Palangoje girtas vyras vairuodamas daužė stulpus

Palangos tiltas, 2023-03-07
Peržiūrėta
1209
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje girtas vyras vairuodamas daužė stulpus

Pirmadienio vakarą Palangoje girtas vairuotojas įvairavo į apšvietimo stulpą, jį vadavo atvykę ugniagesiai.

Pirmadienį apie 21 val. pranešta, tad Palangoje, Vytauto gatvėje, pro šalį važiavę žmonės pamatė automobilį, atsitrenkusį į elektros stulpą. 

Pamatę rūkstančius dūmus, žmonės iškvietė ugniagesius. 

Atvykus, automobilis „Audi A6“ buvo atsitrenkęs ir nuvertęs gatvės apšvietimo stulpą, gaisro požymių nebuvo. 

Automobilio vairuotojas nebuvo prispaustas ar sužalotas. Atjungtas automobilio akumuliatorius, buksyravimo lynu automobilis patrauktas į kelkraštį. 

Atvykę policijos pareigūnai 1982 m. gimusiam vyrui nustatytas 2,2 promilės girtumas. 

15min.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje sudaužytas „City Bee“ automobilis. Pirminiais duomenimis, avariją sukėlė automobilį trumpam išsinuomojęs girtas jaunuolis.


Pirmadienio vakarą Palangoje girtas vairuotojas įvairavo į apšvietimo stulpą, jį vadavo atvykę ugniagesiai.


Trečiadienio vakarą Palangoje pareigūnams įkliuvo girtas ugniagesys. 


Paaiškėjo Palangoje įvykusioje avarijoje žuvusios žinomos gyvūnų mylėtojos, jų globos namų „Nuaras“ Vakarų Lietuvos regiono administratorės Gintarės Liutkuvienės ir jos vyro Egidijaus mirties priežastis. Sutuoktiniai nuskendo. Į vandens pilną griovį prie namų įlėkusį ir apsivertusį automobilį įvairavo girtas moters vyras. 


Palangoje viename kieme automobilius apdaužęs girtas vairuotojas spruko į kitą kiemą. Tačiau policijos pareigūnai netruko sugauti bėglį.


Palangoje į naktinį klubą girtas vaikinas keliavo apsirūpinęs narkotikais. Sekmadienį, liepos 4 d., vos po vidurnakčio, apie 00.58 val. gautas pranešimas, kad Basanavičiaus g., Palangoje, apsaugos darbuotojas sulaikė asmenį, kuris į naktinį klubą bandė įsinešti plastikinį maišelį su žalsvos spalvos, augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.


Kovo 30 d. apie 18 val. 45 min. gautas pranešimas, kad Palangoje, Laukų g., bute, agresyvus jaunuolis viską daužo bei grasina peiliu, rašo lrytas.lt


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, antradienio naktį vyras išdaužė kavinės langą ir pasipriešino policijos pareigūnams. Kaip pranešė Klaipėdos policija, 1994 metais gimęs vaikinas konfliktavo su kavinės darbuotojomis ir metė alaus bokalą į langą, po to pasišalino iš įvykio vietos. Sulaikymo metu pažeidėjas pasipriešino policininkams ir...


Palangos apylinkės teismui ruošiamas dar negirdėtas civilinis ieškinys: už nuolatinius užgauliojimus vyras iš savo žmonos nusprendė prisiteisti neturtinę žalą. Į Palangos miesto savivaldybę kreipėsi 69 metų palangiškis Stasys K. ir paprašė jam skirti nemokamą valstybės advokatą. Anksčiau dėstytoju profesinėje technikos mokykloje dirbęs vyras skundėsi...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius