artimųjų skausmo. Tai didelė netektis visiems. Miestui. Medikų bendruomenei. Dėl šalies. Amžina,“ – rašė M. Andrijanov.

 A. Albertjan Klaipėdoje buvo žinomas gydytojas, anesteziologas-reanimatologas. Pastaruoju metu jis dirbo Klaipėdos universitetinėje ligoninėje Skausmo skyriaus vedėju, buvo įkūręs ir privačią kliniką. A. Albertjan buvo ir Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos šios kadencijos narys, į ją išrinktas su Liberalų sąjūdžio sąrašu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Policijos departamentas praneša kad rugpjūčio 13 d. apie 3 val. 28 min. Palangoje, Ošupio take esančioje statybvietėje, rastas mirusio vyro (gim. 1972 m.) kūnas.  „Palangos tiltui“ keli šaltiniai, ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus, patvirtino, kad tai – Vaidas Šimaitis, žinomas Šventosios ir Palangos verslininkas, ilgametis Palangos miesto savivaldybės tarybos narys.  


Išėjo dar vienas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris pajūriui ir ne tik. 


Palangos Sporto centras (SC) direktoriaus jau neturi beveik penkerius metus. Tačiau laikinasis jo direktorius Arūnas Macius, kuris, kaip futbolo treneris, su į žvaigždėtas aukštumas kurorto vaikų futbolą iškėlusiu labiau žinomu pajūrio vaikų futbolo treneriu ir savo pavaldiniu Marseliu Balasanovu varžosi dėl to paties amžiaus kurorto vaikų, galimai peržengė visas galimas ribas. 


Išėjo naujas, Palangai ir visam Lietuvos pajūriui skirto nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“, laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partnerio, numeris.


Savaitgalį (gruodžio 12 d.) netikėtai mirė žinomas uostamiesčio gydytojas, Klaipėdos armėnų bendruomenės „Van“ pirmininkas ir Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Albert Albertjan. Vyrui rugsėjį sukako 54 metai. A.Albertjan buvo žurnalo „Lietuvos pajūris“ herojus, didelio tikėjimo žmogus.


Eidamas 82-uosius gyvenimo metus mirė staiga Palangoje, per savo parodos pristatymą, mirė puikiai pajūryje žinomas fotožurnalistas, kino ir televizijos operatorius, neblėstančiu optimizmu ir gera nuotaika visada pasižymėjęs Eugenijus Macius. Mirtis E. Macių netikėtai užklupo penktadienio vakarą Palangoje, per savo paties nuotraukų parodos “Susitikimai” pristatymą. Jis netikėtai susmuko ant...


Išėjo dar vienas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris. Jis man, jo leidėjui ir redaktoriui – toks ypatingas. Pradėtas tik gegužės pradžioje, turėjo išeiti toks „kovidinis“, „iš idėjos“ – plonytis, iki 82 puslapių, nors vasarinis numeris nuo pat žurnalo leidybos pradžios 2016 metais visada „persiropščia“ 100 puslapių. Matyt, nesu labai geras verslininkas: šįkart žurnalą...


NEMOKAMO žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris praėjusią savaitę praleido spaustuvėje, o per savaitgalį jau pakvipo spaustuvės dažais! Jau vidury naujos savaitės „Lietuvos pajūris“ pasieks Palangą ir jus!


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Ko gero, kai skaitote šias eilutes, „Palangos tilto“ žurnalą „Lietuvos pajūris 2019”, jau matėte, o gal ir spėjote visą perskaityti. Žurnalas vasario 15 d. buvo pristatytas ir paleistas į kelionę pas skaitytojus pagrindinės žurnalo herojės, Sandros Vainorės vadovaujamame bare-„pabe“ „Resort Pub“, kuris anksčiau buvo žinomas kaip kavinė...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius