Paaiškėjo „Nuaro“ vadovės ir jos vyro mirties priežastys: vairuotojas buvo girtas

Palangos tiltas, 2021-12-14
Peržiūrėta
2649
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

ve.lt montažas
ve.lt montažas

Paaiškėjo Palangoje įvykusioje avarijoje žuvusios žinomos gyvūnų mylėtojos, jų globos namų „Nuaras“ Vakarų Lietuvos regiono administratorės Gintarės Liutkuvienės ir jos vyro Egidijaus mirties priežastis. Sutuoktiniai nuskendo. Į vandens pilną griovį prie namų įlėkusį ir apsivertusį automobilį įvairavo girtas moters vyras. 

Žiniasklaida jau daug rašė apie Pasaulinės dienos žuvusiems eismo įvykiuose atminti išvakarėse ne tik Palangą sukrėtusią makabrišką tragediją. Lapkričio 20 d. įvykusioje avarijoje žuvo žinoma gyvūnų mylėtoja, jų globos namų „Nuaras“ Vakarų Lietuvos regiono administratorė G.Liutkuvienė ir jos vyras Egidijus. 

Automobilis, kuriuos važiavo kurorte gyvenę sutuoktiniai, apsivertė ant stogo lietaus vandens pilname griovyje. Našlaičiais liko du mažamečiai vaikai. Pagrindinė versija, kad iš mašinos nesugebėję išlipti vyras ir žmona nuskendo, pasitvirtino. Šią mirties priežastį oficialiai konstatavo teismo medicinos ekspertai. Jokių mirtį galėjusių sukelti sužalojimų jie neaptiko. Automobilį vairavo vyras. Jo kūnas, prisegtas saugos diržu ir be jokio įbrėžimo, rastas vairuotojo vietoje. Moteris saugos diržo nesegėjo, tad mašinai verčiantis, užkrito ant sutuoktinio. Tokioje padėtyje jos kūnas ir rastas. 

Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika „Vakarų ekspresui“ patvirtino, kad paimtas kraujo mėginys parodė, jog automobilio vairuotojas buvo neblaivus. Žuvusiam palangiškiui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,57 prom. Dviejų žmonių gyvybių pareikalavusi avarija Palangoje, lapkričio 20 d. (šeštadienis), įvyko prieš vidurnaktį. Apie 23.09 val. Didžiąja gatve (netoli Palangos aplinkelio).

Darius Čiužauskas,  „Vakarų ekspresas“

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį paryčiui Palangoje pareigūnams įkliuvo girtas vairuotojas.


Pirmadienio vakarą Palangoje girtas vairuotojas įvairavo į apšvietimo stulpą, jį vadavo atvykę ugniagesiai.


Pareigūnai aiškinasi Palangoje rasto 77 metų vyro mirties priežastis.


Palangos policininkai dar ir ketvirtadienį aptarinėjo išvakarėse juos nemenkai nustebinusį įvykį.


Paaiškėjo Palangoje įvykusioje avarijoje žuvusios žinomos gyvūnų mylėtojos, jų globos namų „Nuaras“ Vakarų Lietuvos regiono administratorės Gintarės Liutkuvienės ir jos vyro Egidijaus mirties priežastis. Sutuoktiniai nuskendo. Į vandens pilną griovį prie namų įlėkusį ir apsivertusį automobilį įvairavo girtas moters vyras. 


Palangoje viename kieme automobilius apdaužęs girtas vairuotojas spruko į kitą kiemą. Tačiau policijos pareigūnai netruko sugauti bėglį.


Antradienį, apie 23.56 val., gautas pranešimas, kad Palangoje, Ganyklų g., į tvorą atsitrenkė, ją apgadino ir iš įvykio vietos pasišalino automobilis „Audi“. Pareigūnai netoliese rado stovintį minėtą automobilį, jo 1992 m. gimusiam vairuotojui nustatytas 2,14 prom. neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d. Transporto priemonių...


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad vakar Palangoje sustabdytas automobilis, kurio vairuotojui nustatytas 1,92 promilės girtumas. Vakar apie 18.21 val. Palangoje, Taikos g. ir Sodų g. sankryžoje, automobilio BMW vairuotojui, 1975 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,92 prom. neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d....


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja apie pajūryje ir toliau siautėjančius girtus vairuotojus.


Valdžia nesugebėjo tinkamai atleisti ugdymo įstaigos vadovės

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 19 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę posėdžiavusi savivaldybės Taryba svarstė klausimą dėl likviduotos Smilčių pradinės mokyklos vadovės Nijolės Pogienės atleidimo iš pareigų ir darbo sutarties nuo rugpjūčio 31 dienos nutraukimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius